*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timukasr
    Vana Tegija
    • Nov 2008
    • 1099

    #136
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mis too on?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #137
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas timukasr
      Mis too on?
      Pin kalkulaator Starsis sisenemiseks. Ehk täisutatud turvalisus.

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #138
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas ranka
        Sain just oma RSA Security tokeni kätte, kohe testima :)
        Mis teste teha saad sellega peale sisse logimise?

        Paned vahepeal veeklaasi likku ja siis proovid kas töötab?
        Aga mis siis saab, kui ära kaotad selle Pin kalkulaatori või kui patareid tüjaks saavad, kas saab ikka salasõna tagasi panna?


        Muuseas, vaatasin et starsi poes on müüa SCOOPi piletid alates juba $5.5 suht normaalse kursiga 0.0157 ehk ainult 2% kehvema kursiga kui Supernova $4000 bonuse kurss 0.016.
        Tavaliselt on ainult Step piletid või väikseim Buyin $215.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #139
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas kilu6
          Aga mis siis saab, kui ära kaotad selle Pin kalkulaatori või kui patareid tüjaks saavad, kas saab ikka salasõna tagasi panna?
          Koos RSA Tokeniga saad kaasa 20 ühekordset parooli, mida pead kasutama juhul kui kaotad RSA Tokeni või RSA Token vajab väljavahetamist (Patakad tühjad). Nende 20 ühekordse parooliga pead läbi ajama niikaua, kuniks Stars saadab sulle uue RSA Token'i, muidugi RSA kaotuse/kaotsi mineku korral tuleb teavitada Starsi.

          Ja testimise all pidasin silmas seda, et tuleb seadistada RSA Token. Lisaks Token'i enda paroolile, tuleb valida ka omale nelja kohaline PIN, millel liitub järgi RSA Token'i parool. Samuti Token'i enda identifitseerimine seriaal koodi järgi ning siis testimine, kas kood funkab.

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #140
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas ranka
            Koos RSA Tokeniga saad kaasa 20 ühekordset parooli, mida pead kasutama juhul kui kaotad RSA Tokeni või RSA Token vajab väljavahetamist (Patakad tühjad). Nende 20 ühekordse parooliga pead läbi ajama niikaua, kuniks Stars saadab sulle uue RSA Token'i, muidugi RSA kaotuse/kaotsi mineku korral tuleb teavitada Starsi.
            Hmm, siis see inimene, kes saab selle paberitüki sinu 20 parooliga enda kätte, meilib sinna Pokerstarsi ja ütleb, et on ranka ning RSA kasunud ja tipib esimese parooli sisse ... ok ok, siis küsitakse vist vanaema neiupõlve nime vms...

            Comment

            • leits

              #141
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              vaevalt et ta nyyd pokernewsi helistab :)
              imo võiks stars ID-autentimise addida, iisi :)

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #142
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Ülejäänud maailm pole sellistest asjadest kuulnudki nagu e-hääletus, e-kool jne... Sinna läheb veel aega.

                Comment

                • leits

                  #143
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  ma olen r22kinud jah paljude inimestega välismaalt neil on ka laik wtf, mis asjad need on.
                  üldiselt maailma arengust oleme oma e asjade ja id kaartie jms suure sammu ikka ees

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #144
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas kilu6
                    Hmm, siis see inimene, kes saab selle paberitüki sinu 20 parooliga enda kätte, meilib sinna Pokerstarsi ja ütleb, et on ranka ning RSA kasunud ja tipib esimese parooli sisse ... ok ok, siis küsitakse vist vanaema neiupõlve nime vms...
                    Lehe leidmisest on vähe abi, sest ta peab teadma su logini nime kui ka püsiparooli!!!!

                    See RSA Token on vajalik online häkkimiste tõkestamiseks ja seda ta ka kindlasti teeb. Need, kes reaalselt saavad ligi su koodikaartidele, RSA Tokenile või auto võtmetele, mis lebavad sul alati külmkapi peal, siis selliste "röövide" vastu aitab elamine usaldusväärses seltskonnas hea turvaukse taga.

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #145
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas ranka
                      Lehe leidmisest on vähe abi, sest ta peab teadma su logini nime kui ka püsiparooli!!!!

                      See RSA Token on vajalik online häkkimiste tõkestamiseks ja seda ta ka kindlasti teeb. Need, kes reaalselt saavad ligi su koodikaartidele, RSA Tokenile või auto võtmetele, mis lebavad sul alati külmkapi peal, siis selliste "röövide" vastu aitab elamine usaldusväärses seltskonnas hea turvaukse taga.
                      jah obv, see oli nali.
                      Ma olen kahe käega poolt sellele Pin kalkulaatorile, sest senine süsteem on pehmeltöeldes nõrk.

                      ID kaardi värk oleks hea, aga seal on see teema, et kaardi kehtivust jne tuleks Pokerstarsil käia ikka nö kontrollimas Eesti Sertifitseerimiskeskuses, sest ülemaailmset IDkaardikeskust pole.

                      Comment

                      • leits

                        #146
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        ei ma niisama pakkusin uit idee, loogish, et see on põhmst võimatu .. meid on liiga vähe ning teiseks l2heks see liiga kalliks too arendustöö

                        Comment

                        • farik666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 834

                          #147
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Starsis on vist see kuu midagi totaalselt muudetud... ei beadi full ringi ega 6maxi.. üks kõik mis asendis ja nipiga.. ainult reiki maksan sinna nii et vähe pole..

                          Comment

                          • UdusOlevSiil

                            #148
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kas 5,5$ turna pileti eest 350FPP-d välja käia on hea pakkumine. (Plaan oli niikuinii, seda kõige odavamat SCOOP-i turnat mängida ja täna avastasin FPP poest, et FPP-de eest saab ennast SCOOP-ile sisse osta erinevatel eventidel).

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #149
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas UdusOlevSiil
                              Kas 5,5$ turna pileti eest 350FPP-d välja käia on hea pakkumine. (Plaan oli niikuinii, seda kõige odavamat SCOOP-i turnat mängida ja täna avastasin FPP poest, et FPP-de eest saab ennast SCOOP-ile sisse osta erinevatel eventidel).
                              Suht solid jah, võrdne supernova cashiboonustega.

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #150
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Mul mõistus hetkel täiesti koos, ei saa üldse teemale pihta. Andestage mu lollust.
                                Ranka, kas sina teed ikka läbi Timi Starsist väljamakseid?

                                Olen ise Timi teenust kaks korda kasutanud ja olen väga rahule jäänud. Aga seda ma
                                tegin enne, kui tuli neil mingi uus teema, et cashinid/cashoutimised 0% fee, kui seal
                                kuskil nende saidil teed uue konto.

                                Et mis tingimused sellel 0% cashoutimisel on või mis üldse toimub, miks peaks üldse keegi
                                seda "vanemat teenust"nyyd veel kasutama või kas olen millestki väga valesti aru saanud?

                                Comment

                                Working...