*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #5431
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
    võimalik küll, igatahes regina postituses boonusele viitav link ei avanenud, et täpsemalt lugeda.
    Regina oli lingi natuke valesti copinud. Siin on see link mida ta mõtles http://www.pokerstars.ee/en/vip/stellar/ .

    Comment

    • PokerStars Regina
      PokerStarsi Esindaja
      • Jan 2011
      • 254

      #5432
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
      teenisin 750 VPPd, aga VIP poes VIP Bonuses and Cach Rewardsi alt küll sellist võimalust ei leia, et saaksin oma 10$ boonuse osta ehk kõik pakkumised, mida ma sealt leidsin on mitte aktiivsed!?
      Sorry link oli tõesti vigane

      Kui oled see aasta juba teeninud 750 VPPd ja Stellari välja võtnud, siis seda enam juurde ei saa. Igat boonust saab ainult 1 kord aastas. Järgmised $10 saad kui teenid veel 750 VPPd, ehk kokku 1400 VPPd.

      Stellar boonuste programmi kohta täpsemat (kuidas osta ja kontrollida):



      Kui soovite personaalset vastust -> support@pokerstars.ee

      Edu!

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #5433
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
        Sorry link oli tõesti vigane

        Kui oled see aasta juba teeninud 750 VPPd ja Stellari välja võtnud, siis seda enam juurde ei saa. Igat boonust saab ainult 1 kord aastas. Järgmised $10 saad kui teenid veel 750 VPPd, ehk kokku 1500 VPPd.

        Stellar boonuste programmi kohta täpsemat (kuidas osta ja kontrollida):



        Edu!
        FYP, ptv :)

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #5434
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          waitlist pole eriti kasulik kui ta mulle istekohti ei paku
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #5435
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Madistad 24 lauda regidega ?

            Comment

            • metsiq
              Julm Donk
              • Jun 2011
              • 65

              #5436
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Kas keegi oskab öelda, kuidas saab muuta PS cascade suuremaks? Kuna on suur kuvar, siis see (32 pixlit VIST) jääb väikseks ja ei soovi koguaeg muuta käsitsi suuremaks. Vb. on mingi lihtne nipp, aga esimese ropsuga ei leidnud googlist vastust. Või siis lihtsalt teed endale Custom layouti, mis toimib nagu cascade?

              Tänud.

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #5437
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas metsiq Vaata postitust
                Kas keegi oskab öelda, kuidas saab muuta PS cascade suuremaks? Kuna on suur kuvar, siis see (32 pixlit VIST) jääb väikseks ja ei soovi koguaeg muuta käsitsi suuremaks. Vb. on mingi lihtne nipp, aga esimese ropsuga ei leidnud googlist vastust. Või siis lihtsalt teed endale Custom layouti, mis toimib nagu cascade?

                Tänud.
                Karta on, et ise custom layouti tegemine on kõige mõistlikum. Eriti ülbe tahad olla siis võid seda otse failis teha. NotThatHardInFact.
                Aga kui sinu monitori laius on 32 pixlit siis oled küll pügada saanud.
                Kui sinu monitori laius on 32 tolli siis kahlustan, et tegemist on pigem telekaga.
                Kui aga kui monitor saab hakkama 32bit värvidega siis on sul elus juba hästi läinud.

                Comment

                • PokerStars Regina
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Jan 2011
                  • 254

                  #5438
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                  On selline SNG promo nagu "Battle of the planets". Tekkis huvi, kas mina fifty50 mängijana saan ka osaleda.
                  Vaatame siis FAQ:
                  Q: Which Sit & Go tournaments are eligible for Battle of the Planets?
                  A: The Battle of the Planets Leader Boards do not count results from any satellites (including Steps), play money, Double or Nothing or heads-up Sit & Go tournaments.

                  Selle järgi justkui fifty50 mängija peaks saama osaleda.

                  On ära unustatud, et DoN-e enam pole, ja see reegel fifty50 peale ümber tegemata jäetud.
                  Ei saa mina aru, miks meie teistest sng mängijatest halvemad oleme ja miks meid diskrimineeritakse kogu aeg.
                  Jep veebikas on vananenud, saatsin parandusse, Tänks info eest :)

                  Comment

                  • PokerStars Regina
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Jan 2011
                    • 254

                    #5439
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Palun tehke PokerStarsi heads-up mängude layout normaalseks. See tähendab, et kasutaja saab omale valida asukoha. Hetkel on täiesti ajuvaba, et Heads-Up mängudes peab istuma kas vasakul - või paremalpool lauas ning muudab mängimise kohati ebamugavaks. Väga viks ja viisakas oleks, kui saaks istuda all keskel.

                    Lisan siia ka pildi:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    OK saadan ise ka veel edasi, aga ideed võite kohe ideas@pokerstars.ee saata :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5440
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      2p2 Starsi teemast sain nagu aru, et neil on juba see plaanis ja lähiajal peaks olema ka live kliendis.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #5441
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Selline küsimus, et kas Starsi vastu kehtib praegu mingi USA valitsuse rahaline nõue ja kui on, mis sellest on saanud?

                        Praegu töötab Starsis küll kõik nagu kellavärk, cashoudid tulevad kiiremini kui kunagi varem.

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #5442
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Selline küsimus, et kas Starsi vastu kehtib praegu mingi USA valitsuse rahaline nõue ja kui on, mis sellest on saanud?

                          Praegu töötab Starsis küll kõik nagu kellavärk, cashoudid tulevad kiiremini kui kunagi varem.
                          See protsess kestab ja kui mingi ametlik update tehakse, siis saab see olema saadaval ka pressiteatena...

                          Comment

                          • jasssass
                            Vana Tegija
                            • Sep 2010
                            • 1200

                            #5443
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Protsess kestab kuni uksed sulguvad päeva pealt nagu FT-lgi :D:D, no loodame et mitte.....

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5444
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                              Protsess kestab kuni uksed sulguvad päeva pealt nagu FT-lgi :D:D, no loodame et mitte.....
                              Doubt it, et kunagi sellist asja peaks veel juhtuma. Pokkeritoad kindlasti on õppinud FTP veast ja selleks valmistunud.

                              Comment

                              • Chief
                                Julm Donk
                                • Jan 2011
                                • 50

                                #5445
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Eile õhtul sain Starsis ebameeldiva üllatuse osaliseks. Mängisin 55$ 2x chance turniiri. Lendasin bustoks ja kui küsis, et kas rebuy siis valisin yes. Selle peale tuli teade, et 50$ eest on ostetud 3000 chippi. Minu kogemuste järgi on 2x chance rebuy alati olnud tasuta?

                                Comment

                                Working...