*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #5101
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Pastilaalt väga hea küsimus ja ootaks sellele kindlasti pokerstarsi esindajate vastust.

    Kusjuures nii palju kui mina olen teemat uurinud (seda siiski üpris vähe), siis on FTP koguaeg peale BD-d minu jaoks not playable site olnud. Stars tundub usaldusväärne + praegu pole rahade välja kandmisega mingeid probleeme (ptui-ptui-ptui). Eesti litsents on ka veel tagavaraks. Sellegipoolest mina üle 30bi limiidi jaoks peal hoidma ei hakka. Hoian ülejäänud rolli kasvõi MB-s, et kui tuleb downer siis saan alati selle peale kanda.
    Last edited by k2snakalle; 29.06.11, 15:54.

    Comment

    • Strateeg
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2009
      • 303

      #5102
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Keegi FR NL 10 ja NL 25 taset viitsib kiirelt kommenteerida, kuna FTP down siis otsin uut kohta, aga kusagilt oleks nagu meeles, et NL 10 on ülearu reg-infested microlimiidi kohta. Keegi confirmib/lükkab ümber ja sama küssa ka NL 25 kohta siis: Ette tänades.

      Comment

      • Tarvi
        PokerStarsi Esindaja
        • Sep 2009
        • 347

        #5103
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        PokerStarsi vastus mures mängijatele:

        PokerStars' online gaming license is unchanged, and player funds are completely unaffected by today's news.

        Player cash outs continue at their normal processing times and will also not be impacted.

        The Isle of Man regulators have today confirmed their earlier statement, that PokerStars remains fully compliant with all of its licensing obligations and that events unfolding in Alderney have no impact on that position.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #5104
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas Strateeg Vaata postitust
          Keegi FR NL 10 ja NL 25 taset viitsib kiirelt kommenteerida, kuna FTP down siis otsin uut kohta, aga kusagilt oleks nagu meeles, et NL 10 on ülearu reg-infested microlimiidi kohta. Keegi confirmib/lükkab ümber ja sama küssa ka NL 25 kohta siis: Ette tänades.
          nl25 tase on väga madal. NL10-s pole juba ammu mänginud. Aga NL25 sai veel see kuu taotud ja väga palju fishe +enamus regularid on nitid :)

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #5105
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
            PokerStarsi vastus mures mängijatele:
            Väga kena. Tänud!

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #5106
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Ega midagi muud oleks vastuseks raske oodata, aga ilus kiire vastus vähemalt.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #5107
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Mitte midagi ütlev vastus ju. Öeldakse ainult, et meie litsents kehtib praeguse seisuga. Ühtegi argumenti selle kohta, miks Pokerstarsi litsentsiga ei peaks sama juhtuma nagu FTP omaga ei ole ja pigem paneb see muretsema.

                Comment

                • Tarvi
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Sep 2009
                  • 347

                  #5108
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  PokerStarsi reguleerija ametlik teade (http://www.gov.im/gambling/):

                  GSC Statement 29th June 2011

                  The Isle of Man Gambling Supervision Commission wishes to make it clear that the licensing status of PokerStars in the Isle of Man remains unchanged following today's statement from the Gambling Control Commission in Alderney. Alderney is a separate jurisdiction from the Isle of Man and the operation in question is separate from PokerStars.

                  PokerStars continues to demonstrate compliance with its licence conditions in the Isle of Man. PokerStars continues to offer withdrawals to any players who wish to withdraw their funds, including players in the USA to whom PokerStars does not currently offer real-money gaming.

                  Comment

                  • Archangel
                    Räme Fish
                    • Jun 2011
                    • 4

                    #5109
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                    Mitte midagi ütlev vastus ju. Öeldakse ainult, et meie litsents kehtib praeguse seisuga. Ühtegi argumenti selle kohta, miks Pokerstarsi litsentsiga ei peaks sama juhtuma nagu FTP omaga ei ole ja pigem paneb see muretsema.
                    Aga mis argumenti sa ootad?

                    Mängijate rahad on ohutus kohas, litsentsipakkuja on öelnud, et pole absoluutselt mingit põhjust litsentsi peatada. Kõik PS tehingud ja toimingud töötavad 100% ajast kõigile mängijatele.

                    Erinevalt FT-st, kus alates BF-st saati on kõik ligadi-logadi olnud ning ühed vabandused teise ette...

                    Minu arust ei saa Pokerstars ega keegi teine mitte midagi targemat sulle öelda, kui sulle need argumendid ei sobi. :)

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #5110
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      OK. FTP-ga jagelemisest on koblakas eest, proovin Starsi. Kas konverteerimistasude vältimiseks peaksin laadima Starsi kontole EURe? USD laudades ikka saan mängida ilma konverteerimistasudeta? Tegin just värskelt konto.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #5111
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        starsi puhul pole mingit vahet... konventeerimise tasud ei maksa mitte midagi. Alati keskpangakursi järgi oma summad arvele saanud.

                        Comment

                        • rrrr
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 904

                          #5112
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Muig. Kandsin üle Visa 500EURi peale ja hops NL10sse 1 aknaga mängu testima. Pärast kahe venna tühjaks tõmbamist sain account freeze. Selgus, et see olla standard ja SuspiciousStars tahab mu DNAd, sõrmejälgi, lähisugulase käendust, elektriarveid maksma hakata ja tööandaja poolt soovituskirja ka ning muid koledaid asju... Ühest küljest on tore, et inimesed teevad oma tööd täie tõsidusega, teisest küljest... Ah ma magama ära.

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #5113
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                            Muig. Kandsin üle Visa 500EURi peale ja hops NL10sse 1 aknaga mängu testima. Pärast kahe venna tühjaks tõmbamist sain account freeze. Selgus, et see olla standard ja SuspiciousStars tahab mu DNAd, sõrmejälgi, lähisugulase käendust, elektriarveid maksma hakata ja tööandaja poolt soovituskirja ka ning muid koledaid asju... Ühest küljest on tore, et inimesed teevad oma tööd täie tõsidusega, teisest küljest... Ah ma magama ära.
                            not so thinly veiled brags

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #5114
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Ise saatsin isnta neile dok-id ära. Parem kohe ära saata kui kasutaja teed. Täiesti standard teema ju.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #5115
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Mulle selle vastu pole midagi kui kohe alguses nõuavad, aga see ajas küll närvi kui vahetult peale Musta reedet hakkasid cashouti korral sama tegema. Varasemate ja palju suuremate cashoutide korral miskit sellist polnud kunagi nõutud.

                                Comment

                                Working...