Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Olen nõus - ka teiste lehtede keeleline kvaliteet jätab paljuski soovida, kuigi õnneks näitab see vaikselt paranemise märke. Kuid siin on tegemist konkreetselt ühe pokkeritoaga ning ausa vastusega nende poolt saadetud kliendi rahulolu uuringule (selle tegemine on iseenesest sümpaatne samm).
Mängijana pole mul PokerStarsi klienditoe, tarkvara või arveldamise kohta midagi halba öelda ning ma ei salga, et PokerStarsi osas on mu ootused ka väga kõrged. Kui ma mängiksin mingis urkatoas, siis ma arvestaksin sellega, kuid paraku mängin ma suuremas osas PokerStarsis ning selle veebilehe keeleline kvaliteet paraku ei vasta minu ootustele. Meediasse saadetud tekstid nagu: "Nende hulka kuulub nii endine maailmameister Peter Eastgate, kes lõpetas 2009. aastal WCOOP $25,500 NL Heads Up sündmusel kui EPT korraldaja John Duthie samal aastal $10,300 No Limit Hold’em high-roller turniiril" ei näita kahjuks taset. Neid näiteid on kümneid, kui mitte sadu ning loomulikult ei hakka ma iga sellise lause korral PokerStarsi klienditoele tagasisidet andma, vaid räägin probleemist ühel korral ausalt ja otse. Foorumid on selleks suurepärane koht.
P.S. Ma kordan - see pole rünnak, vaid otsekohene tagasiside, kuigi võib tundada pisut järsk. Muidu aga parimad tervitused Starsi peronalile UK-s! Meenuski, et Reginaga me ju kohtusime Londonis vist täpselt aasta tagasi - kahju vaid, et ei jätkunud aega Starsi kontorist läbi tulla :).
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Mängijana pole mul PokerStarsi klienditoe, tarkvara või arveldamise kohta midagi halba öelda ning ma ei salga, et PokerStarsi osas on mu ootused ka väga kõrged. Kui ma mängiksin mingis urkatoas, siis ma arvestaksin sellega, kuid paraku mängin ma suuremas osas PokerStarsis ning selle veebilehe keeleline kvaliteet paraku ei vasta minu ootustele. Meediasse saadetud tekstid nagu: "Nende hulka kuulub nii endine maailmameister Peter Eastgate, kes lõpetas 2009. aastal WCOOP $25,500 NL Heads Up sündmusel kui EPT korraldaja John Duthie samal aastal $10,300 No Limit Hold’em high-roller turniiril" ei näita kahjuks taset. Neid näiteid on kümneid, kui mitte sadu ning loomulikult ei hakka ma iga sellise lause korral PokerStarsi klienditoele tagasisidet andma, vaid räägin probleemist ühel korral ausalt ja otse. Foorumid on selleks suurepärane koht.
P.S. Ma kordan - see pole rünnak, vaid otsekohene tagasiside, kuigi võib tundada pisut järsk. Muidu aga parimad tervitused Starsi peronalile UK-s! Meenuski, et Reginaga me ju kohtusime Londonis vist täpselt aasta tagasi - kahju vaid, et ei jätkunud aega Starsi kontorist läbi tulla :).
TC
Comment