*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #526
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Algselt postitas iqzero1983 Vaata postitust
    uurin supportilt seda asja.
    on ka kuursaalis juhtunud paar korda et asi ei lähe läbi, aga siis pole broneeringut tehtud, vaid saab makseterminalilt korraliku veateate - a`la liiga tihedad maksed kaartiga vms, a port arturis ei saanud mingit teadet ja müüja ütles et ei oska ka vaadata seda kuskilt. proovisime siis korra veel ja ikka sama jama. tundub et see portarturi terminal on kapriisne selliste kaartidega...
    Jep Marekil ka seal ei tunnistant esimest korda aga papp läks maha ikkagi tegelikult.

    Comment

    • iqzero1983
      Räme Fish
      • Jul 2009
      • 11

      #527
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Marek ütles jah aga tal raha tagasi juba kuigi maksis vist päev hiljem minust. ja tegu oli Netelleri kaartiga vist olnud. Igatahes ootan supportilt vastust.

      Comment

      • 0ttt
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 444

        #528
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Kui ma teeks endale MB kaardi ja konto on USD siis ikka valida kaardi valuutaks USD?

        Comment

        • JohannesJ
          Grinder
          • Jun 2010
          • 684

          #529
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Mõtlesin ka mb kaardi teha aga kui sellega niipalju jamasi, siis jääb küll ära

          Comment

          • iqzero1983
            Räme Fish
            • Jul 2009
            • 11

            #530
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            ei ole erilisi jamasid olnud rohkem peale selle viimase. vahest ei luba küll liiga tihedalt makseid teha järjest aga muidu soliidne ja soodne toode.

            Comment

            • olavike
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1269

              #531
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
              Kui ma teeks endale MB kaardi ja konto on USD siis ikka valida kaardi valuutaks USD?
              Siis maksad nüüd ja igavesti valuutavahetustasusid.
              Kui valid EUR mõlemad, siis alates 01.01.2011 on kaardi kasutamine sisuliselt tasuta.

              Comment

              • 0ttt
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 444

                #532
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Algselt postitas olavike Vaata postitust
                Siis maksad nüüd ja igavesti valuutavahetustasusid.
                Kui valid EUR mõlemad, siis alates 01.01.2011 on kaardi kasutamine sisuliselt tasuta.
                MB konto on USD juba, seda ma muuta ei saa.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #533
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Algselt postitas olavike Vaata postitust
                  Siis maksad nüüd ja igavesti valuutavahetustasusid.
                  Kui valid EUR mõlemad, siis alates 01.01.2011 on kaardi kasutamine sisuliselt tasuta.
                  Aga kui pokkerisaidilt kannad MB'i euro kontole dollareid, siis tuleb ikka teenustasu. Ja see teenustasu on sama kui MB dollarikontole kanda dollareid ja pärast konverteerida euroks (kui kaupa osta).
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #534
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    No aga mida support ütleb, et oled ju maksnud asja eest. Pakun, et see firma on ka raha oma raamatupidamisse saanud ja sealt kaudu peaks hoopis asju ajama.

                    Võin ka muidugi eksida aga loogiline ju oleks.
                    Siinkohal sa eksid. Raha bronnitakse, kui teed makse ja oled pin koodi sisestaanud, või on su kaart läbi tõmmatud, kui makse läbi ei lähe, siis kantakse see sulle tagasi. Mul oli just teema sellega, Välismaal tahtsin võtta ATM-st välja raha(mida muidugi mingil põhjusel ei saanud), kuid raha läks maha MB-st, saatsin kohe kurjad kirjad igalepoole supporti(MB kodulehel erinevad alapealkirjad kust saad abi küsida) ning järgmine päev oli raha tagasil. Bronnitud summa oli 400 eurot. Samuti kui maksad kuskil baaris ja sul on näiteks 5 korda juba makstud selle kaardiga(selle päeva jooksul)siis mb bronnib raha ära, kuid makse läbi ei lähe ja raha tuleb tagasi sinu kontole. Keegi niisama ikka sult raha topelt ei võta.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #535
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Algselt postitas iqzero1983 Vaata postitust
                      varsti on 2 nädalat bronnitud juba...
                      Saada kurjad kirjad igalepoole mis on seotud master card-ga, withdraw või paymentiga. Või kõigeparem, helista neile ning nad lahendavad selle kohe ära. Kui sa endast märku ei anna ja kisa ei tee, siis nad tegelevad sinu probleemiga siis kui nad aega saavad

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #536
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Aga kui pokkerisaidilt kannad MB'i euro kontole dollareid, siis tuleb ikka teenustasu. Ja see teenustasu on sama kui MB dollarikontole kanda dollareid ja pärast konverteerida euroks (kui kaupa osta).
                        Mind on ka ammu huvitanud kas see teenustasu ikka on sama mõlemat pidi.Muidu peaks jah pohh olema kui mängid $ pokkeritubades.

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #537
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Kui meile euro peale lendab, siis mis saab nende MB kontodega ja rahaga, kus on kroonid? Ehk siis, kas automaatselt tehakse minu eest kõik ära või pean ise end liigutama ja midagi tegema?

                          Comment

                          • ziimukaz
                            Grinder
                            • Jan 2010
                            • 741

                            #538
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                            Kui meile euro peale lendab, siis mis saab nende MB kontodega ja rahaga, kus on kroonid? Ehk siis, kas automaatselt tehakse minu eest kõik ära või pean ise end liigutama ja midagi tegema?
                            automaatselt

                            Comment

                            • pukkmaster
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 126

                              #539
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              kui sul MB kontol näiteks 25$ ja paned starsist buy chips 25$ siis ta ei lase. pead 24$ panema. veits võtab MB raha vahelt.

                              Comment

                              • iqzero1983
                                Räme Fish
                                • Jul 2009
                                • 11

                                #540
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Greetings from Moneybookers. We confirm that we sent a request to our department in charge in regards to the situation with your Moneybookers MasterCard. We kindly ask for your patience until we expire the transactions in question. We hope you find this information helpful. However if you need some assistance regarding moneybookers.com, please, do not hesitate to contact us.

                                päev hiljem siis selline tore vastus... eks peab ootama edasi
                                tundub et mingi keberniit on asjaga ikka sealpool

                                Comment

                                Working...