*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2611
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    tsau tseburek

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #2612
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Tsau,nah sa foorumis oled ja mängmisele ei keskendu.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #2613
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Pudgehook Vaata postitust
        millisesse kalkulaatorisse,mina leidsin sebi kodukalt ainult laenuinterssi ja autoliisingu jne kalkulaatorid:S ibani kohta ei olnud seal midagi või ma olen lihtsalt pime:S

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #2614
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          blat starsi lauad nii krdi nitised peale uuendusi, ei saa rsk regulaarselt ka bumhuntida. istun nittidega. krdi fishid vist SS laudades
          egas midagi siis, SSS pähe tuupida ja 24 lauda ette :D

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #2615
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            blat starsi lauad nii krdi nitised peale uuendusi, ei saa rsk regulaarselt ka bumhuntida. istun nittidega. krdi fishid vist SS laudades
            jep. ftp-s liikusid ka paljud fishid 35bb laudadesse

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2616
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
              Proovisin HEM ikka ei tööta :S

              Mängida ka enam ei lasta lol

              Aga äkki keegi teab mingeid uudiseid kas HEM peab uue versiooni väljalaskma või PS teeb miskit veel?
              Saaks juba HEM'i vendadega nii heaks sõbraks, et nad meelega ei uuendaks HEM'i näiteks kaks kuud ning siis miski megasuure pundiga grindime jubedalt. 50% kasumist HEM'i vendadele, 50% kasumist meile.

              Point siis selles, et tõesti ilma HEM'ita ei saa enam üldse mängida? You all suck :)

              Comment

              • Hullapple
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 364

                #2617
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                blat starsi lauad nii krdi nitised peale uuendusi, ei saa rsk regulaarselt ka bumhuntida. istun nittidega. krdi fishid vist SS laudades
                Nii ta on, bumhuntimine on väga raskeks tehtud. Enamus fishid istuvad 20-50bb laudades. Aga nendes laudades on asi ikka väga mõttetu, 3-4 40+bb stacki ja ylejäänud on 20bb shortstackerid. Andis kohe tänasele päevale tunda ka, kerge miinus tuli.

                Täna (kolmapäeval) oli fishidest siis suur põud, loodan et asi siiski ainult selles et tegu oli kolmapäevaga.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #2618
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  fishe on kõigis laudades eile leitsin 250bb laudades fishid ja nad olid lahked. Ja kui fishe ei võida st leia siis biidi regulare ajapikku peaks teadma mida nad teevad väiksed võidud teevad päris mitu BI lõpuks

                  EDIT: Enamus rege kes PS lasevad nl25-n100 peaks teisi juba tundma ja pole päris tuhmad kriidid seega nussige kõik läbi raha ei tule ainult fishi AI vaid ka väikestest pottidest mis võtate regidelt
                  Last edited by rohelinekonn; 15.04.10, 04:06.

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #2619
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Hm.. kas ma näen või mäletan valesti, aga nüüd need 210 FPP satakad 1/4 mln turnale onn 6 seats?

                    Või seda muudetigi nüüd?

                    Comment

                    • Hullapple
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 364

                      #2620
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                      fishe on kõigis laudades eile leitsin 250bb laudades fishid ja nad olid lahked. Ja kui fishe ei võida st leia siis biidi regulare ajapikku peaks teadma mida nad teevad väiksed võidud teevad päris mitu BI lõpuks

                      EDIT: Enamus rege kes PS lasevad nl25-n100 peaks teisi juba tundma ja pole päris tuhmad kriidid seega nussige kõik läbi raha ei tule ainult fishi AI vaid ka väikestest pottidest mis võtate regidelt
                      Jep olen sinuga nõus. AINULT väikesed potid regidelt. Kui regi tahab ikka stacki mängu panna siis seal on nuts või sellele väga lähedane asi. Minu kogemus siiani on näidanud et regide vastu käib yks coolerite vahetamine, mast yle masti, set over set, full house over full house, riverisse tuleb kaart mis annab yhele rea ja teisele masti jne jne.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #2621
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Usun, et nüüd hakkab ka PS-is regularide poolt igasuguseid imemoove nägema. Täna hommikul hakkasin mängima (esimest korda siis peale uuendust) ja mida ma nägin..häid laudu on palju raskem leida kui varem, enamus on nitiringid ja oi kus sai regularidelt standard preflop+flop actioniga raha ära võetud. Kuigi jah, mõni üksik käsi jõudis riverini ja mõne oma ülemõeldud lolli mooviga jooksin BE

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #2622
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Vara veel järeldusi teha, aga NL-25 paistab jah üsna pekkis olema hetkel ja kardan, et enam eriline kullaauk pole. Samas 2 kerge sessi põhjal oli see rõõmustav, et NL-50 lauad olid isegi mõnevõrra paremad kui varem.

                          Comment

                          • teerajaja
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 815

                            #2623
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Minuarust väga suurt muutust ei näe, lihtsalt need kes vb 20+ lauda korraga mängivad neil pole enam nii suurt valikut koguaeg aga 10-12 annnab ilusti sama rada pidi minna :)

                            Comment

                            • StripPoker
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 609

                              #2624
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Küll asjad paika loksuvad. NL10 oli ka ikka SS päralt sest pooled istusid 2$ stackiga lauas ja lasid nitti. SS vendadele on see suurim muutus - vastas ei ole enam deepstackid vaid samasuguses SS tüübid. Küll suur osa neist varsti otsustavad kas lähevad limiidivõrra allapoole standard stackiga mängima või kolivad samas limiidis standard laudadesse.

                              Comment

                              • janek174
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1078

                                #2625
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                Vara veel järeldusi teha, aga NL-25 paistab jah üsna pekkis olema hetkel ja kardan, et enam eriline kullaauk pole. Samas 2 kerge sessi põhjal oli see rõõmustav, et NL-50 lauad olid isegi mõnevõrra paremad kui varem.
                                Minu on see süsteem küll igatahes BE mängijast kaotavaks mängijaks teinud. Vähemalt esialgu tundub nii, aga eks vaatab mis saab. Ei meeldi mulle see süsteem igatahes üldse

                                Comment

                                Working...