*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #1726
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    pileti saab tagasi

    Comment

    • blah
      Jube Noob
      • Jul 2009
      • 185

      #1727
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      plaanis endal kell võtta

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #1728
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Kasutasin otsingut aga ei leidnud. Mis need vip stellar reward endast kujutab?
        Sest mul nagu clearis selle ära ,aga raha kontole ei tulnud? Kas selle peab siis ostma?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #1729
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas lenC
          stellarid ei laeku kontole, need pead ühe FPP eest poest ostma. Teised boonused ei mõjuta stellareid kuidagi.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1730
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Oi rsk, mul läheb ka nende soodustustega põnevaks. Jahin kindlasti soodsat 1500$ boonust, aga hetkel 71.6k FPP'd, seega siis olex vaja vähemalt 28%'ist allahindlust, et selle saaxin, tra kui see liiga vara tuleb ja ainult 15%, siis on tilt ;D
            NL25'ga suudan toota mingi 2-3k FPP'd hullu grindiga juurde kah päeva jooxul, seega kui mingi selline summa puudu just sel päeval, siis tuleb 24 tabling grind teha ;D

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #1731
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              kuradile kõik need boonused. grindisin eilse ja tänasega kõik oma punktid läbi. tegin 280FPP hyper turbo satikaid, 6 matsi ja 2 saavad 11$ pileti. kolmas saab 280FPP tagasi.
              kokku sain teha 94 turkat ja kulutasin 21k punkti. kasumit 374T$ ja kurss 0,0174. T$ ärisin sõpadest SNG meestele maha ja elu on lill.
              ma tahaks näha, et nii hea kursiga boonused homsest tulevad. kui tulevad, siis on muidugi veitsa sitasti :D

              Comment

              • StripPoker
                Grinder
                • Sep 2009
                • 609

                #1732
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Aga kas value sama ei ole kui cashid FPPd sisse ja saadud cash turkade sisseostudes kasutada (Ma ei ole arvutanud vaid lihtsalt küsimus sulle...) ?

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #1733
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  et mismõttes?
                  ostan starsi poest boonuseid FPP eest?
                  et mängin saadud T$ eest turkasid?

                  eino T$ eest ma võiks turkasid ka lasta jah. aga ma ei mängi absoluutselt mitte ühtegi turkat. ja kui kunagi tulebki isu peale, eks siis ostan raha eest.

                  Comment

                  • StripPoker
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 609

                    #1734
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    OK. Aga satikad pead ju ikka läbi mängima? Kuigi need muidugi nii, et pooled saavad valuet ja pooled kaotavad FPPd.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1735
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      no nende satikatega ma grindingi endale raha jah. ja saadud pileti unregan turniirilt.
                      kuna 6'st 2 saavad pileti ja kolmas raha tagasi, siis reaalne pileti väärtus on 560 punkti mis teeb siis ühe punkti hinnaks 0.0196.
                      supernova boonus poest ostes on 0,015.
                      kui vähegi normaalselt tasemel neid asju biitida, siis on easy money imo.

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #1736
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Ma jsut võtsin 100K bonuse raisk. Turbiin, ma ütlen...

                        Comment

                        • B3ckha
                          Julm Donk
                          • Apr 2009
                          • 84

                          #1737
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Palju first min depo on PS? Kui kaua raha laekub, Triobetis votab naiteks 1 kuni 2 paeva ning millist rake boonust kasutada, suured tanud ning paluks ilma kriitikata...

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #1738
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas B3ckha
                            Palju first min depo on PS? Kui kaua raha laekub, Triobetis votab naiteks 1 kuni 2 paeva ning millist rake boonust kasutada, suured tanud ning paluks ilma kriitikata...
                            SEB pangalingi kaudu peaks kohe tulema. 10$ vist miinimum, aga sa rikkud first deposit bonuse sedasi ära.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • B3ckha
                              Julm Donk
                              • Apr 2009
                              • 84

                              #1739
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Kull neid sopru on, kelle kaudu uus kasutaja teha ja kelle kaudu uus raha sisse kanda.
                              Aga Swediga ei saagi kanda vist uldse?

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #1740
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas B3ckha
                                Kull neid sopru on, kelle kaudu uus kasutaja teha ja kelle kaudu uus raha sisse kanda.
                                >:(

                                Comment

                                Working...