*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tonis
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 334

    #6811
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    peab tõmbama .com installi ja seal korra sisse logima ning konto kantakse üle .ee'sse. Kõige lihtsam .com installi saada on hidemyass.com/ kaudu imo

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #6812
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Mis toimub? Serveri resa peab ju möödas olema, kui saan mitte sisselogituna vaadata cashi lauas toimuvat actionit.. kuid sisse ei lase ikka logida.

      // nvm, nüüdseks korras. aga endiselt sooviks teada, et kuidas laivis cashi laudu sain näha, kui server resal?
      Peale restarti hakati vaikselt laudu avama? Või ma ei saa päris hästi küsimusest aru, ilma sisselogimata saab ju koguaeg laudu vaadata.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #6813
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        Peale restarti hakati vaikselt laudu avama? Või ma ei saa päris hästi küsimusest aru, ilma sisselogimata saab ju koguaeg laudu vaadata.
        Sisse ei saanud sel hetkel endiselt logida, kuigi lobbys oli näha, et server üleval, sest mängud käisid.


        //
        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        Tõenäoliselt mingi .EE värk
        jup, vast küll, makes sense.
        Last edited by fyte; 03.05.12, 21:40.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #6814
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Tõenäoliselt mingi .EE värk, et sai natuke teistest hiljem logida. Ise vahtisin kah mingeid Fixed limiti mänge, kuni hyperid alles tekkisid lobbysse.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6815
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Kas ZOOMiga mingi teema?

            Peale handi mängimist ei viska teise lauda vaid jookseb kinni lihtsalt.
            Kellegil veel ?

            //

            A ja küsimus, et kas ZOOMi käed ka milestoni alla lähevad või mitte?

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #6816
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Eilähe zoomi käed milestone alla imo just oli juttu siin või mingis teemas.. teist probleemi eitea :D

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #6817
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Starsis nüüd laudade arv sõltuv personaalsest mängukiirusest. Välenäppudel võimalik ka 24+ lauda ja uimerdistel tõmmatakse arvu hoopis alla. Ka 8 (kiiremad saavad ka nende arvu veelgi suurendada) zoomi lauda võimalik lasta korraga, seda küll siiski mitte samas limiidis. http://pokerfuse.com/news/poker-room...-table-limits/

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #6818
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                  Starsis nüüd laudade arv sõltuv personaalsest mängukiirusest. Välenäppudel võimalik ka 24+ lauda ja uimerdistel tõmmatakse arvu hoopis alla. Ka 8 (kiiremad saavad ka nende arvu veelgi suurendada) zoomi lauda võimalik lasta korraga, seda küll siiski mitte samas limiidis. http://pokerfuse.com/news/poker-room...-table-limits/
                  Konkreetne huiamine ikka tegelt.

                  Tahavad, et kiiremini handid läbi saaksid, et siis rake rake rake tiksuks aint.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #6819
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Zoom on ju boti jaoks loodud- don't you see?
                    nanonoku lasebki juba 25-s lauas
                    Last edited by Vandalar; 05.05.12, 10:22.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #6820
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Konkreetne huiamine ikka tegelt.

                      Tahavad, et kiiremini handid läbi saaksid, et siis rake rake rake tiksuks aint.
                      Mis huiamine ta ikka on, kui su lauas istub mingi wannabe nanoku ja konkreetselt huiab ajaga, pooled käed on sitaudis ja lauda vahetada ka ei ole pointi, sest ta mölutab seal teises lauas ka. Zoomis samas üle 6 laua on suht ulme minu jaoks. Kes siin julgeb väita, et see piirang teda üldse puudutas?

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #6821
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        See piirang võiks mind puudutada tegelikult juhul kui mul oleks mingi script/programm, mis foldiks mõned kaardid mu eest ära. Siis oleks suht easy lasta 25+. Aga see on keelatud.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #6822
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          tuletan meelde, et supernova quarterly algab 38min pärast.

                          Comment

                          • revaltheone
                            Räme Fish
                            • Oct 2010
                            • 18

                            #6823
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Üritan praegu depositi teha läbi swedbanki ja kõik toimib nii kaua kuni lööb browserisse lahti, seal siis kaks valikut kas confirmida depo või canceldada, ma confirmin ära ja siis ta suunab mind sellisele lehele https://www.hanza.net/cgi-bin/hanza/pangalink.jsp ja mu browser ütleb, et sellist lehekülge pole olemas. Kunagi enne pole sellist asja juhtunud. Keegi oskab kudiagi aidata?

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #6824
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas revaltheone Vaata postitust
                              Üritan praegu depositi teha läbi swedbanki ja kõik toimib nii kaua kuni lööb browserisse lahti, seal siis kaks valikut kas confirmida depo või canceldada, ma confirmin ära ja siis ta suunab mind sellisele lehele https://www.hanza.net/cgi-bin/hanza/pangalink.jsp ja mu browser ütleb, et sellist lehekülge pole olemas. Kunagi enne pole sellist asja juhtunud. Keegi oskab kudiagi aidata?
                              Proovisin hetk tagasi depot teha läbi swedi ja tuli ilusasti välja

                              Comment

                              • revaltheone
                                Räme Fish
                                • Oct 2010
                                • 18

                                #6825
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                imelik, proovisin praegu uuesti ja jälle sama jama. Ei taha uskuda, et ise ka midagi valesti teen, sest päris esimene kord ei ole depoda. Kirjutasin suppordile, äkki nemad oskavad aidata.

                                Comment

                                Working...