*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #3946
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas Intzsz Vaata postitust
    Kas keegi oskaks õelda palju ma peaks umbes mängima NL25 FR, et teenida 7200VPP ? , Tsekkisin korra mingit starsi calci ka aga see näitab mulle küll ulmet, või ma kasutan valesti.
    Siin vahet pole ju kas ma olen bronze või kõrgem VPPsid saad samapalju? või ma eksin?
    VPPsi teenid koguaeg ühepalju, olenemata staatusest. Peaksid mängima umbes 80 000 kätt. Kui oled väga agar tableselector või mängid ka euro laudu, siis vähem.

    Comment

    • Intzsz
      Jube Noob
      • Feb 2009
      • 105

      #3947
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Tundub väga ulme, sõber kes mängis nl5 ja nl10 segamini vb ka mõnituhat nl25te eelmine kuu, väitis et sai 6k vppsid (ca 70k käe eest).

      Edit: ta mängis € laudu, selles siis asi. Selge
      Last edited by Intzsz; 05.12.10, 19:09.

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #3948
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Jepp, siis ta pidi ulme volüümi andama jah, ta ajas ehk vpp-d ja fpp-d segamini?

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #3949
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          nl10 ei saa mingi valemiga 70k käe eest 6k vpp-d

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #3950
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Tegin just cashoudi 86 dollarit starsist moneybookersisse , login mb sse sisse näitab et on üle tulnud 399 kr(see tuli insta üle) , mida kuradit see peaks tähendama ? Kas ülejäänud raha "läks" kaduma vahepeal ?

            EDIT: Starsi History all näitab ,et 86$ on kaheks jagatud . MoneyBookers CREDITBACK 35$ ja Moneybookers CASHOUT 51$ , millest see tuleb ?
            Last edited by Mrt1989; 05.12.10, 20:24.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #3951
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              ülejäänu tuleb peale kontrollimist

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #3952
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                nl10 ei saa mingi valemiga 70k käe eest 6k vpp-d
                6-maxis peaks kindlasti saama

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #3953
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Nu ma panustasin Fr peale oma postiga kuna sellekohta ta uuris.

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #3954
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                    Tegin just cashoudi 86 dollarit starsist moneybookersisse , login mb sse sisse näitab et on üle tulnud 399 kr(see tuli insta üle) , mida kuradit see peaks tähendama ? Kas ülejäänud raha "läks" kaduma vahepeal ?

                    EDIT: Starsi History all näitab ,et 86$ on kaheks jagatud . MoneyBookers CREDITBACK 35$ ja Moneybookers CASHOUT 51$ , millest see tuleb ?
                    Esimene depo oli sul $35, mis tuli ka kohe tagasi, selle papiga mis sa vahepeal juurde teenisid, ehk siis 86-35=51$, on miski verifitseerimisteema, ehk saad hiljem kätte.

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #3955
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                      Esimene depo oli sul $35, mis tuli ka kohe tagasi, selle papiga mis sa vahepeal juurde teenisid, ehk siis 86-35=51$, on miski verifitseerimisteema, ehk saad hiljem kätte.
                      Mitte ehk saad vaid KINDLASTI saad

                      Comment

                      • mortalvombat
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jul 2010
                        • 412

                        #3956
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas Konso Vaata postitust
                        Mitte ehk saad vaid KINDLASTI saad
                        ehk - teisisõnu, mitte ehk - võib-olla

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #3957
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          kui rääkida vpp/hand siis tegelikult peaks olema ju mingi rake paid/vpp suhe?
                          nl25fr teenisin 5k käega 1k vpp paar p tagasi kui suurematsorti donkamine käis laudades. enamus HU ja rahad liikusid edasi-tagasi päris palju.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #3958
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                            ehk - teisisõnu, mitte ehk - võib-olla
                            kui ta koma "ehk" ette pani, siis loeks mina ka seda kui "võib olla".

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #3959
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Huvitav juhtum leidis täna aset. Nimelt otsustasin endale EMT netipulga hankida ,et saaks pokrit ka maal pelada. Logisin sisse kontrollisin neti ühendus olemasolu. Peale seda sain starsilt väga pika kirja .

                              Tere m2rt,

                              Deposiidi ja raha väljavõtu tehingud on hetkel Teie kontol peatatud, sest panime tähele, et Teie konto on seotud mängijaga, kellega meil on lahendamata küsimusi.

                              Selleks, et olukord lahendada, palume Teil selgitada enda seotust PokerStarsi mängijaga 'gamblerinoN1'.

                              Tegemist on tavalise palvega taolistel juhtudel, kuna peame veenduma, et Te ei ole ülalnimetatud mängijaga sama isik. Palume saata e-kirjaga või faksida selge koopia oma juhiloast või mõnest teisest pildiga dokumendist (nii esi- kui tagakülg).

                              Me ei viita mingile väärteole, kuid palume mõista, et aeg-ajalt teostame turvakontrolle kindlustamaks, et PokerStars oleks jätkuvalt mängijatele turvaline keskkond.

                              Pange tähele, et Teie deposiite ei tööelda, kuni seos antud mängijaga on selgitatud. Saate selle automaatse e-kirja iga kord, kui deposiiti teete, kuni küsimus on lahendatud. Kohe, kui kontroll läbitud, saae e-kirja, mis kinnitab, et konto on heaks kiidetud ning saate jälle pärisraha tehinguid teha.

                              Kui saate oma kontosse sisse logida, palume Teil seda teha ning dokumendid läbi tarkvara üles laadida.



                              Ei teagi nüüd mida teha, kas panna neti pulk järgi ja saata selle pealt neile siis jälle oma ID tõestus ? Muide Emt mobiilsel internetil on tõenäoliselt jagatud aadressi süsteem, kus igale kliendile ei anta eraldi välist IP aadressi. Viimane teeb tõenäoliseks teiepoolse vea, kus IP alusel eeldati, et tegu on sama mängijaga. Soovitan edaspidiseks laialdaselt levinud IP aadressid; wireless, netipunktid jms lisada erandite nimekirja, et ausate mängijate mängu kvaliteet ei kannataks selliste ebameeldivuste tõttu ......

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #3960
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Lihtsam oleks olnud need dokumendid ära saata, kui siia seda kirja kirjutada.
                                Lihtsalt mainin. Tõenäoliselt ei muuda Stars sellise asja pärast oma security põhimõtteid.

                                Comment

                                Working...