*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mango
    Räme Fish
    • Jan 2009
    • 4

    #1651
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Deem, tegin juba sissekande ära.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #1652
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Algselt postitas estdonk Vaata postitust
      Kaartiga saad kuni 1k maksta. Mine kasinni ja võta seal välja.
      Olys nt turnade eest ei saa Mb kaardiga üldse maksta. Kas keegi on seal raha saanud välja võtta ja kas mingi fee on oly poolt?

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1653
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        Olys nt turnade eest ei saa Mb kaardiga üldse maksta. Kas keegi on seal raha saanud välja võtta ja kas mingi fee on oly poolt?
        Ma küll saan maksta turnade eest mb kaardiga..

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #1654
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          kaardiga makstes ei ole fee-d kui sul on EUR kaart muidugi. ja keegi võiks ära proovida tõesti kas saab teha oly üldse mb-kaardiga seda makset neile.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #1655
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Kui tahtsin olys turna eest maksta kaardiga, siis öeldi, et on mingi blokeering peal, et ie saa hasartmängude eest tasuda vms... kuidas maha saada seda? Jooke laseb küll osta loungest

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #1656
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Ma millegipärast sain küll maksta.. dno :D

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #1657
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                Kui tahtsin olys turna eest maksta kaardiga, siis öeldi, et on mingi blokeering peal, et ie saa hasartmängude eest tasuda vms... kuidas maha saada seda? Jooke laseb küll osta loungest
                kunagi virtuaalset kontot tehes oli üks esimesi asju see hasartmängu piirang. ise sai panna. vb leiad MB lehelt midagi vms.

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #1658
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Täna hakkasin Urge Statoilis MB kaardiga maksma, kuid makse ei läinud läbi. Müüja proovis uuesti, ikka ei läinud. Läksin pangaautomaati ja proovisin sulli võtta, ütles, et kaart aegunud. Tegelikult peaks kaart aeguma alles 2014 aastal. Probleem nüüd selles, et MB kontolt on 2 korda see tankla arve summa maha läinud. Kas see raha tuleb ise kontole tagasi või pean supportiga ühendust võtma? Ning mis teema selle kaardi kehtivusega võib olla?

                  Comment

                  • Foux
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 486

                    #1659
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Kas Starsist cashoutides ongi mingi ca. 2.44% mingi fee? Mõlemad kontod on mul eurokontod - nii Stars kui ka MB. Rahade liigutamine MB kontode vahel maksab ju ainult 1%.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #1660
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                      Täna hakkasin Urge Statoilis MB kaardiga maksma, kuid makse ei läinud läbi. Müüja proovis uuesti, ikka ei läinud. Läksin pangaautomaati ja proovisin sulli võtta, ütles, et kaart aegunud. Tegelikult peaks kaart aeguma alles 2014 aastal. Probleem nüüd selles, et MB kontolt on 2 korda see tankla arve summa maha läinud. Kas see raha tuleb ise kontole tagasi või pean supportiga ühendust võtma? Ning mis teema selle kaardi kehtivusega võib olla?
                      Raha tuleb ise tagasi. kui tahad seda protsessi kiirendada siis helista neile ja saad samal päeval asjad korda. su kaart pani lihtsalt villast ma arvan. kui uuesti proovid siis saad välja võtta. kui ei siis võib su kaardil kiip olla rikutud ja selliseljuhul pead uue kaardi tellima.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #1661
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Algselt postitas Foux Vaata postitust
                        Kas Starsist cashoutides ongi mingi ca. 2.44% mingi fee? Mõlemad kontod on mul eurokontod - nii Stars kui ka MB. Rahade liigutamine MB kontode vahel maksab ju ainult 1%.
                        Just tegin ka cashudi starsi euri kontolt mb euro kontole ja mitte mingit feed ei olnud.nii palju kui cashoutisin jõudis paari tunniga ka minu mb kontole. samuti MB kontode vahe raha liigutamisel on ainult ühekordne fee 0.50 euro senti. seda siis juhul kui kontod on samas valuutas. kui erinevas siis jah mingi fee vahel.

                        Comment

                        • Foux
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 486

                          #1662
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Ma cashoutisin 300€ ja 7.5€ läks kaduma

                          e: varem märkasin ka, et vähem raha kohale tulnud, kuid kiire oli ja unustasin hiljem uurida

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #1663
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            suht ebaloogiline kui sul mõlemad kontod eurides ja väljamakse sooritad starsi eur konto pealt mitte usd konto pealt.

                            Comment

                            • Foux
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 486

                              #1664
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Ise olen tard. Cashoudi viimasel sammul peab veel korra ju märkima, mis valuutas tahad, et nad saadaks. Ja siis ongi nii, et kas Stars saadab usd_moneybookers@pokerstars.com account'iga või eur_moneybookers@pokerstars.com omaga. Ja kui USD omaga, siis lähebki see vahetusteema käiku.

                              Ei tohi ikka kiirustada nagu debiilik.

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #1665
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                hehe :) see juba kõlab loogilisemana. hea näpunäide ka teistele kiirustajatele.

                                Comment

                                Working...