*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #9226
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Küsi kindlasti järgi ja postita ka siia teistele teadmiseks. Kasuta ingliskeelset supporti, saad kiiremini vastuse.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #9227
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Algselt postitas Micro Grinder Vaata postitust
      Tervist,

      on plaanis ca 1 kuuks põhjamaadesse rändama minna ja sooviks ka seal olles väheke graindida. Kas sellest peaks ka Pokerstarsi supporti kirjutama ja küsima luba ... või on selline asi vabalt lubatud? Oleks päris nõme kui seepärast konto ära kümutatakse, aga arvestades viimase aja Amaya asju siis mine sa tea... Kui keegi sellest asjast väheke jagab, siis oleksin väga tänulik kui infot jagaksite. Vabandan ette, kuna minu puhul on tegemist ikkagi hobimängijaga ja bankroll on piisavalt suur, et valus oleks seda kaotada.

      Kunagi oleks nagu kuskilt kuulnud, et välismaal ei tohi mängida, seepärast see küsimus tekkiski. Aga Starsi kodulehel rohkem infi vist selle kohta ei leia kui punkt 5.10 ja ega sellestki hästi aru ei saa. Link: http://www.pokerstars.ee/poker/room/tos/

      Ette tänades! :)
      Kui sa lähed lühikeseks ajaks aka kuuks-kaheks, siis see ei koti kedagi.
      Soomes ja Rootsis saad sa kindlasti mängida. Taanis ei saa 100%. Norra kohta ma infot jagada ei oska.

      Ise soovitan igaksjuhuks supporti kirjutada, nad annavad täpse vastuse. Mingit bänni sa ei saa (Pead ei anna, sest AmayaStarsis võib kõike juhtuda).
      Last edited by hotcocacola; 13.11.14, 02:30.

      Comment

      • Micro Grinder
        Räme Fish
        • Jan 2013
        • 13

        #9228
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Tänud vastuste eest, Dnbftw ja Coca!!!

        Peamiseks sihtkohaks saab just Norra ja panen ka supporti kirja teele. Jagan ka vastust foorumis kui kätte saan.

        Comment

        • Micro Grinder
          Räme Fish
          • Jan 2013
          • 13

          #9229
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Sain siis meilile vastuse kätte, jagan siis teistega ka:

          " We can confirm that you will be able to access your existing PokerStars.EE account from any country that you are visiting, except France, Italy, US, Denmark and Spain due to local gaming restrictions. If you are just visiting another country or staying there temporarily, you do not need to worry as you can continue playing on PokerStars.EE as normal. "

          Comment

          • Viiidrik
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 128

            #9230
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Kellelgi veel Pokerstarsi avades on connecting ees ja ei lase sisse?

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #9231
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              jeap

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #9232
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                wtf mul turnal chip lead , kohe rahades , väike field turbos ja ei saa sisse v ... üli harva võtan turnasid ette ja näha et mõttetu ettevõtmine

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #9233
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Seda ma imestan, et lasen vaalaga HUd ja mitte keegi ei joini.

                  Comment

                  • Hullapple
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 364

                    #9234
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=4618

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #9235
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Hea Kakahirmutis,

                      Lõpetasid turniiri 21. kohal. Auhind väärtuses USD 44.52 on sinu pärisraha kontole lisatud.


                      Nii palju siis turnast...

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #9236
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        siit saad refundi/boonust küsida :P

                        E:refund on isegi vale sõna vist xd Ühesõnaga küsi klotsi

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #9237
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=4688

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #9238
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            "klotsi" anti nii palju et BI tagasi ja siis see kuhuni ma foldisin ... aga oli tunne et tuleb , sai one time kisatud ja oleks ikka 1k tahtnud saada

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #9239
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Keegi on vist Starsi peale pahane ja lükkab servereid maha :D

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #9240
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Hoiavad serverite pealt raha kokku most likely.

                                Comment

                                Working...