*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #4846
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    mul on T$ 66.

    Kas midagi on muudetud või mis toimub, kui tahan SNGle või MTTle regada, siis mul pole valikut, et saaksin maksta T$-ga ?

    Comment

    • Kriminaal
      Bännitud
      • Apr 2011
      • 225

      #4847
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      WTF. Jälle süsteemi muudetud. 4.40 180 mannid muutusid 3.30steks vms ja nüüd on järsku 4.10 + 0.40 ?

      Edit: Aga osade turnade levelid mis olid varem 15 min ja te kuuele minutile tõstsite on tagasi 15 MIN (Y)
      Praegu selline tunne, et tegite oma peaga mingid muudatused ja rahvale see ei meeldinud ja nüüd muudate asju rohkem tagasi?
      Kas asi jääbki nii või on veel plaanis muudatusi teha?
      Last edited by Kriminaal; 15.05.11, 14:18.

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #4848
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
        Väga vabandan, tundub, et oled ikka veel COM süsteemis kirjas (kus vanuse limiidid hakkavad 18.eluaasaastast) . Palun saada meile kiri et võtaksime su listist maha või vasta sellele kirjale Remove, see peaks ka asja lahendama :)
        Kas teie enda süsteem/töötajad ei saa hakkama otsinguga EST ja kõikide alla 21. aastaste hävitamisega sealt listist? :O

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #4849
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          mul on T$ 66.

          Kas midagi on muudetud või mis toimub, kui tahan SNGle või MTTle regada, siis mul pole valikut, et saaksin maksta T$-ga ?
          wotf? Sellega peakski ju saama aint sng/MTT-sid lasta või mis? Milles, sul tahab ta maksta , siis tavalises rahas ?

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #4850
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Võtab turnadollareid automaatselt maha nii kaua, kuni neid jätkub.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #4851
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              ma pole veel proovinud, aga imo varem kui turnadele hakkasin regama, siis oli ka teade, et mul on nii palju t$ ning bankroll on X suurusega. Nüüd näitab vaid rolli.

              Aga varsti proovin järgi

              Comment

              • Tarvi
                PokerStarsi Esindaja
                • Sep 2009
                • 347

                #4852
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                PokerStarsi saab nüüd deposiiti teha kasutades Swedbank pangalinki

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #4853
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                  PokerStarsi saab nüüd deposiiti teha kasutades Swedbank pangalinki
                  Super, aga kuidas on arengud buddy-transferi osas? Teistel Eesti legaalsetel tubadel asi toimib, Starsis endiselt mitte. Edu :)!

                  Comment

                  • PokerStars Regina
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Jan 2011
                    • 254

                    #4854
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                    Kas teie enda süsteem/töötajad ei saa hakkama otsinguga EST ja kõikide alla 21. aastaste hävitamisega sealt listist? :O
                    Esiteks sooviksin tänada kõiki kes on meile oma probleemisest teatanud. Üldiselt on neid vähe ja enamus kui tekib parandame kohe ära. Kuigi me ise hoiame kõigel silma peal, kuid vahest on just meie mängijad kes suudavad meid suunata õigesse kohta, seega täname Teid kõiki!

                    Saan kinnitada, et promo emailide väljasaatmise probleem on nüüd lahendatud ja süsteem ei saada enam neid kirju. Vabandan, kes neid sai ja kui tekib veel probleeme, palun meile teatada :) Teeme korda :P

                    Comment

                    • sm0ntaan
                      Jube Noob
                      • Jan 2010
                      • 174

                      #4855
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      tahaks ka teada mis 180players sng-dega toimub... 11$ ei olegi enam? Ükspäev oli võimalus tervelt kahele regada...

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #4856
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Aga see buddy transferi teema jah. Ennast ka huvitaks, et mille taga see asi on? Et miks just Starsis ja meile pole see asi lubatud?

                        Comment

                        • Kriminaal
                          Bännitud
                          • Apr 2011
                          • 225

                          #4857
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas sm0ntaan Vaata postitust
                          tahaks ka teada mis 180players sng-dega toimub... 11$ ei olegi enam? Ükspäev oli võimalus tervelt kahele regada...
                          Sooviks infi ka 4.40ste kohta. Mingiaeg muutusid need vist hetkeks 3.36 vms... nüüd on 4.10+0.40 ja need 3sed kadunud. Mis teil plaanis jätta on?

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #4858
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Easier Note Taking for Detached Chat
                            If you are using Detached Chat and are in “Merge All Detached Chat Windows” mode (we strongly advise you try it, especially if you stack your tables), tables stealing focus will not interrupt your chat and note taking. If you are taking a note on one table and another requires action, the table will come to the front but the detached chat window will still retain the information about the previous table so you can finish your chat or note.
                            Kas seda pole endiselt täide viidud? Mul varastab uus laud endiselt fookuse notelt.

                            Teiseks mind häirib, et betslideri vasakul pool on jube vähe ruumi beti väiksemaks klõpsimiseks.

                            panin pildi juurde, et arusaamatuks ei jääks, see ala võiks veidi laiem olla.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by ment52; 19.05.11, 11:52. Põhjus: lisasin pildi

                            Comment

                            • EdgarP
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2009
                              • 368

                              #4859
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Kriminaalile-
                              See peaks enam vähem sinu küsimusele vastama :

                              http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=26642645&postcount=1616


                              Starsi esindajale :

                              Lugesin küll palju poste läbi, aga ei saanud vastust sellele, kas hyperturbo 6max satelliidid kaovad täielikult ?(pean silmas eelkõigega suurema 100+$ BIga omasid
                              Kas peale nende muudatuste on kavas veel midagi SNG formaatidega ette võtta?
                              - alustuseks kaotaiste donid, nüüd näpite STTsid,sngsid ja hyper sngsid- leian et selliseid muudatusi ei tohiks ette võtta keset aastat,sick.
                              Kas võiks paluda, et kõik muutused,mis tehakse, edastataks ka siia, nagu 2+2foorumis tehakse?
                              Last edited by EdgarP; 19.05.11, 14:59.

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #4860
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Testisin ka seda detached varianti, kuradima närvi ajas varem ikka see värk, nyyd ikka natuke parem, kui kirjutad saad ära lukustada ja isegi kui uus laud ees, siis chat/note box on eelmise laua oma.

                                Õnneks slideri osas olen hiire rulliga ära harjunud, vähemaks klõpsides suht võimatu võtta jah :D

                                Comment

                                Working...