*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #6031
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mõnedel juba näiteks nl25 3000 punni ehk 3000 vpp, pool päeva veel mängida kuda nii palju saab üldse :)

    Comment

    • Ahangama
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 615

      #6032
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Regularid tahtsid ka promosi, tehtud! :D

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #6033
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        See micro tabeli juht on 14h jutti 24 lauda lasknud ju :D Samas tempos lastes saab 1 kuuga SN ära teha ning aastaga tuleb SNE ära ju :D

        Päris hea ju teha lisa 100k kaotades mänguga sitaks vähem kui NL100 lastes :D

        Comment

        • sadptr
          Julm Donk
          • May 2011
          • 64

          #6034
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
          Mõnedel juba näiteks nl25 3000 punni ehk 3000 vpp, pool päeva veel mängida kuda nii palju saab üldse :)
          Arvan et tegemist on pigem PLO25 laudadega??? Seal see reaalne, NL25SH on see isegi 24laual ebareaalne

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6035
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            See esimene omahas teeb, ei tea kes esimene nl vend on. Mul oleks nl25 fr lagi 24h jooksul max 2400 või vähe rohkem., sõltub mis lauad sattunud.

            Comment

            • SR1337
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2011
              • 348

              #6036
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Suur Vaal on siin foorumis?

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #6037
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                See esimene omahas teeb, ei tea kes esimene nl vend on. Mul oleks nl25 fr lagi 24h jooksul max 2400 või vähe rohkem., sõltub mis lauad sattunud.
                Ante laudadega tuleks päris korralikult ma arvan. 3k äkki?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #6038
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                  Ante laudadega tuleks päris korralikult ma arvan. 3k äkki?
                  Ante ehk tõesti, eurolauad ka ehk annavad rohkem nats.

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #6039
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    See esimene omahas teeb, ei tea kes esimene nl vend on. Mul oleks nl25 fr lagi 24h jooksul max 2400 või vähe rohkem., sõltub mis lauad sattunud.
                    See OhCanada1987 on küll NL vend ja ta 4ndal kohal hetkel 2400 punktiga

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #6040
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Huvitav, kui ma online pokkeri avastasin, siis ma mõtlesin, et starsis võiks rohkem laudu olla...siis oli vist kuskil 12 lauda max vms. Nüüd on see tõusnud 24 laua peale. Millal seda piiri tõstetakse? Sest pmst. on nii, et kõikvõimalikud klikid ja betsized jms saab automaatselt teha ja väga paljud mängijad kes lauas istuvad sinuga on samuti multitablemas, seega üks ring kuni acting sinuni jõuab võtab suht kaua aega pea igas lauas eraldi võttes... Seega saaks lisada juurde laudu, eriti kui midagi microgamingu pocket card manageri taolist rakendada IRWWW. Kujutage ette saate geneda starsile 24 laua asemel varsti 30-s või isegi rohkemas lauas korraga.

                      Comment

                      • SR1337
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2011
                        • 348

                        #6041
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Mis su jutu point on?

                        Ükski pokkerist kui mängust huvi tundev inimene ei hakka 24+ tablema, päris robotist liinitööliseks pole ka mõtet hakata imo.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #6042
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          lol, Mid stakes tabel on karm. Samas see kubiseb sittadest kaotavatest PLO200 regidest.....

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #6043
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            ebareaalne tabelisse jõuda. 100NL fr xxnatisfinestxx mängib terve päev ja alles 13s :D ebareaalne lammutamine tõesti

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #6044
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Tegemist Omaha SH mängijate kampaaniaga, kus vajalik konto jagamine ühe või enama sõbraga.
                              Samas Omaha ei ole lihtne mäng multi-tablemiseks, sest käe lugemine võtab tunduvalt kauem aega kui Holdemis.

                              up to NL25 peal esimesel, kes mängib PLO25 sh on 5k+ vpp (24h jutti, siis 212vpp/h), mis näib täiesti ebareaalne NL holdemi mängijale, seda isegi kui mängida 6max 24 laual 24h jutti.
                              Kui teisel on juba 4.4k+, siis tema on mänginud nii PLO kui Holdemit. Pakun, et rohkem PLO SH
                              Samas kolmandal on ~4.2k ja taob ainult Holdemit, arvata võib, et sh, sest isegi 24h jutti tagudes peab saama ~175vpp tunnis ja FR niipalju ei tule.

                              Loomulikult pakun, et "nad" kõik on mänginud 24h jutti, mis tähendab, et ausal või vähegi normaalsel grinderil top10-ne hulka eriti asja ei ole.
                              Normaalne NL25 grinder võib sellise 12h-se päevaga saada kõva 20$ lisa kui veab :)
                              500k freerolli pileti on võimeline siiski saama ka NL2 grinder ja kui sinna tuleb ütleme ~20k mängijat, siis teeb see pileti hinnaks 25$.

                              Kas NL25€ lauad lähevad ka 'Micro' kategooriasse?

                              Palju umbes mängija raket genereerib, et PLO SH saada 5k vpp? 800-900$?
                              Last edited by levis; 24.11.11, 05:22.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #6045
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                plo200s peaks ca 5k vpp olema täpselt 800-900$ vahel

                                Comment

                                Working...