Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Niih tõmbasid pokerstars.net-ist jah?`Sain ka nüüd hakkama (tuli valida mitte US proxy lihtsalt :) )
Logisin nüüd sisse, aga seda kohta pole kust saaksin acci üle viia+ cashieri nuppu ka ei ole lobbys + ainult play money nagu saadaval
Niih tõmbasid pokerstars.net-ist jah?`Sain ka nüüd hakkama (tuli valida mitte US proxy lihtsalt :) )
Logisin nüüd sisse, aga seda kohta pole kust saaksin acci üle viia+ cashieri nuppu ka ei ole lobbys + ainult play money nagu saadaval
Comment