*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #4591
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    oot aga mis lauda see milestone tuli siis, et summad päris korralikud, mingi nl50 või nl100?

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #4592
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
      oot aga mis lauda see milestone tuli siis, et summad päris korralikud, mingi nl50 või nl100?
      nl1k

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4593
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
        oot aga mis lauda see milestone tuli siis, et summad päris korralikud, mingi nl50 või nl100?
        NL1k Limit holdem. aga summad olid suured ka juba selle pärast, et iga teenitud VPP pealt viimase 50 käe jooksul anti tavalise 50$ asemel 500$. ja no obv sai võitja ka 60k$ lihtsalt võidu eest.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #4594
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Kas Starsist saab otse Swedi pappi välja kanda(kas peab eelnevalt depo ka tegema Swedist?), kui kaua aega võtab ja kas on mingid teenustasud?

          Comment

          • Fleg
            Julm Donk
            • Jan 2011
            • 36

            #4595
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
            Kas Starsist saab otse Swedi pappi välja kanda(kas peab eelnevalt depo ka tegema Swedist?), kui kaua aega võtab ja kas on mingid teenustasud?
            Seb võtab 5 euri midagi.Swedi ei tea aga umbes sama arvan.Muid tasusid pole.Enne peab vist swediga sisse maksma ,et see võimalus sinna tekiks.Sebiga läheb aega keskmiselt 2-3 tööpäeva.Aga esimenekord pidi kauem minema.Esmaspäev teha siis kolmapäeval peaks käes olema.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #4596
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              5€ ??? Pokerstars.ee´l siis Eestis polegi swedi vai?? OOs kenasti järgmiseks päevaks üle ja ilma ühegi tasuta.

              Comment

              • PokerStars Regina
                PokerStarsi Esindaja
                • Jan 2011
                • 254

                #4597
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Keegi teab ( ehk pokerstarsi esindaja ).
                Kui täna hommikul tegin direct bank transfi, kas on lootust, et see raha jõuab reedeks?
                Kui pole, siis ofc pole ka probleemi, lihtsalt sooviks teada :)

                Aa ja pangad võtavad ikka seda 90 eeki vahelt? Pole ammu enam direct bank transfi teinud :D
                Eeldan et räägid Local Bank Transferist. Direct Bank Transferiga deposiiti teha ei saa. Ülekanne lisatakse sinu kontole hiljemalt 4 tööpäeva jooksul. Vahest võib jõuda ka natuke varem olevalt trafficust. Niipea, kui raha on sinu kontol, saadetakse sulle kinnitusega e-kiri.

                Lisainfo kõikidest deposiidi ja väljamakse võimalustest saadaval: http://www.pokerstars.ee/poker/real-money/

                Comment

                • PokerStars Regina
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Jan 2011
                  • 254

                  #4598
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  Kas Starsist saab otse Swedi pappi välja kanda(kas peab eelnevalt depo ka tegema Swedist?), kui kaua aega võtab ja kas on mingid teenustasud?
                  Direct Bank Transferiga oma Swedbanki saad välja kanda ilma deposiiti tegemata. Kuid pea meeles väljamaksed saadetakse tagasi eelisjärjekorras meetoditele, mida olete eelnevalt deposiitideks kasutanud ja alles siis saad seda meetotid kasutada.
                  Lisaks väljamakse taotluse töötlemisse saatmine võtab aega kuni 72 tundi. Peale töötlemist kajastub summa sinu panga väljavõttel 2-5 tööpäeva jooksul.

                  Kuna sinu kontot hetkel ei näe ei oska sulle täpset vastust anda. Kui kahtled anna teada support@pokerstars.ee, vaatame su konto üle.

                  Väljamakse tingimused leiad:
                  Loe lähemalt Starsi kontolt raha väljavõtmise reeglite kohta. Lehel jagame teavet ka erinevate väljamaksevõimaluste kohta.

                  Comment

                  • markok6iv
                    Räme Fish
                    • Feb 2010
                    • 11

                    #4599
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Tahaks buddy transferit teha, aga ei leia kuskilt menüüst "Transfer Funds" valikut. Requests all ei ole seda. Palun abi!

                    Tänan ette!

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #4600
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas markok6iv Vaata postitust
                      Tahaks buddy transferit teha, aga ei leia kuskilt menüüst "Transfer Funds" valikut. Requests all ei ole seda. Palun abi!

                      Tänan ette!
                      Seda polegi

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #4601
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        kui Pokerstars Eestis litsentsi sai, siis buddy transferi teenus kadus...

                        Comment

                        • Fleg
                          Julm Donk
                          • Jan 2011
                          • 36

                          #4602
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                          Eeldan et räägid Local Bank Transferist. Direct Bank Transferiga deposiiti teha ei saa. Ülekanne lisatakse sinu kontole hiljemalt 4 tööpäeva jooksul. Vahest võib jõuda ka natuke varem olevalt trafficust. Niipea, kui raha on sinu kontol, saadetakse sulle kinnitusega e-kiri.

                          Lisainfo kõikidest deposiidi ja väljamakse võimalustest saadaval: http://www.pokerstars.ee/poker/real-money/
                          Local Bank Transfer peaks ju olema kohalik panga ülekanne? Seb võtab ikka 5 euri selle kande eest nagu välismakse. Kohalikud laekumised peaks olema tasuta. Starsil siis endal sebi kontot pole või?

                          Asi siis nii,et välja kandes peab ikka pangale midagi maksma.Või mis varianti kasutada oleks mõistlik,et võimalikult vähe teenustasu maksta?

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #4603
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Kas on mingi viis ümber sellest, et ettehüppav laud teeb notekasti eelmisel laual mitteaktiivseks? 24tabledes läheb mul isegi värvi panekuks 10 klikki ja ohtralt tilti.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #4604
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Kui leiad vastuse, siis anna siia ka kindlasti teada. :)

                              Comment

                              • oohoh
                                Grinder
                                • Oct 2009
                                • 547

                                #4605
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                kuidas sharkscopes optinnida saab peale transferite kadumist?

                                Comment

                                Working...