*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #5446
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    miks see tasuta peaks olema ?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #5447
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Ei ole see tasuta ja see on ka turniiri infolehel kirjas.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #5448
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Stars võiks hakata notesi oma serverites salvestama. Viimase kuu jooksul on mul 2x arvutiprobleemide tõttu noted läinud. Lisaks sellele kui tahan läpakas mängida peaksin hakkama notede faili ümber kopeerima teise arvutisse mis on suht tüütu.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5449
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Noted tee HEMi ja vahel backup andmebaasist, siis pole muret, et väärtuslik kraam läheb kaotsi.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #5450
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Kas kellelgi veel näitab Starsi SNG'des juba mitmedat päeva instant HH kaustas käsi suvalises järjekorras? Just kliendis, kui lähed lauast options - instand hand history'sse. Vahest on päris tülikas niimoodi õiget kätt üles leida.

            Teine küsimus ka, kas T€ on võimalik kuidagi suppordiga suheldes T$'ks ümber vahetada? € mängudes pole erit actionit ja ei taha kõrgematesse limiitidesse seda raha põletama ronida.

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #5451
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas muruntau Vaata postitust

              Teine küsimus ka, kas T€ on võimalik kuidagi suppordiga suheldes T$'ks ümber vahetada? € mängudes pole erit actionit ja ei taha kõrgematesse limiitidesse seda raha põletama ronida.
              Minu mäletamist mööda sai neid otse cashieris vahetada,nagu rahagi.Vajuta convert other funds to USD ja sealt edasi saad vahetada kas Cash või TMoney.
              Last edited by viki; 15.08.11, 10:37.

              Comment

              • B3ckha
                Julm Donk
                • Apr 2009
                • 84

                #5452
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Kerge OT:
                Sattusin Starsil turnal kõrvuti lauda eestlasega wpr101, nägin et tegemist on Supernova Elitega, otsisin ka ja nägin et päris korralikuid asju laseb. Siit ka küsimus, kas keegi teab kes ta on? Googeldasin ja nägin palju vaeva aga tulemus oli ikkagi null.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #5453
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  usakas st, kes elab eestis
                  Last edited by nikitheone; 15.08.11, 12:13. Põhjus: mitte soomlane. kuigi imo on üks soomlane kes on sne ja elab eestis
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #5454
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    See william, kes peale musta reedet eestisse kolis?

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #5455
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas B3ckha Vaata postitust
                      Kerge OT:
                      Sattusin Starsil turnal kõrvuti lauda eestlasega wpr101, nägin et tegemist on Supernova Elitega, otsisin ka ja nägin et päris korralikuid asju laseb. Siit ka küsimus, kas keegi teab kes ta on? Googeldasin ja nägin palju vaeva aga tulemus oli ikkagi null.
                      Kehvasti otsisid ja vähe vaeva nägid

                      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post345018

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #5456
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Ühes flop.fm-s on temaga intervjuu, kes huvitatud.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5457
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Kas kellelgi veel näitab Starsi SNG'des juba mitmedat päeva instant HH kaustas käsi suvalises järjekorras? Just kliendis, kui lähed lauast options - instand hand history'sse. Vahest on päris tülikas niimoodi õiget kätt üles leida.

                          Teine küsimus ka, kas T€ on võimalik kuidagi suppordiga suheldes T$'ks ümber vahetada? € mängudes pole erit actionit ja ei taha kõrgematesse limiitidesse seda raha põletama ronida.
                          Ise oled valesti sorteerima pannud IMO. Clicki hand numbril ja asjad lähevad ise paika.

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          See william, kes peale musta reedet eestisse kolis?
                          Jah. Ise ei oska tuletada, et WPR on ta nime esitähaed? :)

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #5458
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            well played, regfish?

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #5459
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Tegin cashoudi ja see lükati tagasi. Tahetakse, et esitaks neile foto oma dokumendist ja arvest, mis tõestab mu elukohta. Kuna mul ühtegi paberarvet ei tule postkasti, siis küsin, kuidas olete oma probleemi lahendanud? Kas selline asi läheb läbi, kui prindid e-arve välja, teen pildi sellest ja saadan pildi supporti? Sobib ka panga väljavõte, kus on aadress peal, aga esialgu ei viitsi panka küll kolistada. Lisaks maksab see teenus mingid eurod pangas :P

                              Üldse on imelik see, et 2 asstat olen teinu pidevalt cashoute ja ühtegi küsimust ei ole siiani esitatud. Lisaks olen saatnud pildi dokumendist juba siis, kui pokerstars sai eesti lisentsi.

                              Comment

                              • metsiq
                                Julm Donk
                                • Jun 2011
                                • 65

                                #5460
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                                Karta on, et ise custom layouti tegemine on kõige mõistlikum. Eriti ülbe tahad olla siis võid seda otse failis teha. NotThatHardInFact.
                                Aga kui sinu monitori laius on 32 pixlit siis oled küll pügada saanud.
                                Kui sinu monitori laius on 32 tolli siis kahlustan, et tegemist on pigem telekaga.
                                Kui aga kui monitor saab hakkama 32bit värvidega siis on sul elus juba hästi läinud.
                                Monitor on 30´ Ma ei tea, mis see 32 pixlit on
                                PS, kodukalt.
                                • Cascade Tables: this menu item will cascade all open tables at an offset equivalent to the Windows title bar (usually 32 pixels).
                                Aga lahendasin esialgu probleemi StackandTile programmiga. Samas kohati on päris hea cascade mängida, kui vaid lauad oleks tsipa suuremad. Ei leidnud praegu võimalust,et PS cascade vajutades on lauad suuremad.
                                Tänud vastuse eest kuco.

                                Comment

                                Working...