Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
tahad öelda et kui mängid 30t lauda korraga, siis sa pole sama mõttetu nit?
Ma ei väida, et need kes on n.ö robotid või lasevad mitmeid laudu korraga ei mängi pokkerit, vaid et see on imo täpselt sama mis rushi mängimine.
Ja kui ma neid rush rebuy turnasid vahest for fun mängin, siis lõpupoole on päris korralikult ikkagi mängu ja alguses nit toodab hästi.
Või rääkisid ainult cashist? Sest cashi kohta ei oska midagi öelda.
tahad öelda et kui mängid 30t lauda korraga, siis sa pole sama mõttetu nit?
Ma ei väida, et need kes on n.ö robotid või lasevad mitmeid laudu korraga ei mängi pokkerit, vaid et see on imo täpselt sama mis rushi mängimine.
Ja kui ma neid rush rebuy turnasid vahest for fun mängin, siis lõpupoole on päris korralikult ikkagi mängu ja alguses nit toodab hästi.
Või rääkisid ainult cashist? Sest cashi kohta ei oska midagi öelda.
Comment