*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kalkaan
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 187

    #3181
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Jubedalt häirib see, et stud/razz/stud8 ei ole bring in automaatselt potti pandud nagu holdemis ja omahas blindid. Kuna tegemist on kohustusliku panusega, siis võiks see olla ka kohe automaatselt potis, mitte et mängijal on õigus 10sekki ägiseda enne oma bring ini, tempo läheks kiiremaks.
    Vaata, sa võid valida kas teed bring-in või complete'd kohe. Stud8 esimesena complete'mine küll eriti harv juhus pole. Studis juhtub seda muidugi harva ning Razzis veel vähem. Mida vähem mängijaid, seda tihedamini tuleb ette olukordi, kus vaja bring-in asemel kohe esimesena completeda. Auto bring-in rikuks mitu head asja ära. Samas käib see närvidele küll, kui mingi vana uimerdab iga kord. Mõni paneb antesid ka ise ja siis venib ka asi nagu täi mööda märga emmi.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #3182
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas kalkaan Vaata postitust
      Vaata, sa võid valida kas teed bring-in või complete'd kohe. Stud8 esimesena complete'mine küll eriti harv juhus pole. Studis juhtub seda muidugi harva ning Razzis veel vähem. Mida vähem mängijaid, seda tihedamini tuleb ette olukordi, kus vaja bring-in asemel kohe esimesena completeda. Auto bring-in rikuks mitu head asja ära. Samas käib see närvidele küll, kui mingi vana uimerdab iga kord. Mõni paneb antesid ka ise ja siis venib ka asi nagu täi mööda märga emmi.
      sul on täiesti õigus. Lihtsalt sattusin ühel razz turkal elutilti kuidas üks short stallis oma bring ini pannes seal, see completemise värk ei tulnudki meelde jep. Kuigi razzis seda ei tehta pea mitte kunagi.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #3183
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        kas kuidagi on võimalik Staris mängides teada saada, et palju sa raket oled maksnud ntx Augustis, selle aasta jooksul? Saatsin supporti kirja ja ütlesid et: this report is currently unavailable..
        Tahaks teada saada oma umbkaudse rakebacki ikkagi

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #3184
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          kas kuidagi on võimalik Staris mängides teada saada, et palju sa raket oled maksnud ntx Augustis, selle aasta jooksul? Saatsin supporti kirja ja ütlesid et: this report is currently unavailable..
          Tahaks teada saada oma umbkaudse rakebacki ikkagi
          Vaata Hemist. :) Standardina seda ei ole aga lisada saab + märgi alt.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #3185
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            aga kas Rake või MGR?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3186
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              HEM rake eksib väga palju .. eksis nii staris, eksib ka ftps

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #3187
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                kuhu poole ta eksib? Näitab vähem või rohkem?

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #3188
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Arvesta oma VPPga ligikaudne...

                  Comment

                  • ziimukaz
                    Grinder
                    • Jan 2010
                    • 741

                    #3189
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                    kuhu poole ta eksib? Näitab vähem või rohkem?
                    Vähem näitab HEM.

                    Comment

                    • Tegija
                      Julm Donk
                      • Jun 2010
                      • 29

                      #3190
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      kui ma teen raha väljavõtu seb pangakontole kui kaua aega läheb?

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #3191
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        U. 3 tööpäeva äkki.

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #3192
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Jäin mõtlema ühe värgi peale.

                          Stellar rewards...kas uuel aastal saab neid jälle algusest peale vabastada?

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #3193
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            seda ju ei tea kas nad järgmine aasta alles ongi.. aga kui on siis peaks küll saama jh

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #3194
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              loodan , et järgmine aasta on supernova need boonused alles( 1000$ jne) + stellarid. väga bueno värk igaljuhul.

                              Comment

                              • Tarvi
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Sep 2009
                                • 347

                                #3195
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas Tegija Vaata postitust
                                kui ma teen raha väljavõtu seb pangakontole kui kaua aega läheb?
                                Kuni 72 tundi töötlemiseks ja siis 3-5 tööpäeva.

                                Comment

                                Working...