Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Pastilaalt väga hea küsimus ja ootaks sellele kindlasti pokerstarsi esindajate vastust.
Kusjuures nii palju kui mina olen teemat uurinud (seda siiski üpris vähe), siis on FTP koguaeg peale BD-d minu jaoks not playable site olnud. Stars tundub usaldusväärne + praegu pole rahade välja kandmisega mingeid probleeme (ptui-ptui-ptui). Eesti litsents on ka veel tagavaraks. Sellegipoolest mina üle 30bi limiidi jaoks peal hoidma ei hakka. Hoian ülejäänud rolli kasvõi MB-s, et kui tuleb downer siis saan alati selle peale kanda.
Pastilaalt väga hea küsimus ja ootaks sellele kindlasti pokerstarsi esindajate vastust.
Kusjuures nii palju kui mina olen teemat uurinud (seda siiski üpris vähe), siis on FTP koguaeg peale BD-d minu jaoks not playable site olnud. Stars tundub usaldusväärne + praegu pole rahade välja kandmisega mingeid probleeme (ptui-ptui-ptui). Eesti litsents on ka veel tagavaraks. Sellegipoolest mina üle 30bi limiidi jaoks peal hoidma ei hakka. Hoian ülejäänud rolli kasvõi MB-s, et kui tuleb downer siis saan alati selle peale kanda.
Comment