*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #5146
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Küsimus pole ajakulus, vaid tegevuse mõistlikkuses. Miks ma peaks raiskama enda aega ja energiat tegevusele, mis ei täida oma eesmärki ja on ainult häiriv. Tilti ajab selline asi.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #5147
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas 5lehte Vaata postitust
      Kontrolli mõttes küsin üle, et kui tegin täna deposiidi boonusega, kas võin kohe cash out-i teha ja boonus jääb alles?
      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      sai saagi teha mingit cash-outi. 48h pead ootama peale depot.
      + bonus kaob ära kui tahad raha välja kanda.
      Boonus ei kao ära, kui boonus on aktiveeritud - tee ükskõik mida, kanna välja, sõbrale või jaga teistele mängijatele laudades.

      Kui boonus on nö ootel (a'la pakutakse reloadi ja sa pole sissekannet veel teinud), siis kaoks boonus(pakkumine) ära, kui sa raha välja kannad.

      P.S. Siiski tuleb märkida, et nt deposiidi boonus on võrdlemisi suur ja seda saab teha mitmes osas (vähemalt peaks saama, vist - seda võib keegi täpsustada). See tähendab, et kui sa pole tervet boonust aktiveerinud nt 600 dollarit ja aktiveerisid sellest nt 210, siis ÜLEJÄÄNUD boonus(pakkumine) kaob väljakannet tehes ära.

      Seetõttu tasub PSis (ja mujalgi) raha üldiselt enne koguda, et siis täisboonused saada, sest depositid on üldiselt võrdlemisi suured numbrid ja mitte nagu reloadid, mis on sihukesed pisemad.
      Last edited by taipupole; 01.07.11, 09:01.

      Comment

      • PokerStars Marika
        PokerStarsi Esindaja
        • Jun 2011
        • 46

        #5148
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Miks te mu limiite ei tõsta swedbanga jaoks? Korra väideti et teie limiit pole täis .. nyyd on see nirune nädalane 1,2k euri täis ning krediitkaardi 1,2k ka täis .. maile olen saatnud keegi ei vatsa .. whats up`.. ei taha te mu raha v2?

        e: just viskas mingi newsi ette et 20% up to 100$ boonus PS's
        kood: PS100
        tasuta raha on alati tore
        Väike parandus, boonuskood on Eesti mängijatele 'EE100PS'. Rohkem infot leiate meie veebilehelt:
        Saa järgmise deposiidiga PokerStars™is boonuseks kuni 600 dollarit. Kasuta boonuskoodi „RELOAD200“.

        Ja kui on lisaküsimusi, kirjutage julgelt supporti. :)
        Last edited by PokerStars Marika; 04.07.11, 11:41.

        Comment

        • metsiq
          Julm Donk
          • Jun 2011
          • 65

          #5149
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          avasin konto ja tahtsin kanda 600$ sisse
          panen andmed kõik ilusti ära ja saan uue kasti
          The bonus code you have entered is not valid, or bonus eligibility criteria such as minimum deposit is not met . Please try again.
          Kasutasin STARS600
          äkki oskab keegi aidata. marketing code holdemsoftware. aga selles ei tohiks probleem olla.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #5150
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas metsiq Vaata postitust
            avasin konto ja tahtsin kanda 600$ sisse
            panen andmed kõik ilusti ära ja saan uue kasti
            The bonus code you have entered is not valid, or bonus eligibility criteria such as minimum deposit is not met . Please try again.
            Kasutasin STARS600
            äkki oskab keegi aidata. marketing code holdemsoftware. aga selles ei tohiks probleem olla.
            Tee esimene deposiit PokerStars™is boonuskoodiga „STARS600“ ja saad 100% boonust kuni 600 dollarini. Osale meelepärastes pokkerimängudes, et boonus vabastada.

            Comment

            • metsiq
              Julm Donk
              • Jun 2011
              • 65

              #5151
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Aitäh, toimis, ei teadnud, et Eestil teine kood ja mõtlesin, et see EE100 on selle uue promo kood.

              Comment

              • Karikakar
                Vana Tegija
                • Jul 2009
                • 1235

                #5152
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                kui 3 inimest on käes, üks bettib ja teine kes foldib ütleb, et you have a set, siis see on lubatud ikka eks?

                Üks regular hakkas lihtsalt väga suurt probleemi sellest tekitama..
                Last edited by Karikakar; 01.07.11, 12:33.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #5153
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                  kui 3 inimest on käes, üks bettib ja teine kes foldib ütleb, et you have a set, siis see on lubatud ikka eks?

                  Üks regular hakkas lihtsalt väga suurt probleemi sellest tekitama..
                  Ma usun küll. See ju pmst sama, et u prolly got me beat, i fold. Aga need võmbad, kes floppi nähes chati kirjutavad, mis nad foldisid ajavad küll ketasse. God i folded 95 and flop came 995. Samal ajal hand käib no halloo :D.

                  ---

                  Siuke küsimus Starsile, et kas te pole kaalnud Rush Pokeri sissetoomist Starsi? Või on asi selle taga, et ftp tuli sellega välja ja see oleks sama, mis vargus?

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #5154
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Siuke küsimus Starsile, et kas te pole kaalnud Rush Pokeri sissetoomist Starsi? Või on asi selle taga, et ftp tuli sellega välja ja see oleks sama, mis vargus?
                    Palun, ei!!

                    Comment

                    • Carl
                      FPP Pro
                      • Jul 2010
                      • 213

                      #5155
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Ma usun küll. See ju pmst sama, et u prolly got me beat, i fold. Aga need võmbad, kes floppi nähes chati kirjutavad, mis nad foldisid ajavad küll ketasse. God i folded 95 and flop came 995. Samal ajal hand käib no halloo :D.

                      ---

                      Siuke küsimus Starsile, et kas te pole kaalnud Rush Pokeri sissetoomist Starsi? Või on asi selle taga, et ftp tuli sellega välja ja see oleks sama, mis vargus?
                      Rush on patendeeritud.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #5156
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas Carl Vaata postitust
                        Rush on patendeeritud.
                        Aap a mis see Card Rush on, mis PartyPoker-is hiljuti tuli ? Ise ei pela seal aga sain mingi uudiskirja.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #5157
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Sama pmst: https://partypoker.com/news/items/card_rush.html

                          Teemasse: Kiidaks Starsi support, mis on ikka ülinuts

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #5158
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                            kui 3 inimest on käes, üks bettib ja teine kes foldib ütleb, et you have a set, siis see on lubatud ikka eks?

                            Üks regular hakkas lihtsalt väga suurt probleemi sellest tekitama..
                            ei ole lubatud. kui oled hu kellegagi siis mölise palju tahad. kui on teised inimesed käes siis hoia antud käe kohta suu kinni.

                            Comment

                            • juuretis
                              FPP Pro
                              • Jan 2011
                              • 269

                              #5159
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Kui võidab PSis mingi paketti ntx EPT-Tallinna turnale, kas seda on võimalik müüa või anda kellegile teisele?

                              Comment

                              • Karikakar
                                Vana Tegija
                                • Jul 2009
                                • 1235

                                #5160
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                öö ma sain enda küsimusele kaks täiesti erinevat vastust --- äkki oskab keegi Starsi teenistujatest öelda mis õige on?

                                Comment

                                Working...