*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #3031
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas ma olen õigesti aru saanud, et PS'is pole eriti võimalik rb saada?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #3032
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Kas ma olen õigesti aru saanud, et PS'is pole eriti võimalik rb saada?
      rakeback on FPP'de ja boonuste näol, tavaline RB nagu FTP's vms ei ole jah starsi puhul teemaks.

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #3033
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Mul jõudis custom Supernova shirt kohale.Vahepeal oli täitsa meelest läinud. Tellisin 19.aprill, seega kolm kuud ja 1 nädal... Mai lõpus saatsin kunagi järelepärimise, öeldi et tegemisel. Väikesed hiina lapsed õmblesid kokku lõpuks, yay

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #3034
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Kas starsist on Eestisse võimalik tellida ainult see 24" monitori v? Tahaks ilgelt seda, 27" tellida...Äkki on kasu kirja saatmisest neile? kellegil kogemusi?

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #3035
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas mislinn Vaata postitust
            Kas starsist on Eestisse võimalik tellida ainult see 24" monitori v? Tahaks ilgelt seda, 27" tellida...Äkki on kasu kirja saatmisest neile? kellegil kogemusi?

            Endal on sama plaan ja sama mure. Ei ole küsida jõudnud veel...

            Kusjuures Pokerstarsi kodulehel näitab, et euroopasse saab täitsa tellida. Hind 40000fpp.
            Last edited by Kotkas1000; 26.07.10, 16:59.

            Comment

            • kip
              FPP Pro
              • Jul 2009
              • 256

              #3036
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Svenza Vaata postitust
              Mul jõudis custom Supernova shirt kohale.Vahepeal oli täitsa meelest läinud. Tellisin 19.aprill, seega kolm kuud ja 1 nädal... Mai lõpus saatsin kunagi järelepärimise, öeldi et tegemisel. Väikesed hiina lapsed õmblesid kokku lõpuks, yay
              cool story bro

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #3037
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Endal on sama plaan ja sama mure. Ei ole küsida jõudnud veel...

                Kusjuures Pokerstarsi kodulehel näitab, et euroopasse saab täitsa tellida. Hind 40000fpp.
                Sellest ka see küsimus.

                Comment

                • 9-pokah
                  Räme Fish
                  • Feb 2010
                  • 22

                  #3038
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  jõudu! kui kellelgi on olnud sarnaseid küsimusi, siis kuulaksin heameelega nõu.
                  nimelt kolisin korraks prantsusmaale. konnadel on FTP blokitud (kah lihtsentsiprobleemid, muidu oleksin seal). Starsist on prantsuse variant, mis toimib ainult pransusesiseselt.

                  mu põhiküsimus on selles, et depo-cashoudi kohta viska sellise bänneri:

                  "Väljavõtteid saab saata vaid Euroopa Liidu/Maj piirkonna alale pärast kinnitust..."
                  (kaks korda vahedega klikkides saab loetava pildi.)



                  1. mis asja nad sellega mõtlevad ja kas üldse tasub seal pokerstar.FR -is plönniga jändama hakata kui väljavõtet ühepoolse soovi korral pidurdatakse?
                  2. kas Moneybookersi kaudu ei saagi asju ajada?!

                  tänud, kes viitsib ja teab.

                  EDIT. ftp.fr sai ka avatud.
                  Last edited by 9-pokah; 29.07.10, 10:59.

                  Comment

                  • Rando
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2010
                    • 316

                    #3039
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Mingi probleem on hand history savemisega, võib see tulendeda sellest, et mul on win7 ?

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #3040
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Ei. Puhas sinu viga on.

                      Comment

                      • milkyblue
                        Räme Fish
                        • Feb 2010
                        • 1

                        #3041
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        rahavahetused on keelatud meie foorumis

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #3042
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas 9-pokah Vaata postitust
                          jõudu! kui kellelgi on olnud sarnaseid küsimusi, siis kuulaksin heameelega nõu.
                          nimelt kolisin korraks prantsusmaale. konnadel on FTP blokitud (kah lihtsentsiprobleemid, muidu oleksin seal). Starsist on prantsuse variant, mis toimib ainult pransusesiseselt.

                          mu põhiküsimus on selles, et depo-cashoudi kohta viska sellise bänneri:

                          "Väljavõtteid saab saata vaid Euroopa Liidu/Maj piirkonna alale pärast kinnitust..."

                          1. mis asja nad sellega mõtlevad ja kas üldse tasub seal pokerstar.FR -is plönniga jändama hakata kui väljavõtet ühepoolse soovi korral pidurdatakse?
                          2. kas Moneybookersi kaudu ei saagi asju ajada?!

                          tänud, kes viitsib ja teab.
                          PokerStars.FR on suhteliselt spetsiifiline teema, kui inglise keelt oskad, siis palun võta ühendust support@pokerstars.fr ... kui ei oska, anna teada ja ma uurin välja.

                          Algselt postitas Rando Vaata postitust
                          Mingi probleem on hand history savemisega, võib see tulendeda sellest, et mul on win7 ?
                          Sul on ilmselt Win 7 permissions probleem seal...

                          Jooksuta PokerStarsi klient administraatorina... või teise võimalusena võid salvestada need kausta, kus on vastavad õigused... näiteks tee kaust järgmisesse directorisse: C:\Users\Public\PokerStars Hand Histories

                          Kui jamad jätkuvad, anna teada.
                          Last edited by Tarvi; 28.07.10, 23:55.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #3043
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas milkyblue Vaata postitust
                            rahavahetused on keelatud meie foorumis
                            .

                            Comment

                            • 9-pokah
                              Räme Fish
                              • Feb 2010
                              • 22

                              #3044
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              oh, okei... tõenäoliselt tuleb sealt jutt stiilis, et mul on Eesti kodakondsus ja pangakonto ja ma ei maksa neile makse (millest kõik ju algas) ja peaksin netis mängimise kiiresti ära unustama...

                              ps, fulltilt.FR avati eile. esimese asjana küsis regamisel sünniriigi ja pangakonto kohta. millega see regamise jutt ka lõppes.

                              ärge siis prantsusmaale minge, lootusega netis mängida!!


                              Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                              PokerStars.FR on suhteliselt spetsiifiline teema, kui inglise keelt oskad, siis palun võta ühendust support@pokerstars.fr ... kui ei oska, anna teada ja ma uurin välja.
                              Last edited by 9-pokah; 29.07.10, 10:58.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #3045
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Rendi vpn omale ja mängi kus konnasööjate koloonias tahes.

                                Comment

                                Working...