*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #811
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Kas päevas või viimase 24h jooksul? Ja huvitav mis kell neil päev lõpeb.. mis aeg meil siis on st
    Välja võtmine on 24h igaljuhul.

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #812
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
      krt ma ei m2leta kas koguaeg on olnud nii et SEBst MBsse upload on 2+ p2eva, nagu seal kirjas? ise lootsin et see ka insta, aga ikka veel ootan seda raha, mis kuskil "6hus" on
      pump

      aga oskab keegi mingit head seletust pakkuda, miks SWEDist uploadides MBsse tuleb insta aga SEBst uploadides tuleb 2-5 päeva?

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #813
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Algselt postitas -andres- Vaata postitust
        Keegi viimase eile peale lõunat, täna on proovinud kaardiga maksta/raha välja võtta. Mul probleemid olnud ja pole kasutada saanud.
        Üleeile sain ma veel raha välja võtta. Jama kui probleemid tekivad

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #814
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Swedi tuleb siseriiklik makse teha, neil on seal konto olemas st, aga SEB kohta krt ei tea, mis kontole kandsid sealt raha neile?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #815
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            Üleeile sain ma veel raha välja võtta. Jama kui probleemid tekivad
            Ma võtsin eile raha välja ja maksin kõikjal, ei olnud probleeme.

            See vist oli mingi pangaautomaatide jne enda kamm.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #816
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
              Swedi tuleb siseriiklik makse teha, neil on seal konto olemas st, aga SEB kohta krt ei tea, mis kontole kandsid sealt raha neile?
              einoh, neil endal on SWED konto, mul SEB, aga SEBst SWEDi on ka siseriiklik makse ja t88p2eviti l2heb raha ylesamamoodi suht viuhti, aga MBga n2ed ei edene see asi. Tahakski nagu loogikast aru saada, miks mul see raha ei liigu.
              Olen varem ka kandnud, aga ei m2leta kurat, kas siis l2ks ka mitu p2eva aega.

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #817
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Ei kõla loogiliselt jah see asi, saada kiri supporti.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #818
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  Ei kõla loogiliselt jah see asi, saada kiri supporti.
                  ses suhtes, et kodukal neil ytleb ka, et 2-5 p2eva. 5 p2eva pole veel t2is, nii et kirja pole m6tet saata, lihtsalt m6tlesin, et siin 2kki m6ni tark mees teab, miks see nii on.

                  Comment

                  • Oll
                    Räme Fish
                    • Oct 2008
                    • 15

                    #819
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Polnud tükil ajal MB-ga arveldanud, aga nüüd see nädal kaks viimast kannet PS-st on küll kummaliselt kalliks läinud. Kandsin eile $665, aga kohale jõudis $630... Seda küll EEK-des, aga ikkagi. Kas see on mingi oma lollus või ongi nii kõrged teenustasud?

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #820
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Päris kopsakas tasu võetakse, kindlaid summasi ei oska öelda, mingi % vist on. Ise ka alles kandsin, mingi 20$ läks analoogselt summalt, täpsemalt ei jõua praegu vaadata.

                      Comment

                      • tonis
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 334

                        #821
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Algselt postitas Oll Vaata postitust
                        Polnud tükil ajal MB-ga arveldanud, aga nüüd see nädal kaks viimast kannet PS-st on küll kummaliselt kalliks läinud. Kandsin eile $665, aga kohale jõudis $630... Seda küll EEK-des, aga ikkagi. Kas see on mingi oma lollus või ongi nii kõrged teenustasud?
                        Please be informed, that for all transfers involving currency conversion there is a 1.99% fee added to the wholesale exchange rates.

                        Sellest ka suur teenustasu.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #822
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Röövlid on jah, see on teada.

                          Comment

                          • Oll
                            Räme Fish
                            • Oct 2008
                            • 15

                            #823
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Nojah, uurisin kah neid fee'sid, aga 35$ 665-st on pigem üle 5% juba. Nii suurte tasude juures kaob MB mõte ära ju. Parem kanda otse panka ja läheb lihtsalt kauem aega.

                            Comment

                            • Sebastian_du
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 232

                              #824
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Esiteks on pangas koll kontrollimas, teiseks alates 01.01 on MB nagunii EURis ja kui EUR siteil mängid ei ole mingit feed

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #825
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Olen yritanud leida kohta mb lehelt kus saab seda mb kaarti tellida,aga no tee mis tgahad ei leia ülesse.
                                Kas keegi saaks postitada noolekestega j2rjekorra kuhu minna:S?Ma mb-d 2 aastat juba kasutanud,aga no lihtsadlt ei leia.googlest ja igaltpoolt vaadanud.
                                A'la MB>xxxxxx>xxxxxxx
                                Keegi saaks aidata?

                                Comment

                                Working...