*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #5716
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Keegi oskab mulle öelda, kust Pokerstars.ee logoga asju saaks? Kaotasin oma nokatsi kuhugi ära ja tahaks uut, aga see munakoor, mida VIP poest tellida saab, ei sobi kohe üldse.
    Sõbralik soovitus. Ära kanna vabal ajal pokkerimerchi. Nõme on. :)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #5717
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Sõbralik soovitus. Ära kanna vabal ajal pokkerimerchi. Nõme on. :)
      Võib ju olla, aga mulle lihtsalt meeldis see müts. Ja ega mind väga ei huvita, mis keegi kusagil arvab. Oma küsimusele pole ma ikka vastust saanud.

      Edit: Ja kuna Stars on mulle leiva lauale juba viimased paar aastat toonud, siis minu jaoks pole küll kuskilt otsast nõme nende logoga mütsi kanda. Teen seda suurima heameelega (kui mul õnnestuks selline .EE müts jälle saada, seda standard VIP poe oma ma küll kanda ei taha).
      Last edited by janek174; 14.09.11, 18:27.

      Comment

      • Ermii
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 402

        #5718
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Sõbralik soovitus. Ära kanna vabal ajal pokkerimerchi. Nõme on. :)
        miks see nõme on? ne panimõm, ja mida peaksin kandma, et mitte nõme olla nike-i, billabong-i, või hoopis armanit? help pls :) srry for OT

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #5719
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Kui inimesel on korralikud puhtad riided seljas, siis minu arust on ntx T-särgi või nokatsi logona Pokerstars tunduvalt etem kui ntx viru valge vms. :) Ja cashoudi kohta niipalju, et max on confirm 2 päeva ning panka laekub 5 tööpäeva jooksul. Tavaliselt muidgi liiguvad asjad tunduvalt kiiremini.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #5720
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
            Kaua otse swedi/SEB-i cashout tuleb ? Kui nt täna õhtul cashoudiks, millal võiks see kohale jõuda ?

            MB-ga ei taha proovida, kui seal mingid jamad, sest reede õhtuks oleks €€€ vaja.
            Ei jõua Reedeks sul ilmselt.
            Enda kogemustest on läinud 7-11 päeva.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #5721
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Minu kogemuste kohaselt jõuab SEB'i 2-4 päeva jooxul. Esmaspäeva hommikune cashout on tavaliselt kolmapäevaks või neljapäevaks olemas.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #5722
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                miks see nõme on? ne panimõm, ja mida peaksin kandma, et mitte nõme olla nike-i, billabong-i, või hoopis armanit? help pls :) srry for OT
                Ei taha libedale teele minna ja vaielda. Lihtsalt ütlesin, mis arvan. :)
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #5723
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Igatahes starsist MB-sse tuli praegu insta. Tundub, et mingeid delaysi enam pole.

                  Comment

                  • Unfinished
                    Julm Donk
                    • Sep 2011
                    • 41

                    #5724
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Selline probleem, et 7. september tegin cashouti swedi ja 13. september tuli selline vastus:

                    Hello ***,

                    This email is to notify you that the following cashout via Direct Bank Transfer was returned.

                    Cashout request time: 2011/09/07
                    Cashout amount: EUR ***
                    Direct Bank Transfer cashout transaction ID: 597812499

                    The amount of USD *** has been credited back to your PokerStars account balance. If you have any further questions regarding this transaction, please contact paymentservices@pokerstars.ee.


                    ja teises kirjas tuli siis veel põhjusena:

                    The reason stated was " incorrect account number ".


                    Samas see on nagu veits müstika. IBAN-i ja BIC võtsin Swedbanki lehelt ja need peaksid olema korrektsed, sest copy paste kasutades said need sisestatud ja näpukat seega ei saa olla. Saatsin ka supporti kirja, ent pole vastust veel saanud. Äkki saab PS esindaja selgitada, miks nii..

                    Comment

                    • Tarvi
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Sep 2009
                      • 347

                      #5725
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas Unfinished Vaata postitust
                      Selline probleem, et 7. september tegin cashouti swedi ja 13. september tuli selline vastus:

                      Hello ***,

                      This email is to notify you that the following cashout via Direct Bank Transfer was returned.

                      Cashout request time: 2011/09/07
                      Cashout amount: EUR ***
                      Direct Bank Transfer cashout transaction ID: 597812499

                      The amount of USD *** has been credited back to your PokerStars account balance. If you have any further questions regarding this transaction, please contact paymentservices@pokerstars.ee.


                      ja teises kirjas tuli siis veel põhjusena:

                      The reason stated was " incorrect account number ".


                      Samas see on nagu veits müstika. IBAN-i ja BIC võtsin Swedbanki lehelt ja need peaksid olema korrektsed, sest copy paste kasutades said need sisestatud ja näpukat seega ei saa olla. Saatsin ka supporti kirja, ent pole vastust veel saanud. Äkki saab PS esindaja selgitada, miks nii..
                      Foorumi kaudu ei saa sellisele küsimusele vastata. Esimene küsimus on, kas PokerStarsi kontol registreeritud nimi on sama, mis pangakontol?

                      Comment

                      • runnar
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 740

                        #5726
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                        Keegi oskab mulle öelda, kust Pokerstars.ee logoga asju saaks? Kaotasin oma nokatsi kuhugi ära ja tahaks uut, aga see munakoor, mida VIP poest tellida saab, ei sobi kohe üldse.
                        minult võid saada .ee nokatsi

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #5727
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          TRA STARS AJAB TILTI, CASHOUDID MINGI KUNI 100$ ON INSTA, AGA FKING 500-3000$....SHOOT ME PLZ, TRA IGAKORD TAHAVAD MINGEID DOKUMENTE + BILLE JA KUI SAMAL PÄEVAL TEHA TEINEGI CASHOUT, SIIS TAHAVAD UUT ID-D + UUSI BILLE....TRA KRDI LAMBAKARI, MIS MA LÄHEN LASEN ENDALE VÕLTS ID TEHA W?

                          KRDI REGINAD JA MUUD TEGELASED, LIIGUTAGE OMA KOIBI lol

                          apodifjgosdfsudfoahfugpaijfdadfkhlaödfhöoiaijafdoi hoishüaoihüoihüoihüffg
                          dafdf
                          dfaoij
                          fa
                          dfgojafdgop

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #5728
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Ma saan aru, et kuulsus ja puha. Aga natukene võiks ju ennast tagasi hoida.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #5729
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Vanale koerale uusi trikke ei õpeta.
                              Küürakat parandab ainult haud.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #5730
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                TRA STARS AJAB TILTI, CASHOUDID MINGI KUNI 100$ ON INSTA, AGA FKING 500-3000$....SHOOT ME PLZ, TRA IGAKORD TAHAVAD MINGEID DOKUMENTE + BILLE JA KUI SAMAL PÄEVAL TEHA TEINEGI CASHOUT, SIIS TAHAVAD UUT ID-D + UUSI BILLE....TRA KRDI LAMBAKARI, MIS MA LÄHEN LASEN ENDALE VÕLTS ID TEHA W?

                                KRDI REGINAD JA MUUD TEGELASED, LIIGUTAGE OMA KOIBI lol

                                apodifjgosdfsudfoahfugpaijfdadfkhlaödfhöoiaijafdoi hoishüaoihüoihüoihüffg
                                dafdf
                                dfaoij
                                fa
                                dfgojafdgop
                                cool story bro

                                Comment

                                Working...