Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Emailiga on see jama, et vasta neid edasi-tagasi koguaeg, kui ei saa just kogu teemat ühte kirja ära panna. Livechatis saad ikka korralikult sõimata ja tead, et see loetakse ikka läbi ka. :D E-mail tundub kuidagi nii primitiivne aga noh, tore, et käsitsi kirja ei pea saatma. :D
Emailiga on see jama, et vasta neid edasi-tagasi koguaeg, kui ei saa just kogu teemat ühte kirja ära panna. Livechatis saad ikka korralikult sõimata ja tead, et see loetakse ikka läbi ka. :D E-mail tundub kuidagi nii primitiivne aga noh, tore, et käsitsi kirja ei pea saatma. :D
TC
!
Comment