*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2656
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kas keegi teab, kunasest tulevad baltic festivali satikad?

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #2657
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Uus särk lisatud müüki mis tundub ilusam kui see 600 punktine.

      Comment

      • H2O
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 362

        #2658
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Kuidas saab starsi uut layouti lisada. Mõtlen nagu nettist tõmmatud layoute

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #2659
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          mõtlesin, et võiks üle pika aja jälle teha mõne live turna satika.. ja obv ma ei leia neid Pokerstars Live satikaid üles.. on neid veel olemas.. on neid turnasid käimas? mis ajal kandis starsi keskkonnas satikad sellele üritusele on? kuidas neid lobbyst leida?

          Comment

          • taavi
            Grinder
            • Oct 2008
            • 684

            #2660
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            mõtlesin, et võiks üle pika aja jälle teha mõne live turna satika.. ja obv ma ei leia neid Pokerstars Live satikaid üles.. on neid veel olemas.. on neid turnasid käimas? mis ajal kandis starsi keskkonnas satikad sellele üritusele on? kuidas neid lobbyst leida?
            Pokerstars Live satikad on varem iga kuu 26ndal olnud.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #2661
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Kes kui palju raha tahab 1900 FTP eest. Ühte särki tahan osta.

              Comment

              • SANGPOMM
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 479

                #2662
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Selline loll küsimus, et kui palju sõltub mängimine kellaajast pokerstarsis, iga hommik kui alustan siin on pigem break even ja kaotused, õhtupoole tilgub nagu paremini peale, on seal mingi loogika sees, või juhuse kokkusattumus ?

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #2663
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                  Selline loll küsimus, et kui palju sõltub mängimine kellaajast pokerstarsis, iga hommik kui alustan siin on pigem break even ja kaotused, õhtupoole tilgub nagu paremini peale, on seal mingi loogika sees, või juhuse kokkusattumus ?
                  ikka sõltub küll jh.. mida rohkem rahvast mängib seda halvem tase.
                  kõige parem peaks olema 22.00-8.00vms
                  stats:


                  __

                  aga IMO sõltub kõige rohkem teenistus sellest kui hästi sa oled välja puhanud jne..
                  et ikka suudaksid ilusti keskenduda.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2664
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                    Selline loll küsimus, et kui palju sõltub mängimine kellaajast pokerstarsis, iga hommik kui alustan siin on pigem break even ja kaotused, õhtupoole tilgub nagu paremini peale, on seal mingi loogika sees, või juhuse kokkusattumus ?
                    imo lähevad lauad paremaks alates 23:00 parim aeg võiks vast olla 01:00-05:00.. loogika on sees, et kui ameerika fishid tulevad mängima, siis nende jaoks on summad väikesed ja lasevad suht looselt..

                    Comment

                    • raaids
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 606

                      #2665
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas ingu Vaata postitust
                      Kes kui palju raha tahab 1900 FTP eest. Ühte särki tahan osta.
                      300.-

                      Comment

                      • raidov
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 436

                        #2666
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas AriaWORLD Vaata postitust
                        fpp -sid ei saa müüa?
                        ma tahaks siis osta 22000fpp'd väärt asja ja ikka veel on soov olemas

                        ja 5500fpp'd väärt asja ka
                        Last edited by raidov; 21.04.10, 21:40.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #2667
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          tra starsi soft ajab tilti... istun lauda.. näen vana tuttavat fishi, kelle kohta raudselt olen note teinud starsi ja värvi ka külge pannud.. jälle kadunud... WTF? overrated shit

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2668
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            tra starsi soft ajab tilti... istun lauda.. näen vana tuttavat fishi, kelle kohta raudselt olen note teinud starsi ja värvi ka külge pannud.. jälle kadunud... WTF? overrated shit
                            raudselt panid ainult v2rvi ja ei lisanud ei teksrti ei märki ei mdiagi .. see pole nagu ftp .. et paned v2rvi ja j22b .. v2hemalt 1 märgi pead note panema .. näiteks f või . või ! või M või !!

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #2669
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              tean et värv niisama ei jää.. kolm punkti panen noteks tavalsielt

                              Comment

                              • ment52
                                Politseidokumendiga kusjuures!
                                • Oct 2008
                                • 1270

                                #2670
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                raudselt panid ainult v2rvi ja ei lisanud ei teksrti ei märki ei mdiagi .. see pole nagu ftp .. et paned v2rvi ja j22b .. v2hemalt 1 märgi pead note panema .. näiteks f või . või ! või M või !!
                                Jääb ilma märgita ka, su info on vananenud. Stars salvestab noted kui sa softi sulged, kui see sul näiteks crashib või oled endtaskinud või saad disconnectitud, siis ei pruugi need salvestuda.

                                Comment

                                Working...