*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #91
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mul dollarites ja olen arvutanud paar korda, et mõnikord väljavõttes nagu polekski teenustasu, niisama kaardiga makstes on anyway tasuta.

    Ja siiamaani olen mitmes kohas väljas söönud, mitmes poes käinud, mitmest automaadist raha välja võtnud ning seni ainult ühel korral pole kaarti omaks võetud, seda siis New York Pizzas ja eile, dont know why, MasterCard peaks igalpool kõlbama.

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #92
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
      Nüüd kus mitmel mehel kaardid käes kuidas tundub?
      On esinenud probleeme?
      Kui konto on eekides siis ei tohiks maksmisel mingeid lisatasusid olla?

      olen maksnud päris palju sellega ja raha ka välja võtnud, kõik siiamaani ok
      konto ja kaart mul $ kuid 4x mis arvutanud olen siis on täpselt sama summa MB maha läinud mis poes

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #93
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        krt.. ma vist kaotasin/unustasin parooli ära -.-

        Comment

        • taasver
          Grinder
          • Oct 2008
          • 584

          #94
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Seal regamisel tahab mingit arvet vms.. aga minu nimele ei tule mitte midagi.
          Siis vist peaks pangast midagi küsima eks? Aga mida täpselt?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #95
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Algselt postitas kollane Vaata postitust
            olen maksnud päris palju sellega ja raha ka välja võtnud, kõik siiamaani ok
            konto ja kaart mul $ kuid 4x mis arvutanud olen siis on täpselt sama summa MB maha läinud mis poes
            no ma rääkisin kohe... debeet/krediitkaartide puhul poes makstes pole mingit teenustasu.. selle teenustasu maksab poodnik..

            vahe tuleb siis kui teil on kaardi valuuta ja MB valuuta erinevad, siis tulevad konvertimise tasud otsa..

            Comment

            • taasver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 584

              #96
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Ja lisaks eelmisele küsimusele:
              Kas praegu on uus MB konto ja kaart mõtekas teha $ või €?
              Stars millegipärast SEBi kandes konverteeris vahepeal €'ks, aga kui MB'sse( $ konto) kanda siis ta seda ei tee?

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #97
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Algselt postitas taasver Vaata postitust
                Kas praegu on uus MB konto ja kaart mõtekas teha $ või €?
                Kui tuba $ ja MB $, siis kandmisel ja väljakandmisel % ei võeta.

                Samas näiteks FullTilt võtab MGR rakebackist maha mingi summa ($10?) deponeerimisel, seda siis neil, kes rakebacki saavad.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #98
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  ei tahtnud poes hästi lugeda mu kaarti see aparaat aga peale mitut katset hakkas aktsepteerima

                  Comment

                  • olavike
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1269

                    #99
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Tulevikule mõeldes tasuks minu meelest MB konto EURides ja kaart ka EURides teha.
                    9 kuu pärast oleme ju enivei eurotsoonis.

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #100
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Algselt postitas olavike Vaata postitust
                      Tulevikule mõeldes tasuks minu meelest MB konto EURides ja kaart ka EURides teha.
                      9 kuu pärast oleme ju enivei eurotsoonis.
                      Ise kannan küll ühest toast välja ja teise sisse jne ning hea on, kui seal lisakulusid pole enne, kui välja võtad. Nii et mina eelistaks ka tulevikus $, sest kui dollaritoas mängid, siis pole vahet, millal konverteeritakse $->EUR.
                      Last edited by kilu6; 04.03.10, 10:42.

                      Comment

                      • Tregeq
                        Jube Noob
                        • Jun 2009
                        • 157

                        #101
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Tahtsin eile kaarti tellida aga sain tänu sellele teada, et mu ID kaart aegus üleeile :D

                        Comment

                        • lauri0
                          Julm Donk
                          • Mar 2010
                          • 29

                          #102
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Rahadevahetus ja spämm on keelatud foorumis.

                          Enne postitamist tutvuge palun reeglitega.
                          Last edited by vapsik; 04.03.10, 20:43.

                          Comment

                          • Toots_x
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2009
                            • 320

                            #103
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Algselt postitas lauri0 Vaata postitust
                            Kas keegi on huvitatud järgnevast vahetusest?
                            Ilmselt saad varsti hoiatuse, loe palun reegleid rohkem.

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #104
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Proovisin MB-sse siis kontot teha ja regasin kaardi ära seal, raha läks kontolt maha mingi 35,84 eeki.
                              Helistasin panka, küsisin palju see eurides on, kuna MB nõuab seda verifys. Öeldi, et 2,28. Sisestasin siis verifysse ja vastus järgmine:

                              PROFILE: COMPLETE CREDIT/DEBIT CARD VERIFICATION
                              You have entered the incorrect amount. You must wait 24 hours before we will allow you to make another attempt. Our service department will be unable to assist you during this period.

                              Important:

                              Please check again on your statement for the exact amount in EUR. If your credit/debit card issuer does not show the amount in EUR, you cannot verify your card with Moneybookers. Do NOT try and guess the amount!

                              tra! Ja ma ei näe jah eurodes seda. Muideks Eesti panga kursi järgi oli 2,290xxx ...

                              Keegi on sarnase jamaga maadelnud???

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #105
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Jep, ma sain asja niiviisi korda, et suhtlesin MB klienditoega, saatsin neile pildi sellest ülekandest ja olid peale pusimist rahul.

                                Comment

                                Working...