*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #841
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Moneybookers muudab nime

    Comment

    • saast
      Räme Fish
      • Oct 2008
      • 22

      #842
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Paar päeva tagasi juhtus veider asi. hakkasin mbsse sisse logima ja sain 3 korda järjest vastuse, et vale password. MB lockis accoundi, sain sisse password recoveriga. Raha alles ja kõik korras, ärevus sees muidugi. Saatsin järelpärimise, et mis toimub. Vastuseks sain kirja:

      Since the security of your account is our highest priority, we regularly ask all customers to change their passwords. Since you haven't done this for a long time, your password had expired so we kindly asked you to choose a new one by following our new password procedure.

      We apologize for the inconvenience caused and appreciate your understanding.

      Kas kellegil veel nii juhunud ja väga üllatav, et nad ei suutnud siis sisse logides mulle öelda, et palun vahetage password. MBd olen kasutanud natuke üle kahe aasta ja suht aktiivselt, tundub, et selle aja peale siis aegub password.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #843
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Sama jama oli paar päeva tagasi.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #844
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Jah, olin kindel et mu parool oli õige aga sisse ei lasknud ja pidin ka recoveri tegema.

          Comment

          • lauri89
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 206

            #845
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Tegin ka pühapäeval SWED-st sissemakse MB-sse ja ikka pole kohale jõudnud :S

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #846
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Algselt postitas saast Vaata postitust
              Paar päeva tagasi juhtus veider asi. hakkasin mbsse sisse logima ja sain 3 korda järjest vastuse, et vale password. MB lockis accoundi, sain sisse password recoveriga. Raha alles ja kõik korras, ärevus sees muidugi. Saatsin järelpärimise, et mis toimub. Vastuseks sain kirja:

              Since the security of your account is our highest priority, we regularly ask all customers to change their passwords. Since you haven't done this for a long time, your password had expired so we kindly asked you to choose a new one by following our new password procedure.

              We apologize for the inconvenience caused and appreciate your understanding.

              Kas kellegil veel nii juhunud ja väga üllatav, et nad ei suutnud siis sisse logides mulle öelda, et palun vahetage password. MBd olen kasutanud natuke üle kahe aasta ja suht aktiivselt, tundub, et selle aja peale siis aegub password.
              confirmed

              Comment

              • Sebastian_du
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 232

                #847
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Kusjuures eriti haige oli, et tellisin confirmi ja siis üritasin uuesti vana parooli panna, raibe ei lubanud ja lasi confirmi ka pange ja pidin veel uue tellima. Suht lambi laks aga miks on vaja närvi ajada niimoodi andge inimese moodi teada ja teeme ära.

                Comment

                • olavike
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1269

                  #848
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Keegi viimase tunni jooksul moneybookers.com lehele on ligi pääsenud?

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #849
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Ei mingit probleemi lehega.

                    Comment

                    • olavike
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1269

                      #850
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Hmm...väga imelik.
                      Kogu muu net mul töötab ilusti, aga MB täiesti lootusetult kättesaamatu.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #851
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        hacktivistid (Anonops) pani MB ddos rünnakute alla (nii nagu ennem tehtud Visa/Mastercardi ja Paypaliga).

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #852
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          kaua suppordi vastustega MB-s aega läheb. 2-5 päevaga pidid aadressi kinnitamiseks kirja saatma, täna sai nädal täis. Eile saatsin maili.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #853
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                            kaua suppordi vastustega MB-s aega läheb. 2-5 päevaga pidid aadressi kinnitamiseks kirja saatma, täna sai nädal täis. Eile saatsin maili.
                            Support ei oska sulle selle peale midagi vastata. Ütlevad ainult, et panid teele ja edasine pole nende kätes. Selle kirjaga on kuuldavasti ka paar-kolm nädalat läinud. Samas see kiri võib väga vabalt ka ära kaduda tee peal(endal juhtus nii), seega kõige kergem on ise neile mingi arve või asi saata.

                            Comment

                            • Intzsz
                              Jube Noob
                              • Feb 2009
                              • 105

                              #854
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Viimastel kordadel MBst raha välja võttes on läinud kuidagi suur teenustasu maha, minu meelest kohe liigagi suur.
                              Täna oli kontol 559 krooni, fee on 28kr + 1.99% summast nagu ma olen aru saanud.
                              1.99% 559kroonist on 11.1kr lisada nüüd standard fee 28kr tuleks feeks ~40kr, ehk ma peaks saama automaadist välja võtta 500kr ja 20kr jääks veel kontolegi. Automaat mulle 500 krooni ei andnud, ütles et liiga vähe raha kontol. Panin siis 475krooni ja ka seda ei saanud, lõpuks sain 450krooni ja MB kontole jäi 12krooni. Ehk teenus tasule läks 97krooni kui sealt standard fee 28 maha võtta jääb 69kr ja see on rohkem kui 10% summast. Ma ei tea kas ma olen millestki väga valesti aru saanud või milles on asi, et nii palju raha kaotsi läheb?

                              Oli endalgi täna sama jama sisselogimisega, panin kõik täht tähe haaval ja kindlasti õigesti, lõppes asi ikka sellega et konto lukus ja pidin uue parooli panema.
                              Last edited by Intzsz; 12.12.10, 05:22.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #855
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Kas sul on MB account EEK ja kaart USD? Siis peaks vist kahe konvertimise eest raha võtma? EEK->USD->EEK. Vaata historyst palju fee on olnud. Mul account ja kaart USD ja fee läks 1000 EEK ($85.40) võtmisel $2.38.

                                Comment

                                Working...