*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #901
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas dener89
    ei tea mis kepp on aga mul ei näita avatari 4 päeva tagasi panin vms ikka ei näita
    Kannatust tuleb varuda. Support vaatab selle üle. Üle nädala ei tohiks minna selelga.

    Comment

    • dener89
      Grinder
      • Mar 2009
      • 625

      #902
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Vapsik
      Kannatust tuleb varuda. Support vaatab selle üle. Üle nädala ei tohiks minna selelga.
      selge.Mul puudub kannatus ;D

      Comment

      • Tregeq
        Jube Noob
        • Jun 2009
        • 157

        #903
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Rage
        kas neid nuppe suuremaks ei saa teha.. et kiirelt fold panna vms ilge juramine hiirega sinna linnukest panna.. täppisteadus
        Mina kasutan AHK scripti selle jaoks (TableNavigator). Kuna ma mängin läpaga ja hiirt ei ole hetkel siis ma kastuan foldmiseks ühte nuppu, ülimugav.

        Comment

        • Tohman
          FPP Pro
          • Aug 2009
          • 297

          #904
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Hei, ma tegin cashouti reedel (18.09.2009), siiani pole mingit raha kontole tulnud, kuigi starsi kontol enam raha pole..
          Pending cashoutide all pole ka midagi? Kas see on normaalne või on midagi mäda?

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #905
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Tohman
            Hei, ma tegin cashouti reedel (18.09.2009), siiani pole mingit raha kontole tulnud, kuigi starsi kontol enam raha pole..
            Pending cashoutide all pole ka midagi? Kas see on normaalne või on midagi mäda?
            tavaline asi, raha vahest kaob ikka

            Comment

            • Tohman
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 297

              #906
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              kaob? Kas ma seda raha nüüd ei saagi kätte?

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #907
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Tohman
                Hei, ma tegin cashouti reedel (18.09.2009), siiani pole mingit raha kontole tulnud, kuigi starsi kontol enam raha pole..
                Pending cashoutide all pole ka midagi? Kas see on normaalne või on midagi mäda?
                On ju selgelt kirjas: Serveri crashi tõttu, kõik kes võtsid reedel 18.09.2009
                on teadmata ajaks oma rahadest ilma. Stars väga vabandab tekkinud ebamugavuste pärast ja küllap te saate oma raha lähima kahe kuu jooksul kätte.

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #908
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas Tohman
                  kaob? Kas ma seda raha nüüd ei saagi kätte?
                  Jah! Sa ei saagi mitte kunagi oma raha enam kätte. Sorry, please make a new deposit and start grinding over and over again.

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #909
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Btw, ma tellisin Hobby Hallist mootorsae eile kell 21.30 ja tõsiselt imestan, et tänaseks pole veel ukse taha toodud.

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #910
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Tohman
                      kaob? Kas ma seda raha nüüd ei saagi kätte?
                      Mida sa paanitsed nagu selka eit??? Said e-maili kus kirjas et raha kantakse üle 72 tunni jooksul, said?
                      Nii, kui selle said, siis omakorda : It takes 2-5 business days to appear in your account.
                      Nii et lõpeta selline ajuvaba paanika. Laupäev-pühapäev pangad niikuinii ei tööta, seega jõuab ta sulle arvele kas homme või ülehomme

                      Comment

                      • Tohman
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 297

                        #911
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Pole meili saanud, that's why I'm asking, bro. Peace

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #912
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Svenza
                          Mida sa paanitsed nagu selka eit??? Said e-maili kus kirjas et raha kantakse üle 72 tunni jooksul, said?
                          Nii, kui selle said, siis omakorda : It takes 2-5 business days to appear in your account.
                          Nii et lõpeta selline ajuvaba paanika. Laupäev-pühapäev pangad niikuinii ei tööta, seega jõuab ta sulle arvele kas homme või ülehomme
                          Ei ole kohe vaja mölisema hakata. Preagu tundub ,et sina paanitsed siin rohkem.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #913
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas Ghost0
                            Ei ole kohe vaja mölisema hakata. Preagu tundub ,et sina paanitsed siin rohkem.
                            :D +1

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #914
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Tohman
                              Hei, ma tegin cashouti reedel (18.09.2009), siiani pole mingit raha kontole tulnud, kuigi starsi kontol enam raha pole..
                              Pending cashoutide all pole ka midagi? Kas see on normaalne või on midagi mäda?
                              Saada supporti kiri, tavaliselt saab sealt kiiresti adekvaatse vastuse.

                              Comment

                              • Tohman
                                FPP Pro
                                • Aug 2009
                                • 297

                                #915
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                saatsin supporti kirja, rahad peaks siiski laekuma paari päeva jooksul :)

                                Comment

                                Working...