*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #4531
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Selline küsimus, et miks NL50 lauas nagu Ernad ei toimi hud?
    See on juba tükimat aega laud kuhu HUDi ei kuva....teiste laudadega on kõik okidoki!

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #4532
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
      Selline küsimus, et miks NL50 lauas nagu Ernad ei toimi hud?
      See on juba tükimat aega laud kuhu HUDi ei kuva....teiste laudadega on kõik okidoki!
      See küsimus peaks kindlasti käima PT3/HEMI teemasse või isegi alafoorumisse. PokerStars ei paku HUD-ile supporti vaid ikka HEM/PT3. Tõenäoliselt viga uuendamata HEM/PT3 tarkvaras.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4533
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        sry, mõtlesin et see äkki mingi PS kala.

        Comment

        • rpringi
          Räme Fish
          • Mar 2011
          • 20

          #4534
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Tere!

          Küsimus siis depo kohta.

          Nimelt kui kannan MB-st raha Starsi kontole ning hiljem välja võtta SEB kaudu, kas siis pean sama suure summa kandma MB-sse tagasi kindlasti ja juurde tulnud osa saan kanda SEBi? Kehtib see ainult esimene kord või kõik ülekanded?

          Olen püüdnud kasutajatelt uurida selle kohta, aga kõigil on segane see teema...

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #4535
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Aga miks Sa ei tee nii, et kannad tagasi MB'sse ja sealt panka?

            Comment

            • rpringi
              Räme Fish
              • Mar 2011
              • 20

              #4536
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              mugavam ja odavam(konverteerimistasude tõttu) oleks otse SEBi kanda..

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #4537
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas rpringi Vaata postitust
                Tere!

                Küsimus siis depo kohta.

                Nimelt kui kannan MB-st raha Starsi kontole ning hiljem välja võtta SEB kaudu, kas siis pean sama suure summa kandma MB-sse tagasi kindlasti ja juurde tulnud osa saan kanda SEBi? Kehtib see ainult esimene kord või kõik ülekanded?

                Olen püüdnud kasutajatelt uurida selle kohta, aga kõigil on segane see teema...
                Ei. Miks nii keeruliseks asja ajad? Suht standard ... teed MB_st depo starsi ja pärast seda saad ju ükskõik kuidas cashoutida (kas siis mb_sse, seb-i , swedi jne).


                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Aga miks Sa ei tee nii, et kannad tagasi MB'sse ja sealt panka?
                Milleks? Läheks palju kauem aega ju. Stars - SEB = 72h max. :)

                Kui eksin, parandage.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #4538
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  eksid küll jah, sest kui sa teed depo MB-st siis saad ka MB-sse välja kanda. Esimene kord pead vähemalt sisse kantud osa tagasi kandma MB-sse.
                  Ma olen mitu transferi teinud mb ja starsi vahel ja just proovisin cashoutida. Ei lasknud kuhugi mujale kui MB-sse. Panin veel suurema summa ka kui viimane sissekanne, mis oli tehtud selle reload boonuse pärast.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #4539
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Alati peab MB-st sisse kantud summad välja kandma MB-sse, seda tehakse muidugi automaatselt. Ainuke võimalus vist on kui Starsi suppordist lasete MB kõrvaldada maksevahendite hulgast kunagi vähemalt oli selline asi võimalik aga see väga tylikas.

                    Comment

                    • rpringi
                      Räme Fish
                      • Mar 2011
                      • 20

                      #4540
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Kannan SEB-st 100$. Peale seda kannan MB-st 100$. Mängin ja teenin juurde 100$. Kontol on nüüd kokku 300$.

                      Nüüd tahan välja kanda. Kuhu ma seda välja kanda saan ja mis ulatuses?

                      Sry, kui liiga keeruliseks ajan asja - tahaks lihtsalt aru saada, mismoodi tulevikus raha liigutama peab hakkama...
                      Last edited by rpringi; 22.03.11, 12:02.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #4541
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Ei oska öelda kuidas asjad käivad kui oled eelnevalt seb-st deposiidi teinud ja pärast mb peale deposiidi teinud. Millalgi ta selle MB raha tahab ikka tagasi aga mis järjekorras siis asjad käivad ei oska öelda.

                        Comment

                        • raudtee(EST)
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 288

                          #4542
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Kannan SEB-st 100$. Peale seda kannan MB-st 100$. Mängin ja teenin juurde 100$. Kontol on nüüd kokku 30$.
                          Nüüd tahan välja kanda. Kuhu ma seda välja kanda saan ja mis ulatuses?
                          First depo tegin SEB-st, hiljem reload boonuse jaoks kandnud ka MB-st. Nüüd kui hiljem olen cashouti teinud, siis peale summa määramist annab valiku kuhu kanda tahan (otse enda SEB kontole või MB-sse. Mingeid piirangud ja järjekorrad pole takistuseks olnud sinna kuhu valiku teinud olen on minu määratud summa kohale läinud.

                          Edit: tegelt selle MB-ga vist I kord oli nii, et kui algul nt kandisd sada ja nüüd tahad sinna 300 kanda, siis 100 kannab kõigepealt ära ja ülejäänud 200 läheb järgi mingi viivitusega.
                          Last edited by raudtee(EST); 22.03.11, 09:57.

                          Comment

                          • PokerStars Regina
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Jan 2011
                            • 254

                            #4543
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas rpringi Vaata postitust
                            Kannan SEB-st 100$. Peale seda kannan MB-st 100$. Mängin ja teenin juurde 100$. Kontol on nüüd kokku 300$.

                            Nüüd tahan välja kanda. Kuhu ma seda välja kanda saan ja mis ulatuses?

                            Sry, kui liiga keeruliseks ajan asja - tahaks lihtsalt aru saada, mismoodi tulevikus raha liigutama peab hakkama...
                            Väljamaksed saadetakse tagasi eelisjärjekorras, mida olete eelnevalt deposiitideks kasutanud. Vanimast deposiidi summast uusimani.

                            Kui olete deposiidi tegemiseks kasutanud Moneybookersit, kantakse tagasimaksed summani, mille ulatuses selle meetodiga deposiite tegite.

                            Seega, kui tegite $100 deposiidi MoneyBookersiga, läheb see summa automaatselt tagasi Teie MB kontole. Sealt juba saate valida Teile sobivameetoti või jätkata MBga.

                            Rohkem informatsiooni väljamakse poliitika kohta:

                            Loe lähemalt Starsi kontolt raha väljavõtmise reeglite kohta. Lehel jagame teavet ka erinevate väljamaksevõimaluste kohta.


                            Kui soovite individuaalset informatsiooni oma konto kohta, kirjutage: support@pokerstars.ee

                            Edit: Juhul kui ei soovi oma MB (või mõnda muud meetotid) kasutada, saame selle süsteemist blokeerida, kuid sellisel juhul pole seda antud kontot enam võimalik kasutada. Kuid peale seda saate valida Teile sobiva meetodi.
                            Last edited by PokerStars Regina; 22.03.11, 16:46.

                            Comment

                            • JakoJ
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 132

                              #4544
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              sõber tahaks teada kuhu see id kaardi koopia tuleb saata et cashouti saaks teha

                              support@pokerstars.ee ma eeldan
                              Last edited by JakoJ; 22.03.11, 18:18.

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #4545
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Kas Stars praegu maas vm?

                                Comment

                                Working...