*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1156
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Sellega jah päri, et tülikas tiba see ühe tähemärgi panek ainult selleks, et saaks värvilise märgi mehele külge, aga muidu on ju lõbus - kuna NL25 on laudu nii palju, siis lobby järgi rohelistesse laudadesse hea end ootele panna, stacki suurendanud gaystackerite lihtne tuvastamine. Lobbys värvide kuvamine seni peamine pluss minu meelest.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #1157
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas pastilaa
      Sellega jah päri, et tülikas tiba see ühe tähemärgi panek ainult selleks, et saaks värvilise märgi mehele külge, aga muidu on ju lõbus - kuna NL25 on laudu nii palju, siis lobby järgi rohelistesse laudadesse hea end ootele panna, stacki suurendanud gaystackerite lihtne tuvastamine. Lobbys värvide kuvamine seni peamine pluss minu meelest.
      Ma arvan,et see pole küll väga oluline kuna nende strateegia järgi nad järgmist blindi enam ei postita ning istuvad järgmisse lauda. Muidugi suur osa nendest on ka sellised kes ei tea strateegiatest sittagi.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1158
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        ma märgistasin mingi 100 jorssi ära. imelikul kombel ei olnud ühtegi eestlast.

        kollane lag
        roheline fish
        punane nit
        lilla SS

        ja peamine pluss asja juures ongi see, et lobbys hoomab silm paremini, kas on sitt laud või hea laud.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #1159
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          mina märgistaks ainult winrate järgi..
          kui mina teenin vastaselt 4BB/100 siis kollane
          kui 25+BB/100 siis roheline
          ja kui -3BB/100 siis punane..

          vms.

          sest mõned LAGid on sitaks head ja mõned NITid ei foldi(postflopis) kunagi ja mõni SS shoveb iga käsi.
          ja mõne sitaks hea TAGI vastu on sul read mis tagab sulle 10BB/100 nii et sa ikkagi tahaksid temagi ühes lauas istuda.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1160
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            ma pole ühtegi sitaks head lagi näinud NL25s.
            muidu su jutus iva sees.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #1161
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas TIGRANO
              Mulle jällegi meeldib, lükkan kõigile märgid külge ja kasutegur on laua valikult kindlasti väga suur.
              Kui kasutad note, siis meeletult rõve, sest nüüd kõigil nagu note juures.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #1162
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas taipupole
                Kui kasutad note, siis meeletult rõve, sest nüüd kõigil nagu note juures.
                Mul kõik noted HEM'i sisestatud, mitte Starsi. Niiviisi õnneks probleemi pole.

                Comment

                • marxiku
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 471

                  #1163
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  kas keegi oskab öelda kust saab maha võtta, et kui tõstetakse turnal uude lauda, ei lööks seda akent ette "you have been moved to another table"? kui ikka mitu lauda lahti ja veel üksteise peal siis segab, sest lööb laua naksti ette, sellel ajal kui vaja teises actida.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1164
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas marxiku
                    kas keegi oskab öelda kust saab maha võtta, et kui tõstetakse turnal uude lauda, ei lööks seda akent ette "you have been moved to another table"? kui ikka mitu lauda lahti ja veel üksteise peal siis segab, sest lööb laua naksti ette, sellel ajal kui vaja teises actida.
                    table ninja aitab hädast välja.

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #1165
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas variatsioon
                      table ninja aitab hädast välja.
                      krt trialil veel 15 päeva,pärast seda peab raha leidma

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #1166
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Kas Teil on ka notedega probleeme?

                        Eile vahetasin osadele notedel värvi, aga täna on need jälle kollaseks läinud, kuigi peaks sinised olema.

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #1167
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Peale update Stars Assitant ei funka (auto take seat täpsemalt) ja peksab segast - any ideas?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1168
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas Lutzky
                            Peale update Stars Assitant ei funka (auto take seat täpsemalt) ja peksab segast - any ideas?
                            Ju Stars muutis mingeid layoute ja seetõttu tuleks pöörduda Stars Assistant loojate poole.

                            Comment

                            • Lutzky
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1829

                              #1169
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Lutzky
                              Peale update Stars Assitant ei funka (auto take seat täpsemalt) ja peksab segast - any ideas?
                              http://forumserver.twoplustwo.com/45...l#post14518883

                              vastust ei ole veel, aga järsku tuleb.

                              Comment

                              • CTXrix
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 689

                                #1170
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Kas Starsis saab uue leveli (bronzestar - silverstar jne) kohe, kui vastava arvu punkte täis saad, või alles järgmisel kuul?

                                Comment

                                Working...