*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #6841
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ei, pane akenad kinni ja ava lihtsalt uued lauad. ei tohiks väga tülikas olla.

    Comment

    • lauri89
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 206

      #6842
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      See 100k VIP Monthly freerolli pileti aegub ka? Saab sellega mängida ja järgmise kuu oma kui see kuu ära ei kasuta?

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #6843
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        kas kuidagi seda tournament popupi, mis teavitab, et tegemist on turniiriga ja et netiühenduse katkemise korral võid surnuks blindida välja saab lülitada? iga kord kui hu sng avan, siis tuleb lahti lobby ja siis see väike popup. tüütu iga kord kinni panna. eriti veel sellepärast, et saad vastase pmst sekundiga. lobby lendab insta lahti (mille jõuad kinni panna enne kui laud lahti tuleb) ja kohe otsa see popup. kui see on ees, siis starsi lobby pole enam aktiivne. aga kui vajutad popupi kinni, siis kaob laud desktopile ja pead uuesti ette võtma.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #6844
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
          See 100k VIP Monthly freerolli pileti aegub ka? Saab sellega mängida ja järgmise kuu oma kui see kuu ära ei kasuta?
          ei aegu see kunagi

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6845
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Pead panema Table ninja popupe killima.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6846
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              kas kuidagi seda tournament popupi, mis teavitab, et tegemist on turniiriga ja et netiühenduse katkemise korral võid surnuks blindida välja saab lülitada? iga kord kui hu sng avan, siis tuleb lahti lobby ja siis see väike popup. tüütu iga kord kinni panna. eriti veel sellepärast, et saad vastase pmst sekundiga. lobby lendab insta lahti (mille jõuad kinni panna enne kui laud lahti tuleb) ja kohe otsa see popup. kui see on ees, siis starsi lobby pole enam aktiivne. aga kui vajutad popupi kinni, siis kaob laud desktopile ja pead uuesti ette võtma.
              Parem pane see kinni, et lobby automaatselt ei avaneks.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #6847
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Kui ma hittisin FPP Stepilt ticketi järgmisele levelile, kas saan selle kuidagi rahaks teha (25k FPP Ticket)??

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #6848
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  See on umbes samasugune kusimus, et kas mu boonus kaob ära kui ma väljamakse sooritan. Stepide mõte ei ole ennast vahepeal välja osta kui see sind aitab, aga kindlasti starsi töötajad ka kinnitad seda, kui muidugi midagi juhtunud ei ole nende tingimustega.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #6849
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Ma vist jõudsin järelduseni, et lõpuks kui ma Steppidega jõuan Finaali ja hitin sealt turniiripileti/paketi, siis alles seda saan maha müüa :)

                    edit: Razzi 5k FPP satikas ---> 25k omale. 5k FPP satikal 5 seati GTD. Kohale ilmus 9 inimest, lol nice.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #6850
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      palju finaalini on? mitu astet veel st?

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #6851
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Leidub nii 25k finaale kui 131k finaale.

                        Hetkel regasin SCOOP-30-H 25k Finaali satikale (6max turbo holdem, 5min &1500chips), kus võitja saab 2100$ superknockoudile.
                        Teine-neljas koht saavad 25k FPP ja viies 18750 FPPd.
                        Hetkel osalejaid 9.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #6852
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Kui ma hittisin FPP Stepilt ticketi järgmisele levelile, kas saan selle kuidagi rahaks teha (25k FPP Ticket)??
                          ma mängisin ka oma fpp-d ära satikatel. unregasin ja sain tournament dollareid. eks see nii vist käibki.

                          Comment

                          • kassike
                            Räme Fish
                            • Sep 2011
                            • 21

                            #6853
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Jagan siseinfot, et kel soov endale eriti kerge vaevaga tasuta PokerStarsi särk ja müts saada, siis PokerStarsEE Twitteris tuleb selleks täppi / kõige lähemale pakkuda üks number.

                            Comment

                            • vilistaja
                              Jube Noob
                              • Nov 2009
                              • 148

                              #6854
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Selline küsimus tekkis, et kunagi sai Starsiga liitutud nii, et ma ei teadnud mingitest rakeback diilidest ja asjadest midagi ja kas nüüd on veel võimalik Starsi mingi selline asi sebida? Olen aru saanud, et ka Pokkeriprod.ee pakub rakeback diili, aga kas see ainult uuele liitujale?

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #6855
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Pokerstars ei paku otsest rakebacki , vaid vastavalt VIP süsteemile jaguneb RB % FPP de näol , mida on võimalik rahaks teha või vahetada turniiripiletiteks. Pole vahet kelle kaudu ja kunas liitusid.

                                Comment

                                Working...