*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ints453
    Räme Fish
    • Apr 2010
    • 15

    #2581
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Kindel, et sa pokerstars.net aadressilt ei tõmmanud klienti? seal on playmoney, cashieri pole.
    .com aadressilt tõmba.
    Ongi nii seike kala sisse tulnud.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2582
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Uued lauad tekkisid just praegu, sattusin juba kogemata antedega deep lauda lol, aga HUD ei tööta hetkel uutes laudades!!

      E: Davy, ma jõudsin ka sellele järeldusele, et kui fish mingite lükkajatega lauas istub ja floppe ei näe, siis ta seal kaua ei ole, hetkel ei näe ma veel ühtegi täitunud 20-50 lauda, 40-100 omasi juba on ning ka deepe NL100's :)
      Last edited by RudiTurbo; 13.04.10, 15:01.

      Comment

      • kaval-ants
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 191

        #2583
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
        Uued lauad tekkisid just praegu, sattusin juba kogemata antedega deep lauda lol, aga HUD ei tööta hetkel uutes laudades!!

        E: Davy, ma jõudsin ka sellele järeldusele, et kui fish mingite lükkajatega lauas istub ja floppe ei näe, siis ta seal kaua ei ole, hetkel ei näe ma veel ühtegi täitunud 20-50 lauda, 40-100 omasi juba on ning ka deepe NL100's :)
        mul ka HUD ei tööta lauas....

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #2584
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          sweeeeeeeeet...
          lõpuks deep lauad koos antedega.. kahu et atm starsis ei mängi :)

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #2585
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Just bustisin tuntud shortie riveri gutshotiga vs set n1:)

            Shortie lauad on nagu vanad 50bb min lauad, heades laudades 3+ waitinglistis ja hetkel vähemalt uusi naljalt ei teki. Aga eks teema kas selles, et vanad lauad veel alles. Millal see uus serveri restart on?

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #2586
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Davy Vaata postitust
              Just bustisin tuntud shortie riveri gutshotiga vs set n1:)

              Shortie lauad on nagu vanad 50bb min lauad, heades laudades 3+ waitinglistis ja hetkel vähemalt uusi naljalt ei teki. Aga eks teema kas selles, et vanad lauad veel alles. Millal see uus serveri restart on?
              wait...what?

              Nüüd kui 250bb ante lauad olemas hakkame 100bb omi shortiede laudadeks kutsuma? :D

              Stars pidi ju 20-50bb lauad ka tegema, ise pole veel uurima jõudnud.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #2587
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                PT3 hud funkab kenasti. ja redholerite laudu oli üks .

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #2588
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Heh.

                  40-100bb lauad päris vägevad...
                  7 ja 8 regulari lauas ja madistavad omavahel

                  E:Leidsin ka mõne laua,kus regulle vähem.See üks 8.regulari laud jäi häsi meelde.

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #2589
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Knockout SnGd olemas nüüd.. LOL

                    kahjuks ainult 1 laua omad

                    /või ma olen ajast maas ja alles nüüd märkasin :D

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #2590
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      wait...what?

                      Nüüd kui 250bb ante lauad olemas hakkame 100bb omi shortiede laudadeks kutsuma? :D

                      Stars pidi ju 20-50bb lauad ka tegema, ise pole veel uurima jõudnud.
                      20-50bb lauad täitsa olemas.

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #2591
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Iga mis aja tagant saab starsis avatari vahetada?

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #2592
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas mkva Vaata postitust
                          Iga mis aja tagant saab starsis avatari vahetada?

                          Kirjutad supporti kirja, et soovid uut korda siis saad.

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #2593
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            ty.

                            Comment

                            • kaval-ants
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 191

                              #2594
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              PT3 hud funkab kenasti. ja redholerite laudu oli üks .
                              Minu PT3 hud igatahes uutes laudades ei toimi, ainult vanades... Kindel, et uutes laudades proovisid?

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #2595
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Minul toimis täna ilusasti, mängisin ainult uutes deep laudades.

                                Comment

                                Working...