Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***
Ma ei saa aru, kui ma tahan Swedist MB-sse raha kanda, siis kuhu ma kirjutan selle Reference numbri kirjutama? Kas viitenumbriks? Kui jah, siis ütleb, et viitenumber ei vasta standardile.
Ma ei saa aru, kui ma tahan Swedist MB-sse raha kanda, siis kuhu ma kirjutan selle Reference numbri kirjutama? Kas viitenumbriks? Kui jah, siis ütleb, et viitenumber ei vasta standardile.
Comment