*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Firzen
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #4996
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Mul suur probleem EPT satikate osas:

    Kas keegi võiks selgitada, miks ei tehta natukene paremat satikakava?
    Praegu on 530€ finaal, kuhu saab 5+R või 50frz kaudu.
    Miks ei võiks olla 530€ finaal, aga enne seda on 109€ne satikas ning sellele on 5+r ja 10frz satikad.

    530--109--5r/10frz


    Arvan, et nii saaks kindlasti rohkem rahvast sinna.
    Lisaks:

    10frz --> 100frz --> 1000frz (vb 700-800€ frz) ja seal on mitu paketti/ticketit gtd.
    Kas mitte poleks see kordades parem?
    Sa tegid praegu samasuguse struktuuri, lihtsalt kõik on 2x suurem.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #4997
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      jah, aga mida rohkem erinevaid, seda imo parem.
      Rohkemate steppidega satikad paari GTD kohaga meelitavad rohkem rahvast kohale, või mitte?

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #4998
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        üks asi ka, võiks olla satikad nn seatidele 4250eur mitte 6k paketile. Mõttetu on swissis tallinlasel olla.
        Teiseks alamsatikad on täitsa ok ja soft field. Kuid nn finalsatikad 530 eur vms tunduvad minu silmis suht mõttetud, kui mängivad 6tärnivennad, kes grindivadki selliseid satikaid. kergem oleks nn see 530 rulli panna ja vaadata, kashitin või mitte

        Igatahes mina sain 530 satikale aga tegin selle rahaks sest leian rahale parema rakennduse-kasvõi mängin ept side evemti

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #4999
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          eino, mingi aeg tagasi käis just arutlus, et hui neid väikseid satikaid vaja on, et kui otse ei jõua sisse osta, siis ärgu mängigu

          Comment

          • Tarvi
            PokerStarsi Esindaja
            • Sep 2009
            • 347

            #5000
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
            eino, mingi aeg tagasi käis just arutlus, et hui neid väikseid satikaid vaja on, et kui otse ei jõua sisse osta, siis ärgu mängigu
            Keegi ei ole sunnitud satelliitturniire mängima.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #5001
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
              eino, mingi aeg tagasi käis just arutlus, et hui neid väikseid satikaid vaja on, et kui otse ei jõua sisse osta, siis ärgu mängigu
              Seda arutlust on siin tegelikult korduvalt olnud ja enamasti on jõutud järeldusele, et ainult neil, kes mängiks niikuinii pole mõtet satikaid teha. Samas korralik satikasüsteem on hädavajalik iga suurema BI'ga turniiri õnnestumiseks, sest enamusele fieldist pole need turniirid BRi järgi taskukohased, vaid pigem rohkem või vähem gämblimised. Samas ilma satikateta satuks scared money ja kogemusteta tüüpe palju vähem turnale, mis teeb fieldi tugevamaks ja ka regidel oleks palju vähem motti kohale tulla = failed üritus.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5002
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Foorumiga liitus kasutaja PokerStars Marika, kes aitab Reginal, Dianal ja Tarvil PokerStarsiga seonduvatele küsimustele vastata.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #5003
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Seda arutlust on siin tegelikult korduvalt olnud ja enamasti on jõutud järeldusele, et ainult neil, kes mängiks niikuinii pole mõtet satikaid teha.
                  vaatasin, et täna mängis isegi Sebastian Ruthenberg 530 satikat. Väga hea mängija ja turniire võitnud paari milli euri eest.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #5004
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Üks võimalus on mängida ka nn passport satikaid. Nagu aru saan on pakett 13k taala
                    . Kui valida tallinna ept siis tagastatakse ülejääv raha.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #5005
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Haah, mul tuli hea idee.
                      Pokerstars võiks lisada toore gämblimise: CARNAGE turniirid.

                      Carnage EPT Tallinn, mingi 6€ne (1 pakett GTD), ehk 1000 inimest vaja, et saaks ühe paketi. Ytleme nii, et selle lotopileti ostaks küll...lol.

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #5006
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Eriti hea kui need oleksid iga 30min tagant siis mõni vend paneb nagu BINGO või VIKING Lottos mõned k€ sinna alla :)

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #5007
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Iga poole tunni tagant 1000 slotisõltast oleks ehk liig aga 1000 player carnage sng ehk siis kui 1000 täis tuleb, algab mäng ja voilaa-üks pirnploomkirss pro hitib sisseostu-ei mingeid blääd biite ja nittimist.

                          Comment

                          • eluvaatleja
                            Jube Noob
                            • Nov 2010
                            • 135

                            #5008
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            lauda istudes kuvatakse chati kasti viivuks tähekombinatsioon BE, mida see jura tähendab?

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #5009
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              BE - break even

                              Comment

                              • Peedu
                                Jube Noob
                                • Aug 2009
                                • 179

                                #5010
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Kas tournament moneyga pole miskit kasulikku teha, nt seda kuidagi välja võtta vms?

                                Comment

                                Working...