Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***
Mul ei lugenud automaat(SEB) 1 kord kaart välja,läksin teise automaadi juurde(SWED) ja no probem,poodides kah on juhtunud paar x ,et ei võta kaarti omaks,seega proovi uuesti ei usu,et sul vigane kaart ,vast oli kokkusattumus poe ja automaadi juures ,et ei töötanud.
Mul ei lugenud automaat(SEB) 1 kord kaart välja,läksin teise automaadi juurde(SWED) ja no probem,poodides kah on juhtunud paar x ,et ei võta kaarti omaks,seega proovi uuesti ei usu,et sul vigane kaart ,vast oli kokkusattumus poe ja automaadi juures ,et ei töötanud.
Comment