*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerStars Marika
    PokerStarsi Esindaja
    • Jun 2011
    • 46

    #5071
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Kui mul nüüd üks ticket EPT €500 live-satikale olemas on ja ma uuesti mängin neid €55'seid, kas ma saan uuesti võites rahas selle?

    ps. kui ma lennukist maha jään(elan välismaal ja saabun vahetult enne seda turniiri), siis unregisterida ei saa vist?
    Kui sa võidad uue koha samale turniirile, siis saad hoopis siht-turniiri buy-in (T-money) oma kontole. Kui soovid rohkem teada EPT ürituste unregistrationi kohta, saada meile kiri: support@pokerstars.ee
    Last edited by PokerStars Marika; 25.06.11, 03:33.

    Comment

    • PokerStars Marika
      PokerStarsi Esindaja
      • Jun 2011
      • 46

      #5072
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Nagu te juba olete tähele pannud, siis PokerStarsis tekkis hiljutise tarkvara uuendamisel probleeme. Vabandame ebamugavuste pärast. Probleemi lahendamiseks peate installima uue PokerStarsi versiooni, mis kirjutab vana versiooni üle. Kõige uuema versiooni saate meie kodulehelt kus saate uue versiooni alla laadida ja installida. Allalaadimisel valige "Kiire install", et seadmed ja märkmed alles jääksid, samuti kui teilt küsitakse midagi üle kirjutada - nõustuge. Kui see kõik tehtud, ei tohiks enam probleeme tekkida. Vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast!

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #5073
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        22:30 11$ Saturday Duel HU 20k guaranteed, küsimus, et kui rahadesse ei jõua ning saab ticketi järgmise nädala turniirile, kas seal on võimalik unregister teha ja T$-eid saada?

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #5074
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Üritasin .neti kontot .ee omaks teha, tõmbasin küll http://www.pokercheckraise.com/ee/PokerStarsInstall.exe värgist välismaise softi alla, kuid saan Signature expired or wrong time settings errori ette, mida edasi peaks proovima?

          e: peaks natuke eelnevat värki lguema
          Last edited by oohoh; 28.06.11, 11:59.

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #5075
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas levis Vaata postitust
            22:30 11$ Saturday Duel HU 20k guaranteed, küsimus, et kui rahadesse ei jõua ning saab ticketi järgmise nädala turniirile, kas seal on võimalik unregister teha ja T$-eid saada?
            IMO ei, jäi kuskilt kõrva, et ticket antakse ja see valid kuni mingi xx date. T$ võimatu saada

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #5076
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
              IMO ei, jäi kuskilt kõrva, et ticket antakse ja see valid kuni mingi xx date. T$ võimatu saada
              Tänud info eest, üritasin reeglitest või nii otsida, aga ei mingit infot.
              Üsna oluline detail IMO, eriti kui näiteks 55$ turniiri tulistada.
              55$ on nüüd läbi, aga 33$ näiteks veel ees, kell 2:00 algab.

              Ticketiga saab regada, aga kui T$ ei saa, siis tähendab, et unregister ei lähe läbi.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #5077
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                t2na jah lahe promo, mängin ka seda 33 turbot, kui rahasse ei saa siis uus pilet.
                Seega ene bubblet tasub vist eriti agro olla....

                Comment

                • Murdock
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 690

                  #5078
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Kaua see ID kaardi verifimine aega võtab?

                  Comment

                  • ziimukaz
                    Grinder
                    • Jan 2010
                    • 741

                    #5079
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                    Kaua see ID kaardi verifimine aega võtab?
                    1h 36 min 43 sec

                    Comment

                    • Murdock
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 690

                      #5080
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Saan aru,et seda ei saa täpselt öelda,aga umbes oskab keegi ikka öelda.
                      Kas paar tundi? päev? nädal? jne

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #5081
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                        Saan aru,et seda ei saa täpselt öelda,aga umbes oskab keegi ikka öelda.
                        Kas paar tundi? päev? nädal? jne
                        Mul läks ~1-2h.

                        Comment

                        • CMYK
                          Räme Fish
                          • Feb 2011
                          • 12

                          #5082
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          kas on peale tableninja veel mingi proge mis aktiveeriks automaatselt timebanki pokerstars.ee tarkvarale?
                          ja kas scrolliga saab ka bet size 0,5 bb muuta?

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #5083
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            blääd see no-lose saturday teema on ikka kõvv asi. Ise sain sellest natuke valesti aru, arvasin, et peab olema mingi bubble aga tuleb välja, et vahet pole mis non-cash koht ikka saad ticketi. Lasin aint 11$ hu matchi ja kukkusin essas roundis välja ja nüüd vaatan, et free ticket samale turnale taas. Oleks teadnud oleks kindlasti suuremaid turkasid ka proovinud :(.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #5084
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas CMYK Vaata postitust
                              kas on peale tableninja veel mingi proge mis aktiveeriks automaatselt timebanki pokerstars.ee tarkvarale?
                              ja kas scrolliga saab ka bet size 0,5 bb muuta?
                              stars assistant ahk

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #5085
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Mingit reload boonust ei jookse praegu ? Kas tasub niisama igaksjuhuks suppordilt endale mingit "boonust" küsida ?

                                Comment

                                Working...