*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #6046
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas top 1000 saavad siis igast kategooriast pileti 500k turnale kogu kampaania peale, et mingid punktid on seal ma vaatan?

    Segaselt seal ikka kirjas, aga kui mängija võib tulla mitu korda 1000-de sisse, siis vist ikka käib see ühe päeva kohta. Siis ikkagi, et milleks punktid ja kuidas mängija saab teada, et ta 1000-de sisse tuli, kas tuleb mingi teade vms.
    Last edited by levis; 24.11.11, 07:11.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6047
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      PokerStars launches first mobile poker client - http://forumserver.twoplustwo.com/29...lient-1129993/

      Tõsi?

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #6048
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Päris vahva oleks :)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6049
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Regularile mõttetu vidin, fishe meelitaks juurde.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #6050
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            mulle meeldiks küll mobiilne varjant. Alles hiljuti oli kus turnal olin ja siis tuli selline ootamatu kõne ja pidin kodust ära minema siis oleks olnud hea moblas edasi nitida

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #6051
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              starsis võiks cashi laudades sama süsteem olla nagu OO-s, et üleval nurgas näitab palju hetkel fpp-sid teenitud on.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #6052
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                .EE versiooni tõenäosus muidugi 0% kandis.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #6053
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas levis Vaata postitust
                  Kas top 1000 saavad siis igast kategooriast pileti 500k turnale kogu kampaania peale, et mingid punktid on seal ma vaatan?

                  Segaselt seal ikka kirjas, aga kui mängija võib tulla mitu korda 1000-de sisse, siis vist ikka käib see ühe päeva kohta. Siis ikkagi, et milleks punktid ja kuidas mängija saab teada, et ta 1000-de sisse tuli, kas tuleb mingi teade vms.
                  "Only one ticket will be awarded per player, regardless of the number of top 1,000 finishes achieved."

                  See peaks selgelt ära ütlema, et iga päev 4*1000, kokku siis 40000. Ma pakun, et HS mängijad on 80%-90%+ samad, MS puhul nii 66-75%, LS 50-65% ja isegi MS 40%-50%. Optimistikult võttes tuleks siis eseimes päeval 4000 osalejat ja ülejäänud päevadel 9x(100+250+350+500)=1200 uut osalejat päeva kohta. Optimistliku plaani kohaselt tuleb siis turniirile 9x1200+4000= 14800 osalejat. Sinu pakutud 20k oleks siis pessimistlikum variant ja sellest üle on juba väikestviisi ulme. Kusjuured ma eile mõtlesin, et kas Starsil on üldse stabiilselt HS tasemel 1000 mängijate, nädalalõppudel ehk küll aga nädala nö. mustadel päevadel.
                  Last edited by Potsataja; 24.11.11, 14:24.

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #6054
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    starsis võiks cashi laudades sama süsteem olla nagu OO-s, et üleval nurgas näitab palju hetkel fpp-sid teenitud on.
                    options>customize vip progress bar. Pane mingi daily goal(nt 1000) ja korruta koefiga. suht täpselt saab peale vaadates.

                    Comment

                    • PokerStars Regina
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Jan 2011
                      • 254

                      #6055
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas siga Vaata postitust
                      Sooviks näha Ring Game Leaderboardi.
                      Kuna .ee ei näe, siis äkki viskaks iga tunni tagant siia või konsulteeriks .ee programmeeriatega?
                      http://www.pokerstars.ee/poker/promo...tab=3&id=#tabs - .EEs täiesti olemas - Kas näed seda?

                      Comment

                      • siga
                        FPP Pro
                        • Dec 2010
                        • 251

                        #6056
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                        http://www.pokerstars.ee/poker/promo...tab=3&id=#tabs - .EEs täiesti olemas - Kas näed seda?
                        Oleks esimesel päeval näinud, ei oleks ju küsinud. Nüüd muidugi töötab ka teistel .xx lehtedel peale .com-i, aga bottide ja multiuserite vastu nagunii võim ei hakkaks ka parima tahtmise juures.

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #6057
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Kas pokerstarsi klienditugi (support@pokerstars.ee, cashier@pokerstars.ee) nädalavahetusel puhkab ja vastuseid probleemidele jagatakse vaid nädala sees?

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #6058
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            aga milleks siis on support@pokerstars.com?

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #6059
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              .com supportile vist ei pääse ligigi või on pokerstars.com erand? Igatahes kõik gambling saidid, pokkerisaidid, nende nimelised emaili aadressid on nö. EMTA poolt blokeeritud ju. St. minu ISP blokeerib vist teatud emaile usinasti.

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #6060
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Kuidas T-money rahaks konvertida saab?
                                Võitsin mitu satikat, ühe sain ise unregida, ülejäänud läksid otse cashieri ja kõik Tournament Moneyna
                                Kui ma nüüd regan turnale ja unregan siis saan ma tagasi ikka selle T-money.

                                Comment

                                Working...