Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Kui USD valitud, siis vist 1/2 eurolauda ka istuda ei saa, sest buy-in suurem?
Kui USD valitud, siis vist 1/2 eurolauda ka istuda ei saa, sest buy-in suurem?
Comment