*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #61
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kui piisavalt pinda käid, äkki saad mingit plönni

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #62
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas ranka
      ?
      lihtsalt huvi pärast küsisin, sest osadel site'idel saavad regularid mingeid paremaid rakeback jms pakkumisi ja su lausest jäi veidike selline mulje, et sa saad ka.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #63
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Niih, niisama igavusest kukkusin siin seda FPP asja arvutama ja "rakebacki" suurust.

        Oletame, et olen PlatinumStar:

        50k FPP eest saab $650

        Mängides 5$+$0.20 DONe, saan ma 2,5 FPPd per game.
        Seega 50k FPP kogumiseks pean mängima 20k mängu(ulme).
        Ja nende mängudega maksan ma kokku $4000 rakei.

        Rakeback: 16.25%


        Teeme ühe näite veel, seekord mängin ma $20+$0.80 DONe.
        10FPPd per game. Mänge vaja teha 5k Rake´i maksan ikka 4k
        ja rakeback on ikka siis 16.25%


        See artikkel siin(http://www.flopturnriver.com/PokerSt...Equivalent.php) väidab,
        et Platinum poisid saavad rakebacki ALATES 17%st, lõpetades 46%ga.


        Millest ma valesti aru olen saanud, mida ma ostma pean, et mu rakeback oleks 46%?

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #64
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          turnapiletid

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #65
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Neid vist ei saa lugeda rakebackina, sest see pole garanteeritud raha.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #66
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas lebovend
              Niih, niisama igavusest kukkusin siin seda FPP asja arvutama ja "rakebacki" suurust.

              Oletame, et olen PlatinumStar:

              50k FPP eest saab $650

              Mängides 5$+$0.20 DONe, saan ma 2,5 FPPd per game.
              Seega 50k FPP kogumiseks pean mängima 20k mängu(ulme).
              Ja nende mängudega maksan ma kokku $4000 rakei.

              Rakeback: 16.25%


              Teeme ühe näite veel, seekord mängin ma $20+$0.80 DONe.
              10FPPd per game. Mänge vaja teha 5k Rake´i maksan ikka 4k
              ja rakeback on ikka siis 16.25%


              See artikkel siin(http://www.flopturnriver.com/PokerSt...Equivalent.php) väidab,
              et Platinum poisid saavad rakebacki ALATES 17%st, lõpetades 46%ga.


              Millest ma valesti aru olen saanud, mida ma ostma pean, et mu rakeback oleks 46%?

              Usun, et abiks uurimisel tuleb see.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #67
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas lebovend
                Neid vist ei saa lugeda rakebackina, sest see pole garanteeritud raha.
                No kaudselt turna pileteid saab lugeda ikka rakebackis. Mõnikord võib kujuneda päris suur rakeback mõnest turnast ;D

                Comment

                • leho57
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 664

                  #68
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  igatpidi saab ju. ostad turnale sisse end 300$'ga või saad pileti tasuta selle eest, et ohtralt rakenud oled - hoiad kokku 300$.
                  kokkuhoid on võit!

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #69
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas leho57
                    igatpidi saab ju. ostad turnale sisse end 300$'ga või saad pileti tasuta selle eest, et ohtralt rakenud oled - hoiad kokku 300$.
                    kokkuhoid on võit!
                    Just nimelt...

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #70
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Tsiteerin Rankat sama teema esimeselt lehelt :D

                      Algselt postitas ranka
                      Hmm... No nende FPP-dega ei ole turniiridel eriti midagi teha v.a. osta Sunday Millile või Warm-Upile või stepsidele. $215 turniiri pilet maksab 13,500 FPP-d ehk ühe FPP hinnaks saab: $0.0159.

                      Kui sa oled turniiri või SNG mängija, siis kindlasti on mõtekams kulutada FPP-d turniiridele/stepsidele, et neid mängid nii või naa. Aga kui sa oled rahalaua mängija, kes turniiridest mitte midagi ei jaga, samuti ei viitsi neid mängida ja aega kulutada, siis on mõtekam võtta näiteks $4000 boonus, kus saad ühe FPP kohta rohkem pappi ja selle saad 100% tõenäosusega kätte!

                      Turniiridel, nendel pühapäevastel mängude on fieldid nii suured ja samuti neid turniire on kokku 4 kuus (kokku siis 8 x - 4 x sunday milli, 4 x warmupi). Stepsidel ei pruugi üldse pappi saada, kui mängid hästi ja jõuad hoopis kuskile live turniiridele.

                      Seega turniiridega on keppi ikka nii julmalt, et seda tõesti enam rakebackiks nimetada ei saa ja nimetaks seda hoopis ajudenu***ks :)
                      Põhimõtteliselt ma unustan vist igasuguse rakebacki teema yldse ära seoses Starsiga. See ikka pole see. Sest jah, vb t6esti saavad platinum poisid seal 40+ % rakebacki FL cashi toksides(Supernove Elited pidid 150% rakebacki saama, haha). Aga no andke andeks, FL is gay. Ja nagu sai arvutatud,siis mina neid DONe toksides saaks ainult 16% Rakebacki ja seda ka juhul, kui ma oleks Platinumstar, kuhu ma ilmselt veel l2hima 7 aasta jooksul ei j6ua ning läbi peaks mängima kuus miljonit seitsesada tuhat kolmteist mängu, et noh, jah, jääb ära :D

                      Comment

                      • krayzie
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 706

                        #71
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        150% jutuga võib puu taha minna

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #72
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Fortune
                          lihtsalt huvi pärast küsisin, sest osadel site'idel saavad regularid mingeid paremaid rakeback jms pakkumisi ja su lausest jäi veidike selline mulje, et sa saad ka.
                          Ei saa! Starsi endi poolt saavad kõik mängijaid täpselt samasuguseid hüvesid ilma erandita sõltuvalt sinu VIP tasemest.

                          Teine asi on, kui oled liitunud läbi mõne affiliate saidi, mis pakub omalt pool freerolle oma mängijatele aga ütlen ära, et kõik need freerollid (eriti Starsis) on suht mõttetud ja pigem põhjustavad ekstra peavalu, kui kasu.

                          Starsi poolt võid teinekord saada ainult lisahüvesid, kui nad on põhjustanud sulle probleeme - näiteks mul hilines 30" kuvar FPP poest tellides väga kaua ja sain hunniku FPP-sid. WCG|Rider sai miski jama ees väga suure hunniku FPP-sid (vist oli 750k) ja vist (ei ole kindel, kel huvi siis uurige ta blogist: http://dougkpolk.blogspot.com/) sai selle eest, kui ta tollal korraldas beti, et teeb $10k 25NL-is 30 päevaga ja seal tegi tohutult reklaami Starsile. Võin ka eksida.

                          Kokkuvõte neile, kes ei viitsi pikka juttu lugeda: Starsis saavad kõik täpselt ühesugust rakebacki sõltuvalt nende VIP tasemest ja isegi läbi affiliatede liitumine ei anna mitte mingit märkimisväärset lisa rakebacki protsenti.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas lebovend
                            Tsiteerin Rankat sama teema esimeselt lehelt :D

                            Põhimõtteliselt ma unustan vist igasuguse rakebacki teema yldse ära seoses Starsiga. See ikka pole see. Sest jah, vb t6esti saavad platinum poisid seal 40+ % rakebacki FL cashi toksides(Supernove Elited pidid 150% rakebacki saama, haha). Aga no andke andeks, FL is gay. Ja nagu sai arvutatud,siis mina neid DONe toksides saaks ainult 16% Rakebacki ja seda ka juhul, kui ma oleks Platinumstar, kuhu ma ilmselt veel l2hima 7 aasta jooksul ei j6ua ning läbi peaks mängima kuus miljonit seitsesada tuhat kolmteist mängu, et noh, jah, jääb ära :D
                            See on ju vana tõde, et Stars ei ole rakebackiga tuba vaid kõik tuleb läbi kaudsete boonuste - olgu selleks siis turniiri piletid või tellid küpsiseid või ostad boonuseid. Otsest rakebacki ei ole, mis maandub iga kuu sinu kontole X kellaajaks/kuupäevaks.

                            Kõige otsesem rakeback on läbi boonuste, et ostad omale FPP poest boonuse, mängid läbi ja saad papi käte. Hea töö. Aga, et sellest rahast saada miski arvestatav rakeback, siis peaks olema vähemalt Supernova tasemel aga, et olla Supernova tasemel, siis tuleb enne hullumööda graindida (100,000 VPP kalendriaasta jooksul) ja siiski, kui väänad Starsi kõik hüved viimse piisani kuivaks saad oma närused 30%-35% kätte.

                            Seega Stars ei ole tuba, kus boonused hoorata vaid tuba, kus tuleb hullumööda graindida, et saada normaalne VIP level ja siis kas
                            a) hullumööda graindida, et elatuda oma närusest rakeback protsendist (võrreldes teiste Euro pokkeritubadega)
                            b) või võita mängus normaalse winratega

                            Aga kuna tase on tugevam, kui teistes tubades ja väga-väga paljud on just multitable grainderid, kes ka ei saa suurt rakebacki, siis see viib taseme metsikult tugevaks ja just seetõttu, et fishi - regulari suhe on väga suur, arvaks, et maailma kõige suurem. Seega enne Starsi tulekut peaks mõtlema üle oma prioriteetid. Kui sa oled 50NL väga väikese winratega grainder Euro saidil, kes elatub pokkerist ja kelle sissetulekust suurema osa moodustab rakeback või/ja boonused, oled harjunud mängima väheste laudadel, siis Stars ei ole kindlasti sinu jaoks. Kui aga vastupidi, siis Stars on mõeldud sinu jaoks.

                            EDIT: Ja SNE-d (Supernova Elite) saavad ca 60% rakebacki.

                            Comment

                            • Maheaatom
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 958

                              #74
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas ranka
                              Teine asi on, kui oled liitunud läbi mõne affiliate saidi, mis pakub omalt pool freerolle oma mängijatele aga ütlen ära, et kõik need freerollid (eriti Starsis) on suht mõttetud ja pigem põhjustavad ekstra peavalu, kui kasu.
                              Läbi nende "mõttetute freerollide" on üksjagu eestlasi n. WSOP Mainil mängida saanud. Selliseid üldistusi ei ole küll eetiline teha

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #75
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas Maheaatom
                                Läbi nende "mõttetute freerollide" on üksjagu eestlasi n. WSOP Mainil mängida saanud. Selliseid üldistusi ei ole küll eetiline teha
                                Oled sa kindel, et PN on pakkunud läbi Starsi WSOPile freerolle?

                                Ja üldse kui visata pilk peale freeroll - või privaatturniiridele ja kus pakutaksegi natukene rohkem midagi väärtuslikumat ning on tegu suurte affilate saitidega, siis seal alla 1000 mehe ei ole, reeglina 3000-5000 mängija kanti.

                                Seega mina mingit suurt +EV-d küll ei näe, eriti kui Starsi tuba on valitud seetõttu, et tahetakse mängida palju või kõrgemate limiitide pärast, siis see väärtus muutub veelgi väiksemaks.

                                Comment

                                Working...