*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • B3ckha
    Julm Donk
    • Apr 2009
    • 84

    #4096
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Raha ka uuesti sisse saab kanda? Või on see mure ainult minul?

    Head euro õnne!

    Comment

    • Tarvi
      PokerStarsi Esindaja
      • Sep 2009
      • 347

      #4097
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas B3ckha Vaata postitust
      Raha ka uuesti sisse saab kanda? Või on see mure ainult minul?

      Head euro õnne!
      Kahjuks tundub, et pangalingid ei tööta hetkel. Täna ei õnnestunud meil SEBiga ühendust saada, kuid loodame esmaspäevaks olukorra lahendada. Vabandame.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #4098
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Satikatest:
        280 FPP 1/4 milli satikad on muutunud 235 FPP satikateks;
        ja üks oluline muutus on see, et 3. koht ei saa enam buy-in tagasi, vaid 10FPP.

        Ehk siis minu hinnangul on muudatus oluliselt mängijate kahjuks.
        Seni oli nii - kui ikka oli näha, et ei võida, siis oli 3. kohta saades võimalus uuesti proovida.
        Nüüd on vaja igal juhul 2 esimese hulka pääseda, et midagigi saada.

        Mina kui microgrinder kasutasin neid 280 FPP satikaid, et veidigi paremat rakebacki saada.
        Nüüd on see võimalus muutunud halvemaks.

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #4099
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
          Satikatest:
          280 FPP 1/4 milli satikad on muutunud 235 FPP satikateks;
          ja üks oluline muutus on see, et 3. koht ei saa enam buy-in tagasi, vaid 10FPP.

          Ehk siis minu hinnangul on muudatus oluliselt mängijate kahjuks.
          Seni oli nii - kui ikka oli näha, et ei võida, siis oli 3. kohta saades võimalus uuesti proovida.
          Nüüd on vaja igal juhul 2 esimese hulka pääseda, et midagigi saada.

          Mina kui microgrinder kasutasin neid 280 FPP satikaid, et veidigi paremat rakebacki saada.
          Nüüd on see võimalus muutunud halvemaks.

          tere üle pika aja,

          gtfo stars

          väga vajalik muutus

          oeh

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #4100
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Vaatasin 2011 aasta vip bonuseid ja cash rewarde ning avastasin, et 100k vpp eest ei saagi enam 1k daal nagu eelmine aasta ja 200k milestone on $800 väiksem kui eelmine aasta jne. Vahe on selles, et kui saad SNE kätte, siis saad $20k milestonina, aga isiklikult kaotan küll mõned kilod uue süsteemiga. Hea seegi, et stellarite eest saab $150 rohkem :)

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #4101
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Sama palju on need Supernova boonused väärt, sest nüüd need maksavad 1 FPP ja Sulle jääb 49 999FPP-d alles, mis on umbes 800$ väärt.

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #4102
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                ilus!

                Comment

                • Tarvi
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Sep 2009
                  • 347

                  #4103
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  EDIT: Hõiskasin liiga vara. Never mind :(
                  Last edited by Tarvi; 03.01.11, 11:19.

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #4104
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Tarvi, kas oled uurinud EMV satikate kohta? Lihtsalt siis oskan arvestada, kas ootan need starsis ära või depon mujale ja mängin seal.

                    Homme on juba triobetis niiet palju aega pole jäänud :P

                    Comment

                    • poro
                      Räme Fish
                      • Nov 2010
                      • 19

                      #4105
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                      Satikatest:
                      280 FPP 1/4 milli satikad on muutunud 235 FPP satikateks;
                      ja üks oluline muutus on see, et 3. koht ei saa enam buy-in tagasi, vaid 10FPP.

                      Ehk siis minu hinnangul on muudatus oluliselt mängijate kahjuks.
                      Seni oli nii - kui ikka oli näha, et ei võida, siis oli 3. kohta saades võimalus uuesti proovida.
                      Nüüd on vaja igal juhul 2 esimese hulka pääseda, et midagigi saada.

                      Mina kui microgrinder kasutasin neid 280 FPP satikaid, et veidigi paremat rakebacki saada.
                      Nüüd on see võimalus muutunud halvemaks.
                      Rohkem mullimängu peaks ju võrduma rohkema hulga turniiridollariga?

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #4106
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Ma ei ole viitsinud lugeda, mis kõik Starsis muutus uuest aastast, aga kas olen õieti aru saanud, et ka VPP kurss on muutunud? Kui varem teenisin ühe käega NL100 FR (mängin euro ja $ segamini) mängudes keskmiselt 0,33vpp siis sellel aastal väike arvutus näitab, et ühe käe hinnaks on 0,41VPP. Kas nii ongi või ma midagi kuskil valesti teinud?

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #4107
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          VPP-de jaotamissüsteemi ei muudetud sinu limiitides.

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #4108
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                            Tarvi, kas oled uurinud EMV satikate kohta? Lihtsalt siis oskan arvestada, kas ootan need starsis ära või depon mujale ja mängin seal.

                            Homme on juba triobetis niiet palju aega pole jäänud :P
                            Olen uurinud, aga kinnitust pole saanud kahjuks...

                            Comment

                            • individual88
                              Julm Donk
                              • Feb 2009
                              • 44

                              #4109
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Millal prognoositavalt Seb uuesti saadaval on? Cashier ütleb et pole saadaval!

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #4110
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                                VPP-de jaotamissüsteemi ei muudetud sinu limiitides.
                                Hmm, huvitav, millest siis selline erinevus?

                                Olen hemi järgi mänginud tänaseks 9573 kätt ja pokerstarsi cashier näitab, et olen kogunud sellel aastal 3978,99 VVP. Kui teeme tehte 3978,99/9573, siis saame vastuseks 0,41. Ühtegi muud limiiti ega muud formaati näppinud ei ole. ????

                                Comment

                                Working...