*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #151
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Meeldetuletuseks: Igal saidil saab olla üks ja ainus konto. Juhul, kui liituda mõne uue saidiga Timi kauda, siis võib ta obv nii helde olla, et kannab 0% teenustasuga raha arvele.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #152
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas lebovend
      Mul mõistus hetkel täiesti koos, ei saa üldse teemale pihta. Andestage mu lollust.
      Ranka, kas sina teed ikka läbi Timi Starsist väljamakseid?

      Olen ise Timi teenust kaks korda kasutanud ja olen väga rahule jäänud. Aga seda ma
      tegin enne, kui tuli neil mingi uus teema, et cashinid/cashoutimised 0% fee, kui seal
      kuskil nende saidil teed uue konto.

      Et mis tingimused sellel 0% cashoutimisel on või mis üldse toimub, miks peaks üldse keegi
      seda "vanemat teenust"nyyd veel kasutama või kas olen millestki väga valesti aru saanud?
      Tim'i väljamakseid kasutan väga harva, siis kui on väga kiirelt raha vaja ja ka siis teen väga väikesi kandeid ($100-$200), millede teenustasu on üliväikene. Viimasel ajal pole Tim'i abi enam üldse kasutanud.

      See, mis Tim'i äris toimub - igasugu boonused, promod või teenustasue langetamine - sellest ei tea mina kahjuks mitte midagi ning pead küsima seda Tim'i enda käest. Samuti Tim'iga ei ole meil mitte mingisuguseid partnerlussuhteid või üldse ei tunne ma teda ei online ega päris elus ja seega ma sinu eest seda uurima ka ei lähe :)

      Ning see on vale teema sellise küsimuse küsimuseks.

      Comment

      • taasver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 584

        #153
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Kas keegi mängib Turbo Taketowni?

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #154
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Me me me me me me me me me me me me me me me!!!!

          Comment

          • Rinoa
            Julm Donk
            • Dec 2008
            • 41

            #155
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            ma nagu otsisin ja seal polnud ju seb panka?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #156
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Rinoa
              ma nagu otsisin ja seal polnud ju seb panka?
              Sissekandmisel peab olema ja väljakandmisel ei pruugi olla, kui sa ei ole raha enne läbi SEB sisse kandnud.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #157
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                10NL 6maxis kulub 15k kätt, et teha 500 VPP-d.

                L.

                Comment

                • Helmps
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 828

                  #158
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas lebovend
                  Mul mõistus hetkel täiesti koos, ei saa üldse teemale pihta. Andestage mu lollust.
                  Ranka, kas sina teed ikka läbi Timi Starsist väljamakseid?

                  Olen ise Timi teenust kaks korda kasutanud ja olen väga rahule jäänud. Aga seda ma
                  tegin enne, kui tuli neil mingi uus teema, et cashinid/cashoutimised 0% fee, kui seal
                  kuskil nende saidil teed uue konto.

                  Et mis tingimused sellel 0% cashoutimisel on või mis üldse toimub, miks peaks üldse keegi
                  seda "vanemat teenust"nyyd veel kasutama või kas olen millestki väga valesti aru saanud?
                  0% saad siis, kui oled läbi pokerclub lehe liitunud starsiga

                  Comment

                  • leits

                    #159
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    muud ei ole midgai, et see stars on nii yli rigged

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #160
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Tuli uus cool update, esmapilgul märkan kahte uut asja:
                      1) Saab endale 6-kohalise PIN-koodi tellida, mis suurendab turvalisust ilma et peaks 6k FPP-d kulutama tokenile(kuigi token on way parem loomulikult).
                      2) Lauanimed, kus sa istud, muutuvad lobbys punaseks - suht nuts, tahaks veel juurde, et need lauad, kus waiting listis oleks, muutuks näiteks siniseks.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas lenC
                        Tuli uus cool update, esmapilgul märkan kahte uut asja:
                        1) Saab endale 6-kohalise PIN-koodi tellida, mis suurendab turvalisust ilma et peaks 6k FPP-d kulutama tokenile(kuigi token on way parem loomulikult).
                        2) Lauanimed, kus sa istud, muutuvad lobbys punaseks - suht nuts, tahaks veel juurde, et need lauad, kus waiting listis oleks, muutuks näiteks siniseks.
                        Kas security Token'it ei saa tellida? Cashier->FPP Store->Security on selline sektsioon olemas?

                        Su teine soov peaks lähiajal täituma :)

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #162
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Lihtsalt infoks:

                          Multitablesin mõned SNGd ja hakkan Pokerstarsist välja logima. Ütleb mulle, et olen registreeritud SNGle number xxx, et kas olete ikka kindel, et tahate välja logida. Vaatan järgi, mis SNGle olen regatud, ütleb, et ei ole kuskile. Logisin välja, uuesti sisse, enam ei öelnud midagi.

                          Saatsin Pokerstarsi järelepärimise ja mulle teatati, et olin sellele SNGle regatud olnud, kuid selleks hetkeks kui välja logisin, oli turniir juba läbi. See SNG lihtsalt ei avanenud ja ma ei mänginud sellel ühtegi kätt. Mulle kanti tagasi kontole SNG buyini suurune summa.

                          Seega siis erandjuhul võib juhtuda:
                          1. Olete reganud ennast turniirile, kuid see ei avane SNG algamisel. Kui multitablete, siis te ei saagi aru, et selline asi toimus.
                          2. Pokerstarsi klient ei saa aru, et turna sai läbi.

                          Loodame, et see tõesti väga erandjuht. Mul pole enne midagi sellist juhtunud.

                          Comment

                          • timukasr
                            Vana Tegija
                            • Nov 2008
                            • 1099

                            #163
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kas Stars läks tänasest eesti keelseks või ma olen olnud vähe tähelepanelik O.o?

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #164
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas kilu6
                              Lihtsalt infoks:

                              Multitablesin mõned SNGd ja hakkan Pokerstarsist välja logima. Ütleb mulle, et olen registreeritud SNGle number xxx, et kas olete ikka kindel, et tahate välja logida. Vaatan järgi, mis SNGle olen regatud, ütleb, et ei ole kuskile. Logisin välja, uuesti sisse, enam ei öelnud midagi.

                              Saatsin Pokerstarsi järelepärimise ja mulle teatati, et olin sellele SNGle regatud olnud, kuid selleks hetkeks kui välja logisin, oli turniir juba läbi. See SNG lihtsalt ei avanenud ja ma ei mänginud sellel ühtegi kätt. Mulle kanti tagasi kontole SNG buyini suurune summa.

                              Seega siis erandjuhul võib juhtuda:
                              1. Olete reganud ennast turniirile, kuid see ei avane SNG algamisel. Kui multitablete, siis te ei saagi aru, et selline asi toimus.
                              2. Pokerstarsi klient ei saa aru, et turna sai läbi.

                              Loodame, et see tõesti väga erandjuht. Mul pole enne midagi sellist juhtunud.
                              jaaa, mul on ka sellist paska juhtunud, so sick imho. Kes kurat teab, palju inimesed nii sinna
                              Starsi seda raha kyhveldanud on.

                              Comment

                              • kilu6
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1305

                                #165
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas timukasr
                                Kas Stars läks tänasest eesti keelseks või ma olen olnud vähe tähelepanelik O.o?

                                Comment

                                Working...