*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pwndre
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 214

    #4291
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    tahad öelda et kui mängid 30t lauda korraga, siis sa pole sama mõttetu nit?
    Ma ei väida, et need kes on n.ö robotid või lasevad mitmeid laudu korraga ei mängi pokkerit, vaid et see on imo täpselt sama mis rushi mängimine.
    Ja kui ma neid rush rebuy turnasid vahest for fun mängin, siis lõpupoole on päris korralikult ikkagi mängu ja alguses nit toodab hästi.
    Või rääkisid ainult cashist? Sest cashi kohta ei oska midagi öelda.

    Comment

    • JaanusX
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2010
      • 392

      #4292
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Ei saa aru... Hand historyst kaovad käed ära...
      algul panin salvestama max päevadeks ja siis lihtsalt kustusid käed ära kaustast... ok rääkisin supportiga.... saatsid mu viimase 24h mängitud kätest vaid 1k kätt (mis siis et oli kohe kindlasti rohkem... aga miskit on parem kui mitte midagi) ja andsid soovitused mida teha.... st kaust muuta jne... tegin ära ja täna päeval alles olid HH alles ja nüüd - siuviuhti ja kõik kadunud jälle

      MÖH?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4293
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas pwndre Vaata postitust
        tahad öelda et kui mängid 30t lauda korraga, siis sa pole sama mõttetu nit?
        Ma ei väida, et need kes on n.ö robotid või lasevad mitmeid laudu korraga ei mängi pokkerit, vaid et see on imo täpselt sama mis rushi mängimine.
        Ja kui ma neid rush rebuy turnasid vahest for fun mängin, siis lõpupoole on päris korralikult ikkagi mängu ja alguses nit toodab hästi.
        Või rääkisid ainult cashist? Sest cashi kohta ei oska midagi öelda.
        Jah rääkisin cashist, turniiride kohta ei oska midagi öelda. Ei ütle ka, et 30 tabling on pokker aga ma juhin pointidel, et kui näiteks üldse ei saaks multitableda ja oleks 1 table max. Siis rushi eripära on see, et mängijad vahelduvad aga pokkeris üks skill on see, et pead kohanduma vastavalt vastasele. Algul on tundmatu, siis arenevad readid, tekib gameflow jne. RUSH-is seda ei teki ja pigem readid tekivad ainult regularide vahel.

        Miinuseks veel see, et isegi fish saab aru, et ta võib vabalt bottom paari foldida, sest foldides tuleb uus käsi. Ühesl auas istuv fish aga ei suuda oma distspliinist kinni hoida ja seetõttu mängibki võimalikult palju käsi.

        Kui minu arvamust küsida siis ideaalne pokker või vähemalt ideaalsemaid oli Cake pokker, mis sarnases kõige rohkem live pokkeriga. Ei töötanud seal hudid, said oma nime vahetada, küll aga noted jäid ja seetõttu inimliku oskuste osakaal tõusis päris meeletult ja neid autopiloodil "botte" sai ikka mega vahvalt abusetud.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #4294
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
          Ei saa aru... Hand historyst kaovad käed ära...
          algul panin salvestama max päevadeks ja siis lihtsalt kustusid käed ära kaustast... ok rääkisin supportiga.... saatsid mu viimase 24h mängitud kätest vaid 1k kätt (mis siis et oli kohe kindlasti rohkem... aga miskit on parem kui mitte midagi) ja andsid soovitused mida teha.... st kaust muuta jne... tegin ära ja täna päeval alles olid HH alles ja nüüd - siuviuhti ja kõik kadunud jälle

          MÖH?
          Kui kasutad HEM/PT3 siis too proge liigutab ise käed Starsi kaustast oma kausta. Seda seepärast, et pärast igat importi ei peaks ta uuesti hakkama üle lugema impordidtud faile, mis viib käte sisestamise kiiruse alla.

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #4295
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            RUSHis on sul "readid" olemas mängijate kohta, sest esiterks vähemalt PokerTracker kuvab ilusti statid lauda + sa saad note kirjutada.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #4296
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Statid != readid.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Tarvi
                PokerStarsi Esindaja
                • Sep 2009
                • 347

                #4297
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Järgmisest nädalast PokerStars.EEs Delfi Snowfest freeroll turniirid.

                Kokku neli freerolli (salasõna saab Delfi pokkeri sektsioonist)
                6., 13., 20., 27. veebruaril kell 19:00

                Esimesed 9 saavad edasi finaali + $50 bounty Tanel 'Queenwitch66' Padaril.

                Finaal:
                6. märtsil kell 19:00

                Delfi Pokkerikarikas 2011 Turniiri võitja saab paketi PokerStars.com European Poker Tour Snowfest osavõistlusele Austrias (20. - 25. märts)

                Comment

                • $Lauri$
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 479

                  #4298
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Stars pani pange jälle, liiga tihti juba.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4299
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                    Stars pani pange jälle, liiga tihti juba.
                    serveri restart kõigest

                    Comment

                    • $Lauri$
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 479

                      #4300
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Oleks võinud siis kiri ees olla laudades vms, aga aitäh, ma ei teadnud.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #4301
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                        Oleks võinud siis kiri ees olla laudades vms, aga aitäh, ma ei teadnud.
                        See kiri ilmselt pool päeva sul ees olnud. Lobbys paremal üleval teadetes jookseb alati enne restarti pikalt :).

                        Comment

                        • janek174
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1078

                          #4302
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                          Oleks võinud siis kiri ees olla laudades vms, aga aitäh, ma ei teadnud.
                          No tund aega enne restarti pildus seda kirja ikka igasse lauda paari minuti tagant ette, lisaks veel chatis, lisaks veel üleval info nurgas. Infopuuduse üle nüüd küll kurta ei saa.

                          Aga pange on see stars peale restarti küll korralikult pannud...

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #4303
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                            Järgmisest nädalast PokerStars.EEs Delfi Snowfest freeroll turniirid.

                            Kokku neli freerolli (salasõna saab Delfi pokkeri sektsioonist)
                            6., 13., 20., 27. veebruaril kell 19:00

                            Esimesed 9 saavad edasi finaali + $50 bounty Tanel 'Queenwitch66' Padaril.

                            Finaal:
                            6. märtsil kell 19:00

                            Delfi Pokkerikarikas 2011 Turniiri võitja saab paketi PokerStars.com European Poker Tour Snowfest osavõistlusele Austrias (20. - 25. märts)
                            Nice. Padaril ka hea stiil 53/5/0.9 :)

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #4304
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              miks on vaja kellegi mängu kommenteerida? eriti kui tegu on hobimängijaga? ühtedi plussi pole...

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #4305
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                miks on vaja kellegi mängu kommenteerida? eriti kui tegu on hobimängijaga? ühtedi plussi pole...
                                Kustutasin eelmise posti, et thread uueneks:

                                Eelmise posti sisu: ranka: Thats correct, my bad. Punastan (ei tee nalja!)

                                Samas üks point on. See, et ta hobimängija on fine ja minupoolt ikka väga alatu selline kommentaar panna. Aga mis mind häirib ja mis tegelt sundiski ehk seda kommentaari panema on see, et tahetakse kuulsustega tõsta pokkeri, pokkeritoa või mistahes turniiri populaarsust.

                                Reklaami mõttes on see täiesti hea aga veel toredam oleks leida keegi "kuulsus", kes ka tõesti midagi oskaks. Ei pea olema isegi võitev aga ei tohiks olla ka maailma suurim donk. Piltlikult öeldes pokkeris millegipärast pannakse pidevalt rooli vendi, kellel ei ole lube ega ei ole kunagi autoga sõitnud...

                                EDIT: meenutan üritust Eesti otsib superstaari, kus 90% oleksid võinud koju jääda.... samamoodi võiks sealgi öelda, et miks hobilaulja oskusi kommenteerida. See on juba nii, et kui asja ei oska siis ei ole mõtet kõrgele ronida või kukud ka kõrgelt.

                                Comment

                                Working...