*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #6001
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Seda küll aga korralike boonuseid võiks ka liikuda.

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #6002
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      10% rate on ka muidugi ülim riimuvus 10 aastaga. :)

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #6003
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Starsil on jummala pohhui. IMO võiks stars lõpetada selle bs-i turniiridel kus on 2h late reg. Veel võiks turnade payout struktuuri muuta nii, et esikoht saaks vähemalt 40% auhinnafondist ning ei ole vaja jagada 50% auhinnafondist viimasele 1500-2000 mängijale nagu wtf?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #6004
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Starsil on jummala pohhui. IMO võiks stars lõpetada selle bs-i turniiridel kus on 2h late reg. Veel võiks turnade payout struktuuri muuta nii, et esikoht saaks vähemalt 40% auhinnafondist ning ei ole vaja jagada 50% auhinnafondist viimasele 1500-2000 mängijale nagu wtf?
          nad ei muuda seda...

          miks? rohkem inimesi võidab raha ning nad saavad uuesti turniiridele regada+reiki maksta . business is business
          Last edited by hotcocacola; 14.11.11, 17:58.

          Comment

          • E-Kunn
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 261

            #6005
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
            No 10$ boonus on ikka räige mõnitamine, lol wtf
            Pluss üteleb et kood vale!!!

            Siiski toimib
            Last edited by E-Kunn; 14.11.11, 18:06. Põhjus: Minu viga!!!

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #6006
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Nägin alles praegu seda 10$ reloadi pakkumist. No see on ikka väga masendav :D. PS pole vist kunagi varem midagi nii väikest ja nõrka pakkunud :).
              Ma usun et enamus ei viitsi isegi vaeva näha ja depot teha.

              Cmon Reginad ja teised. Öelge bossidele, et mingi 100% kuni 100$, 10% kuni 500$ vms...

              Kuid praegune 10$ajab muigama :D. Sellised pakkumised ei sobi Maailma suurimale pokkeritoale. Sellised pakkumised peaks olema kuskil Everleafis, PaynoRake.comis vms...

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #6007
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Nägin alles praegu seda 10$ reloadi pakkumist. No see on ikka väga masendav :D. PS pole vist kunagi varem midagi nii väikest ja nõrka pakkunud :).
                Ma usun et enamus ei viitsi isegi vaeva näha ja depot teha.

                Cmon Reginad ja teised. Öelge bossidele, et mingi 100% kuni 100$, 10% kuni 500$ vms...

                Kuid praegune 10$ajab muigama :D. Sellised pakkumised ei sobi Maailma suurimale pokkeritoale. Sellised pakkumised peaks olema kuskil Everleafis, PaynoRake.comis vms...
                Alles oli kõva promo, kus loto stiilis jagati sadu tuhandeid laiali, nüüd lihtsalt ei jagu enam promoraha millegi tõsisema jaoks.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #6008
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Sellist suurt reload boonust polegi veel näinud üheski toas :)

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #6009
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    praegune 10$ajab muigama :D. Sellised pakkumised ei sobi Maailma suurimale pokkeritoale. Sellised pakkumised peaks olema kuskil Everleafis, PaynoRake.comis vms...
                    kirjutan alla

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #6010
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      10 taala teeb küll südame soojaks ja paneb rõõmsalt naeratama

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #6011
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Come on donks, PS pole teile mingeid reload boonuseid võlgu. PS on tehtud regularidele nii mugavaks kui võimalik ning kampaaniad on suunatud fishidele. See kampaania peax iga NL25 regulari õnnelikuks tegema, kuna mingi donk depob 100$ ja donkab Sulle 4 stacki nahhui enne kui oma 10$ boonust kätte saab.
                        Regulare on PS'is küllaga, ei ole vaja neid ju laudadesse juurde meelitada, on vaja fishe, no?

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #6012
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Come on donks, PS pole teile mingeid reload boonuseid võlgu. PS on tehtud regularidele nii mugavaks kui võimalik ning kampaaniad on suunatud fishidele. See kampaania peax iga NL25 regulari õnnelikuks tegema, kuna mingi donk depob 100$ ja donkab Sulle 4 stacki nahhui enne kui oma 10$ boonust kätte saab.
                          Regulare on PS'is küllaga, ei ole vaja neid ju laudadesse juurde meelitada, on vaja fishe, no?
                          Rudi, sa peaksid ju küll mäletama selliseid aegu. Starsi Reload boonuste kontekst on selline - praegune tundub selles listis..:

                          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post200265

                          Fishide seisukohast on see kampaania suhteliselt äge muidugi. Stars VÕIKS solidaarsusest mõne hea boonuse ikka regidele teha. kasvõi 1-2x aastas. Ei tohiks tükki küljest võtta. Kunagi nad neid regulaarselt tegid ja see oli neist väga armas.

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #6013
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            aga mõelge, need 10$ saab 10 VPP eest :)
                            Rakeback 550% :))))

                            Comment

                            • PokerStars Regina
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Jan 2011
                              • 254

                              #6014
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Boonus on praktiliselt Instant Cash, kuna Iga 1 VPP kohta vabastatakse $1.

                              Näiteks: Kui teed deposiidi - $50 teeni 5 VPPd saad kohe $5. Minumeelest igati normaalne väike lisa.

                              Lisainfo: http://www.pokerstars.ee/poker/promo.../reload-bonus/

                              NB! Kasuliku infot:

                              Kui mängijal on mitu aktiivset boonust, siis meie süsteem loeb kogutud VIP Mängija punkte (VPP - VIP Player Point) boonuse vabastamiseks järgmiste reeglite järgi:

                              1) Boonused, mille täitmisele on kõige rohkem punkte veel vaja
                              2) Boonused, mis kõige enne aeguvad
                              3) Boonused, mis on kõige vanemad

                              PokerStarsil on ka eestikeelne boonuste kohta korduvama kippuvate küsimuste leht:

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #6015
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                                1) Boonused, mille täitmisele on kõige rohkem punkte veel vaja
                                2) Boonused, mis kõige enne aeguvad
                                3) Boonused, mis on kõige vanemad
                                Jajah, aitäh. Justkui oleks tõepoolest võimalik Pokerstarsis 3 boonust korraga jooksma panna!

                                Comment

                                Working...