*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #6961
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ära panka kindlasti helista, absoluutselt kindlasti. Sinu eest googeldama ka ei hakka, vihjeks võin öelda et esimene vaste aitab.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #6962
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      miks see panka helistamine halb on? või leveldad oliverk :)

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #6963
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
        Tervist .
        Tahan starist esimest cashouti teha oskab keegi öelda mis SEBi iBAN code ja BIC on ?,et mis sinna panen ?.
        Või peaksin ise panka helistama ja küsima need sealt? .
        IBAN, saad SIIT (vali sealt IBANi kalkulaator)

        Seb BIC kood on: EEUHEE2X

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #6964
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Saada .com aadressil ja subjekti kirjuta URGENT, endal läks paar minutit.
          Saatsin eile meili. Paari minutiga vastust ei tulnud. Ok. Läksin panin sauna sooja, tegin mõned leilid, paar tundi hiljem ikka polnud vastust.
          Hommikul vaatasin, et ikka pole midagi vastatud ja siis avastasin, et kiiruga vale meili pealt saatnud. Uus meil, 2min ja problem solved.

          PSi support on ikka nuts.

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #6965
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Tänud =).

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #6966
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Aegajalt ennegi olnud sellist jama - lahtiolevad lauad "freezivad" ca 10-15sekiks. Osades laudades obv sitout poole käe pealt ja gg. Täna sellist jama kohe eriti palju olnud. Kellelgi sama juhtunud?

              Comment

              • bluetramm
                Julm Donk
                • Aug 2009
                • 74

                #6967
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Aegajalt ennegi olnud sellist jama - lahtiolevad lauad "freezivad" ca 10-15sekiks. Osades laudades obv sitout poole käe pealt ja gg. Täna sellist jama kohe eriti palju olnud. Kellelgi sama juhtunud?
                mul oli ka selline jama, et net olemas ja starsi lobbyst näitab ka, et ühendus olemas, aga lauad jooksevad kinni - mul aitas ruuteri restart ( tõmbasin paariks minutiks ruuteri voolukaabli tagant ära)

                Comment

                • rrrr
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 904

                  #6968
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Jah on. Tähelepanek veel, et hiir liigub ulme aeglaselt nagu oleks tal 36-kilone sangpomm küljes. Task manager ei näita ka olulisi muutusi sel hetkel protsesside memory/cpu topis. Keskmiselt kord paar tunnis. Võib ka mitte juhtuda.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #6969
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    esialgu tundub, et elioni ruuteri restart aitas. tänud bluetramm!

                    Comment

                    • Viiidrik
                      Jube Noob
                      • Dec 2009
                      • 128

                      #6970
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Mul ka hangub vahepeal laudades. Mängin stackis ja siis peale hiire klikki vahel viskab uue laua ette ja teeb mu valitud toimingu hoopis seal laual mitte õigel.

                      Comment

                      • Wolferk
                        Jube Noob
                        • Jun 2012
                        • 176

                        #6971
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Tere! Mul selline küsimus.Miks PokerStarsis on paljudel turniiridel sisseostude ja auhinnafondide suuruste vahed nii hiiglaslikud? Näiteks võib võtta igaõhtuse mikro-turniiri $1.10+R NL Hold'em [3x-Turbo, $60K Gtd] ,mis algab igal õhtul kl.21.15.Nagu nimigi ütleb,siis sisseost on AINULT 1.10 Dollarit ja auhinnafond on hiiglaslik 60 000 Dollarit.Osalejate arv on 10 000 -20 000.See teeb sisseostude summaks 11 000 - 22 000 Dollarit.Järelikult saab PokerStars sellise turniiri pealt kahjumit 38 000 - 49 000 Dollarit.Tekib küsimus,miks PokerStars taolisi turniire korraldab,kus ta ilmselgelt kahjumit saab??? Sellised turniirid tasuksid PokerStarsi jaoks ära ainult siis,kui osalejate sisseostude summa oleks suurem,kui turniiri auhinnafond.Muidugi on suuremal osal mängjatel kujunenud välja harjumus teha ka juurdeoste ja osta add-on.Siis aga suureneb ka auhinnafond.Ma pole küll päris kindel,mille arvelt auhinnafond suureneb.Kas see on mõlema-nii juurdeostude,kui ka add-on`ide arvelt?

                        Imestan 2 asja:
                        1) Miks PokerStars selliseid turniire korraldab,kus osalejaid pole piisavalt,et sisseostude summa ületaks auhinnafondi suurust(auhinnafondi suurus ületab 3-6 kordselt sisseostude summat)?
                        2) Miks sellistel turniiridel on nii vähe osalejaid arvestades seda,et jõudes rahalistele kohtadele(umbes 10% osalejatest),ei ole miinimum võit mitte 10 sisseostu suurune vaid 14-20 sisseostu suurune? Seega,kui mängija jõuab 10-st samal turniiril osalemisest 1 korra rahalistele kohtadele(10% mängijate hulka),siis miinimum võit pole mitte 10 Dollarit vaid 14-20 Dollarit.Sellised turniirid on ju väga kasulikud mängijatele ja kahjulikud PokerStars`ile.Miks PokerStars selliseid endale kahjumit toovaid turniire korraldab?

                        Paljudes pokkeritubades pole üldse selliseid turniire nagu PokerStarsis,kus auhinnafond ületab kümnetes tuhandetes kordades sisseostu suurust.Näiteks toodud PokerStars turniiri(osalejate arv 10 000 - 20 000) puhul,on sisseost 1,1 Dollarit ja auhinnafond 60 000 Dollarit(auhinnafond on sisseostust 54545 korda suurem).Aga näiteks Triobet`is on 1.1 Eurose sisseostuga turniiri(osalejaid 360-400) auhinnafond vaid 1000 Eurot(auhinnafond on sisseostust vaid 909 korda suurem).Ka see turniir toob pokkeritoale kahjumit(600-640 Eurot)
                        Seega,kui võrrelda sarnaste sisseostude PokerStars`i ja Triobet`i turniire,siis PokerStars`is on auhinnafond 60 korda suurem,kui Triobet`is.Pole raske otsustada,kumbas pokkeritoas mängida-muidugi PokerStarsis,sest 1.1 Eurose/Dollarise sisseostuga turniiril mängides on võidu korral PokerStarsis võidetav summa 60 korda suurem,kui Triobetis.On mul õigus? Ja miks korraldavad pokkeritoad endale kahjumit toovaid turniire? Kas kõik turniirid kõikides pokkeritubades on pokkerifirmadele kahjumit toovad(nagu ma kirjeldasin)?

                        Kas ma saan õigesti aru,et alati on palju kasulikum mängida neid turniire,kus auhinnafondi ja sisseostu suuruste vahe on suurem? Mida suurem see vahe on,seda rohkem on turniiril mängijaid.Võiduvõimalused on aga samad(umbes 10% osalejatest saab raha)? Seega,PokerStarsis on palju kasulikum mängida,kui näiteks Triobetis,kuna PokerStarsis on enamike turniiride auhinnafondide ja sisseostude vahe palju suurem(nt. 60 korda suurem),kui Triobetis?
                        Last edited by Wolferk; 24.06.12, 19:06.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #6972
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Kui turniir on 1+R ja see on nt 60 000$ GTD ning meil on 20000 osalejat, siis buyine on 20000$ eest.
                          Sinna lisanduvad rebuyd ja addonid. Need rebuy turniirid pole kunagi overlayga. Hilisem fond (peale rebuyaja lõppu) on kindlasti 100 000$ kanti.

                          Seega, mängijad ise genevad 100 000$-se fondi ning pokkerituba ei pea ise juurde maksma.
                          Tänapäeval peaaegu ei eksisteerigi overlayga turniire

                          Comment

                          • lauri89
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 206

                            #6973
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by lauri89; 24.06.12, 20:07.

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #6974
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              tere,
                              tahan cashoutida panka, aga ta ütleb mulle midagi sellist, et summa x läheb skrilli ja siis väiksem osa ainult läheb panka?
                              mis toimub? ma tahan kõike panka saada seekord, mitte skrilli.
                              mis ma tegema pean?

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #6975
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                sain ka kirja suppordilt, aga kahjuks ei saa sellest sittagi aru


                                hank you very much for contacting us and allowing us the opportunity to address your concern.

                                Please note that cashouts will be credited back to any and all of the following methods that you have used to make deposits, in the order below.

                                1. NETELLER
                                2. Skrill (Moneybookers)

                                If you have used Skrill (Moneybookers) to purchase, your cashouts will be automatically processed back this method up to the amount purchased; from the amount of your oldest deposit to the amount of your most recent deposit.

                                If any of the deposits with the above methods were made in a currency other than USD, your cashout amount will be converted by PokerStars to the same currency used to deposit originally before sending it to your NETELLER or Skrill (Moneybookers) balance. PokerStars does not charge conversion fees.

                                Once we have credited back the total amount purchased with these options, any cashout winnings left over can be processed via the methods available on the next screen in addition to the above. Note that the VISA option will be available for cash out of winnings only if the sum left over is the equivalent of 100 - 6,500 USD. Also, due to changes concerning MasterCard's policies, we cannot credit cashouts back to MasterCard accounts.

                                We apologise for any inconvenience as this policy is a security feature; which ensures that no one can profit from misuse of another's account. Please find this policy on our website at:

                                Loe lähemalt Starsi kontolt raha väljavõtmise reeglite kohta. Lehel jagame teavet ka erinevate väljamaksevõimaluste kohta.


                                If you no longer want to use your Skrill MoneyBookers account on PokerStars, we can block it in our system and this will allow you to choose an alternative method to cashout funds. If you decide to do this, please keep in mind that once the account is blocked, you will no longer be able to use it to deposit or cashout funds. If you want us to block this account, please let us know.

                                Comment

                                Working...