*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tiigrikutsu
    Grinder
    • Oct 2011
    • 522

    #7531
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Emailiga on see jama, et vasta neid edasi-tagasi koguaeg, kui ei saa just kogu teemat ühte kirja ära panna. Livechatis saad ikka korralikult sõimata ja tead, et see loetakse ikka läbi ka. :D E-mail tundub kuidagi nii primitiivne aga noh, tore, et käsitsi kirja ei pea saatma. :D

    Comment

    • valgelendur
      Jube Noob
      • Oct 2012
      • 121

      #7532
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
      Emailiga on see jama, et vasta neid edasi-tagasi koguaeg, kui ei saa just kogu teemat ühte kirja ära panna. Livechatis saad ikka korralikult sõimata ja tead, et see loetakse ikka läbi ka. :D E-mail tundub kuidagi nii primitiivne aga noh, tore, et käsitsi kirja ei pea saatma. :D
      Sooviks teada mille eest sa livechatis sõimad?
      Üldiselt minumeelest üks dibiilsemaid tegevusi, see et kuskil miskit mäda on (isegi kasvõi livechati kvaliteet) on ikka juhtkonna viga mitte inimese kes sul livechatis vastas on.

      Livechat on suht mõttetu asi hetkel minu kogemuste põhjal. Olen loobunud kasutamast ja need harvad paar 2x aastas mis kasutan, tuletan endale lihtsalt meelde miks olen loobunud. Saad mingi täiesti ebakompetentse ja teemast mööda vastuse, küsid uuesti, saad sama mõttetu vastuse teiste sõnadega jne, tegelikust probleemist aru ei saada (kuid siiski, imo see pole livechati klienditeenindaja viga, ikka juhtkond).
      Ning pokkeritoad kus on livechat, üldiselt lonkab ka tänu sellele e-mail support kuna loodetakse live chati peale.

      Comment

      • supernova66666
        Grinder
        • Nov 2012
        • 732

        #7533
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Mis porno see on, et kui mängin HT HU ja vastasel kaob nett ära, siis pean iga käe järel mingi meeletu aja ootama.
        Aga kui olen mingi turna FT-s ja mul nett kaob ära, siis saan xxx aja taastumiseks ja peale seda olen lihtsalt sit out ju?
        Veidike ebavõrdne ja ebanormaalne pole see?
        Suvaline hu peaks just pohhui olema

        Comment

        • supernova66666
          Grinder
          • Nov 2012
          • 732

          #7534
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
          Mis porno see on, et kui mängin HT HU ja vastasel kaob nett ära, siis pean iga käe järel mingi meeletu aja ootama.
          Aga kui olen mingi turna FT-s ja mul nett kaob ära, siis saan xxx aja taastumiseks ja peale seda olen lihtsalt sit out ju?
          Veidike ebavõrdne ja ebanormaalne pole see?
          Suvaline hu peaks just pohhui olema
          Ma alles tulin Starsi mängima, selline bs tuli küll üllatusena

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #7535
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            +miljon!

            Live chat pokkeritubade on täiesti debiilne! Selle asemel, et arendada oma e-mail supporti, lisatakse live-chat. Jah osades tubades (näiteks Party) ootad emailile vastust 2-3 päeva, lives saad koheselt vastuse, aga see ei ole mingi vabandus, et nad ei ole suutnud oma mail supporti arendada.
            NB! Kui partys omad Palladium+ viplevelit, siis saad vastuse tundide jooksul !

            Comment

            • supernova66666
              Grinder
              • Nov 2012
              • 732

              #7536
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Tahtsin esmest korda cashoutida Starsist. Küsib ID kaarti pilte. Saatsin ära. Ca 10h möödas. Ei midagi. Kas lähebki nii kaua nagu hoiatas, et max 48h?

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #7537
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                issand, mis küsimus. usu või ära usu, aga kui on kirjas, et läheb kuni 48 tundi, siis tõesti võib juhtuda nii, et lähebki 2 päeva.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #7538
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  igaks juhuks võib öelda, et isegi 2 tööpäeva võib minna.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #7539
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Ma hoiatan, et vähem kui 48h võib ka minna.

                    Comment

                    • 0ttt
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 444

                      #7540
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Kandsin oma rolli siis FTP'st üle ja sain selle midyear boonuse ka üle ning tahan teha esimest depot PS'i aga ülteb, et boonuskood EE100 on vale. Kas ei kvalifitseeru enam boonusele? Ning kas boonuse aeg hakkab siis alles jooksma kui midyear'i oma läbi?

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #7541
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Eile üks eestlane jälle võitis PCA 11$ taala turniirilt paketti, tannu117, palju õnne.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #7542
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                          Eile üks eestlane jälle võitis PCA 11$ taala turniirilt paketti, tannu117, palju õnne.
                          Nice! Praeguse seisuga eestlastel juba kaks paketihittijat, (Y).

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #7543
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas Kihog Vaata postitust
                            mul samad asjad staris. saatsin supporti kirja. ja öeldi, et kõik ok ikka, et samad tingimused, mis tavalistel supernovadel. ehk siis 6,5k vpp kuus ja min 2 kuud võid üle lasta. ja lisati veel, et 2013 pead ikka 100k vpp ära tegema, kui 2014 tahad supernova olla. et siis endistele FTP grindijatele väga mõnus uudsis.


                            variatsioonile see siis.
                            Algselt postitas Kihog Vaata postitust
                            mul samad asjad staris. saatsin supporti kirja. ja öeldi, et kõik ok ikka, et samad tingimused, mis tavalistel supernovadel. ehk siis 6,5k vpp kuus ja min 2 kuud võid üle lasta. ja lisati veel, et 2013 pead ikka 100k vpp ära tegema, kui 2014 tahad supernova olla. et siis endistele FTP grindijatele väga mõnus uudsis.


                            variatsioonile see siis.
                            Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                            Sorry jäin vastamisega hiljaks, kuid Kihogil on õigus, just tahtsin sama kirjutada.

                            nonii.. nüüd olen uuesti PlantiumStar. mis toimub?
                            saadan supporti kirja..

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #7544
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Sama siin. Ootan ka vastust.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #7545
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                tagasi SN.

                                Comment

                                Working...