Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***
Kuna plaan MB konto USD´ks muuta, siis küsin uuesti, et kui kaart on ka USD ja maksan Eesti poes, siis läheb kõik nende kurssidega https://www.mastercard.com/global/cu...ion/index.html ja MB rohkem vahelt ei võta(see krdi 1,99% vms)? Ja kas samuti raha väljavõttes automaadist ka kõik sama +1,80eur fee?
Kuna plaan MB konto USD´ks muuta, siis küsin uuesti, et kui kaart on ka USD ja maksan Eesti poes, siis läheb kõik nende kurssidega https://www.mastercard.com/global/cu...ion/index.html ja MB rohkem vahelt ei võta(see krdi 1,99% vms)? Ja kas samuti raha väljavõttes automaadist ka kõik sama +1,80eur fee?
sry ei lugenud korralikult ja sain su küsimusest valesti aru. nii on nagu virukunn seletas.
Comment