*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #2281
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Näiteks moneybookers? Kui ma teen sinna oma nimele konto, siis võin moneybookersisse suvalise swedi kontopealt sissemakse teha ja edasi starsi?

    Üks küsimus veel. Mul on hetkel 450 punkti. Kui saan 750 punkti täis, saan 10 taala. Kas siis lähevad punktid nulli või saan ka midagi nende punktide eest sealt poest osta?

    Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
    kellegil veel selline probleem, et Starsis kaovad osad Noted lambist ära?
    EI
    Last edited by ingu; 28.02.10, 18:25.

    Comment

    • hillu
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 260

      #2282
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas ingu Vaata postitust
      Näiteks moneybookers? Kui ma teen sinna oma nimele konto, siis võin moneybookersisse suvalise swedi kontopealt sissemakse teha ja edasi starsi?

      Üks küsimus veel. Mul on hetkel 450 punkti. Kui saan 750 punkti täis, saan 10 taala. Kas siis lähevad punktid nulli või saan ka midagi nende punktide eest sealt poest osta?

      Kui 750 punkti täis saad, siis Stellari boonus maksab sulle poest ostes 1FPP ehk niipalju läheb maha, kui poes tellimuse sisse annad ning saad oma kümneka arvele.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #2283
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
        Kas ma olen ainuke, kellel on viimasel ajal tõsiseid probleeme Starsis taskupaaride kolmikuks floppamisega? Pidevalt väga palju alla tõenäosuse.

        Tõenäosus on 1:7,5
        Minul viimased sessid:
        1:17
        1:12
        1:10,6
        1:7,7
        1:7
        1:25
        1:14
        1:16,7
        1:16,3
        1:7
        1:10
        1:8
        1:9,4
        ja tänane 1:19

        Nagu olekski neil seal pisem tõenäosus. siiber on juba sellest jamast.
        panid ikka flitrisse: [X] VP$IP, [X] saw flop vms?

        Comment

        • Ermii
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 402

          #2284
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
          kellegil veel selline probleem, et Starsis kaovad osad Noted lambist ära?
          Mul ka sama jama, ei oska midagi tarka ka ettevõtta :(

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #2285
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas ingu Vaata postitust
            Näiteks moneybookers? Kui ma teen sinna oma nimele konto, siis võin moneybookersisse suvalise swedi kontopealt sissemakse teha ja edasi starsi?
            EI
            Jah, aga minu teada saab ainult oma pangakontolt sinna kanda. Abiks on moneybookersi sisene kanne.

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #2286
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
              Kas ma olen ainuke, kellel on viimasel ajal tõsiseid probleeme Starsis taskupaaride kolmikuks floppamisega? Pidevalt väga palju alla tõenäosuse.

              Tõenäosus on 1:7,5
              Minul viimased sessid:
              1:17
              1:12
              1:10,6
              1:7,7
              1:7
              1:25
              1:14
              1:16,7
              1:16,3
              1:7
              1:10
              1:8
              1:9,4
              ja tänane 1:19

              Nagu olekski neil seal pisem tõenäosus. siiber on juba sellest jamast.
              Kusjuures ma ka täna ei hittinud absull.

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #2287
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                Mul ka sama jama, ei oska midagi tarka ka ettevõtta :(
                notes.xml corrupted, vt siin eelmisi poste. Saadad faili supporti ja nad teevad korda.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #2288
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Ma pokerstatrsis busto. 100st võidetud taalast 3 alles. :D
                  Iga set, flopatud rida ja flush toob kaotuse, AK, AKs, AQ, JJ, QQ üksi asi ei pea. 8 päevaga bustoks siis. EV järgi võiks mul 60 taala olla veel, aga on 3. :D Soovitage uut tuba fishile

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #2289
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                    Ma pokerstatrsis busto. 100st võidetud taalast 3 alles. :D
                    Iga set, flopatud rida ja flush toob kaotuse, AK, AKs, AQ, JJ, QQ üksi asi ei pea. 8 päevaga bustoks siis. EV järgi võiks mul 60 taala olla veel, aga on 3. :D Soovitage uut tuba fishile
                    Hea soovitus oleks, et õpi mängima.

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #2290
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Aitäh, veel ehk midagi? Mul pole niigi hea tuju.

                      Päris kalleid raisesid limbit maha ja hitit auku read, runner runner, iga teine river oli mu kahjuks jne. 92o, võtab runner runner rea mu kahe top paari vastu jne :P Broadway rea flopist kaotan (2 korda kusjuures). Flopist flush kaotan. Seti flopist kaotan (seda oli ka mingi 5-10 korda). Flopist kahe top paariga kaotasin mitu korda (kusjuures juhtisin riverini). No igatahes ma ei taha starsis mängida, soovitage midagi muud mulle. Tänan.
                      Ja pean õppima küll mängima, seda ka! Ma ei suuda lihtsalt foldida kolmikut ega maja. :P
                      Last edited by raunsz; 01.03.10, 01:51.

                      Comment

                      • Aadu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 326

                        #2291
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Panen vast 600 taalase cashouti pendima, et kui tuleb reload boonus siis saan selle automaatselt.

                        Comment

                        • Toots_x
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2009
                          • 320

                          #2292
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                          Aitäh, veel ehk midagi? Mul pole niigi hea tuju.
                          Sa räägid enamjaolt ainult preflop actionist või siis riverisse lennanud bad beatidest. Vahepeale jääb Sul veel nii flop kui ka turn, kus on ka vaja õieti mängida... : )

                          Pealegi Sa püstitad oma küsimuse täiesti vales teemas.

                          Pool foorumit on täis arutelu erinevate tubade +'ide ja miinuste üle.
                          Alusta näiteks siit: Meie oma foorumi "Netipokker" seksioon
                          Last edited by Toots_x; 01.03.10, 02:50.

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #2293
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kas stars siis võtab enadle loa eestis teenust pakkuda või mitte? Teab keegi? Tänased uudised raadiost rääkisid küll midagi muud

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2294
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Stars lõpetab üleüldse tegevuse kuna Eesti turg kukub ära :(

                              EDIT: üleüldse kogu maailma majandus kukub kokku, kuna kaob ära Eesti hasartmängu turg. Uus jääeaeg on tulemas, ära veel palitut ja vilte kappi pane.

                              Comment

                              • Rahapada
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1178

                                #2295
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                ära levelda, ma küsisin viisakalt :)

                                Comment

                                Working...