Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Selline küsimus, et miks NL50 lauas nagu Ernad ei toimi hud?
See on juba tükimat aega laud kuhu HUDi ei kuva....teiste laudadega on kõik okidoki!
Selline küsimus, et miks NL50 lauas nagu Ernad ei toimi hud?
See on juba tükimat aega laud kuhu HUDi ei kuva....teiste laudadega on kõik okidoki!

Comment