*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #511
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Ma ei saa aru, kui ma tahan Swedist MB-sse raha kanda, siis kuhu ma kirjutan selle Reference numbri kirjutama? Kas viitenumbriks? Kui jah, siis ütleb, et viitenumber ei vasta standardile.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #512
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Selgitusse.

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #513
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Ei ole küll moneybookersi kiri vaid ühe pokkeritoa kirjutatud ja siin teemas vist arutleti kunagi selle üle.

        Thank you for your reply confirming your attendance. However I am sorry
        but the bill you sent cannot be accepted since it appears to have been
        downloaded from an online account. It is essential that we verify your
        address with a utility bill or credit card/bank statement received by
        postal mail (delivered by the postman). Therefore can you please check
        your papers, scan or photograph a paper bill that was received in that
        last 6 months and shows the company name/logo, your name, address, date
        and transaction summary?

        Ei tule ühtegi paberarvet minu nimele koju-kõik mis on on e-arved.
        Siin kunagi kirjutati, et lahenduseks oleks pangast mingi väljavõte teha.Millisel kujul see peaks olema

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #514
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
          Ei ole küll moneybookersi kiri vaid ühe pokkeritoa kirjutatud ja siin teemas vist arutleti kunagi selle üle.

          Thank you for your reply confirming your attendance. However I am sorry
          but the bill you sent cannot be accepted since it appears to have been
          downloaded from an online account. It is essential that we verify your
          address with a utility bill or credit card/bank statement received by
          postal mail (delivered by the postman). Therefore can you please check
          your papers, scan or photograph a paper bill that was received in that
          last 6 months and shows the company name/logo, your name, address, date
          and transaction summary?

          Ei tule ühtegi paberarvet minu nimele koju-kõik mis on on e-arved.
          Siin kunagi kirjutati, et lahenduseks oleks pangast mingi väljavõte teha.Millisel kujul see peaks olema
          Tavaline kinnitatud konto väljavõte, näiteks viimase kuu oma. Lähed esimesse pangakontorisse ja lased välja neil printida.

          Comment

          • olavike
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1269

            #515
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Alati saab ka e-arve välja printida ja seejärel uuesti sisse skännida :)

            Comment

            • metsnik
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 462

              #516
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              oligi asi, et Firefoxis hästi ei toiminud :)

              Comment

              • iqzero1983
                Räme Fish
                • Jul 2009
                • 11

                #517
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                09 juuli maksin Pärnus Port Arturis MB kaartiga, makse ei läinud läbi raha bronnis siiski ära pealt, hetkel ikka raha broneeritud ja history all ei näita ka kust broneering tuli. tuleb ehk kunagi tagasi kontole ka?

                Comment

                • olavike
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1269

                  #518
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Algselt postitas iqzero1983 Vaata postitust
                  09 juuli maksin Pärnus Port Arturis MB kaartiga, makse ei läinud läbi raha bronnis siiski ära pealt, hetkel ikka raha broneeritud ja history all ei näita ka kust broneering tuli. tuleb ehk kunagi tagasi kontole ka?
                  Tuleb jah. Ja history broneeringute detaile ei näita. Lihtsalt saad arvestada, et
                  Balance - Available Balance = broneeringute all olev summa.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #519
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Algselt postitas iqzero1983 Vaata postitust
                    09 juuli maksin Pärnus Port Arturis MB kaartiga, makse ei läinud läbi raha bronnis siiski ära pealt, hetkel ikka raha broneeritud ja history all ei näita ka kust broneering tuli. tuleb ehk kunagi tagasi kontole ka?
                    mul oli nii bronnitud miski 300$ nii ja läks ikka mitu päeva aega enne kui korda läks.

                    Comment

                    • iqzero1983
                      Räme Fish
                      • Jul 2009
                      • 11

                      #520
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      varsti on 2 nädalat bronnitud juba...

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #521
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Mina näen ikka nii asja, et kui makse ei läinud läbi Port Arturis siis tegelikult läks läbi ja müüa pani pange. Kui on bronnitud, siis on ju raha maha kontolt võetud.

                        Marek maksis ka just Port Arturis ja ütles, et ei läinud läbi aga tegelikult läks samuti maha ja maksis arve teise kaardiga topelt.

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #522
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Algselt postitas iqzero1983 Vaata postitust
                          varsti on 2 nädalat bronnitud juba...
                          supporti oled kirja saatnud?

                          Mul endal oli jama selles et proovisin aparaadist raha välja võtta aga ütles et ei saa pole raha tegelt oli kodus vaatasin et ära bronnitud, kandsin raha juurde ja see kah insta bronniti ära. Supporti kirjutasin kah kui õieti mäletan igatahes sain korda.
                          Mu vend ostis kunagi kah midagi aga ei läinud läbi ja oli bronnitud papp kuid sai siiski tagasi oma raha. Täpsemaid detaile ei tea
                          Last edited by rohelinekonn; 21.07.10, 09:57.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #523
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                            supporti oled kirja saatnud?
                            No aga mida support ütleb, et oled ju maksnud asja eest. Pakun, et see firma on ka raha oma raamatupidamisse saanud ja sealt kaudu peaks hoopis asju ajama.

                            Võin ka muidugi eksida aga loogiline ju oleks.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #524
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                              supporti oled kirja saatnud?

                              Mul endal oli jama selles et proovisin aparaadist raha välja võtta aga ütles et ei saa pole raha tegelt oli kodus vaatasin et ära bronnitud, kandsin raha juurde ja see kah insta bronniti ära. Supporti kirjutasin kah kui õieti mäletan igatahes sain korda.
                              Mu vend ostis kunagi kah midagi aga ei läinud läbi ja oli bronnitud papp kuid sai siiski tagasi oma raha. Täpsemaid detaile ei tea
                              Selline variant on muidugi ka olemas jah, kui neil oli omal selline tehniline probleem

                              Comment

                              • iqzero1983
                                Räme Fish
                                • Jul 2009
                                • 11

                                #525
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                uurin supportilt seda asja.
                                on ka kuursaalis juhtunud paar korda et asi ei lähe läbi, aga siis pole broneeringut tehtud, vaid saab makseterminalilt korraliku veateate - a`la liiga tihedad maksed kaartiga vms, a port arturis ei saanud mingit teadet ja müüja ütles et ei oska ka vaadata seda kuskilt. proovisime siis korra veel ja ikka sama jama. tundub et see portarturi terminal on kapriisne selliste kaartidega...

                                Comment

                                Working...