*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #1111
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    OMG, FT rules siis selle koha pealt. Aga noh kannatab ära :D.

    Comment

    • taasver
      Grinder
      • Oct 2008
      • 584

      #1112
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Oot mida sa seal meiliga requestid ja siis impordid?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1113
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas taasver
        Oot mida sa seal meiliga requestid ja siis impordid?
        Turniiride tulemused.

        Comment

        • SpreeXXL
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 136

          #1114
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Kas kellelgi veel on selline jama PokerStarsiga, et programmi käivitamisel jääb connectima ja ei ühendu?

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #1115
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas SpreeXXL
            Kas kellelgi veel on selline jama PokerStarsiga, et programmi käivitamisel jääb connectima ja ei ühendu?
            Viimasel ajal küll pole olnud.

            Comment

            • Koit
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 495

              #1116
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas SpreeXXL
              Kas kellelgi veel on selline jama PokerStarsiga, et programmi käivitamisel jääb connectima ja ei ühendu?
              Kui sul täna kella 1-2 paiku nii juhtus, siis sel ajal tegi Stars oma serveritele restarti. Muidu pole juhtunud.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #1117
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas SpreeXXL
                Kas kellelgi veel on selline jama PokerStarsiga, et programmi käivitamisel jääb connectima ja ei ühendu?
                Ehk oled sa võrgus, kus vajalik port on kinni keeratud? (pordi numbrit küll ei tea)
                Mul on nii, et kontorivõrgus ei saa pokkerikliente käivitada, ei connecti ära, isegi see naljakas Facebooki pokkeriapplikatsioon ei tööta seal.

                Samas on lahe moment see, et kui ma kodus ei pane pokkeriklienti kinni, vaid lükkan lihtsalt läppari kaane kinni (hibernate või stand by, vahet pole), siis kontorivõrgus säilitab klient ühenduse kenasti, saab mängida ja puha:) Proovitud nii Triobeti kui Pokerstarsiga.

                Ärge saage valesti aru, ma üldiselt teen kontoris ikka tööd, mitte ei grindi Isegi kui tahaks, pole väga mõtet, sest ei saa keskenduda ehk -EV.

                Comment

                • SpreeXXL
                  Jube Noob
                  • Mar 2009
                  • 136

                  #1118
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Tundub, et tegemist oli lihtsalt mingi programmilise veaga, sest täna tuli update ning probleemi enam ei esine. Tänud kõigile, kes üritasid lahendust välja pakkuda.

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #1119
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Sõber tahtis teada kaua mänginb starsis goldstari boonust lahti (see mida saab osta) nl25 ning nl10 6max ning kas kui on depo boonus samal ajal siis nad on mõlemad koos v ei


                    tänud ette

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #1120
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      koos ei ole kui üks lahti siis läheb teine käima

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #1121
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Aga esimene pool, kaua seda võiks(mitu tuhat kätt) mängida nl25 või nl10?

                        Comment

                        • kivisaba
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2514

                          #1122
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          nl 25 tuleb kuskil keskmiselt 0.13 VPP per hand arvuta ise

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #1123
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            ca 200k kätt siis, üks küsimus veel tal, et kas depo boonuse võib ka nii clearida, et kannad kõigepealt 200 ütleme mängid slele 500 siis kannad 500 välja ja uuesti sisse, et max boonust saada?


                            tänud veelkord, mehel endal pole netti hetkel, seepärast olen suuvooder

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1124
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Gold Star saab ju 2FPP-d VPP kohta, seega alla 100k käe!

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #1125
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas marguzz22
                                ca 200k kätt siis, üks küsimus veel tal, et kas depo boonuse võib ka nii clearida, et kannad kõigepealt 200 ütleme mängid slele 500 siis kannad 500 välja ja uuesti sisse, et max boonust saada?


                                tänud veelkord, mehel endal pole netti hetkel, seepärast olen suuvooder
                                cashouti ei tohi teha
                                küll aga võib igasugu buddy transferitega trikitada

                                Comment

                                Working...