Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***
Mul dollarites ja olen arvutanud paar korda, et mõnikord väljavõttes nagu polekski teenustasu, niisama kaardiga makstes on anyway tasuta.
Ja siiamaani olen mitmes kohas väljas söönud, mitmes poes käinud, mitmest automaadist raha välja võtnud ning seni ainult ühel korral pole kaarti omaks võetud, seda siis New York Pizzas ja eile, dont know why, MasterCard peaks igalpool kõlbama.
Mul dollarites ja olen arvutanud paar korda, et mõnikord väljavõttes nagu polekski teenustasu, niisama kaardiga makstes on anyway tasuta.
Ja siiamaani olen mitmes kohas väljas söönud, mitmes poes käinud, mitmest automaadist raha välja võtnud ning seni ainult ühel korral pole kaarti omaks võetud, seda siis New York Pizzas ja eile, dont know why, MasterCard peaks igalpool kõlbama.
Comment